Osnovna šola Hinka Smrekarja Ljubljana
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Purkat Matija: 4 ura
- Kotnik Aleksandra: 1, 2, 4 ura
- Kržič Anja: 1, 2, 3, 4 ura
- Batis Savnik Urša: 1 ura
- Červek Valentina: 3 ura
- Selan Rahela: 3 ura
- Cerkvenik Andreja: 1, 2, 3, 4 ura
- Strel Petra: 1, 2, 3, 4 ura
- Giber Tina: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Abbad Sebastjan: 1, 2 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.B | 1. |
Magdalenić Mateja, MAT namesto Cerkvenik Andreja, MAT |
1. B | / |
2. |
Magdalenić Mateja, SLJ namesto Cerkvenik Andreja, SLJ |
1. B | / | |
3. |
Magdalenić Mateja, LUM namesto Cerkvenik Andreja, LUM |
1. B | / | |
4. |
Magdalenić Mateja, LUM namesto Cerkvenik Andreja, LUM |
1. B | / | |
2.B | 1. |
Šilar Monika, SLJ namesto Kotnik Aleksandra, SLJ |
2. B | / |
2. |
Šilar Monika, MAT namesto Kotnik Aleksandra, MAT |
2. B | / | |
4. |
Šilar Monika, SPO namesto Kotnik Aleksandra, SPO |
2. B | / | |
2.C | 1. |
Jevšnik Andreja, MAT namesto Strel Petra, MAT |
2. C | / |
2. |
Jevšnik Andreja, SPO namesto Strel Petra, SPO |
2. C | / | |
3. |
Jevšnik Andreja, SLJ namesto Strel Petra, SLJ |
2. C | / | |
4. |
Jevšnik Andreja, ŠPO namesto Strel Petra, ŠPO |
2. C | / | |
3.A | 1. |
Čudič Jure, MAT namesto Kržič Anja, MAT |
3. A | / |
2. |
Čudič Jure, SLJ namesto Kržič Anja, SLJ |
3. A | / | |
3. |
Čudič Jure, SPO namesto Kržič Anja, SPO |
3. A | / | |
4. |
Čudič Jure, GUM namesto Kržič Anja, GUM |
3. A | / | |
3.B | 0. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / |
4.B | 1. |
odpade namesto Batis Savnik Urša, DSP |
/ | / |
6.C | 4. |
Jereb Pohlen Judita, NAR namesto Purkat Matija, NAR |
bio | / |
7.A | 3. |
Jež Andreja, MAT namesto Červek Valentina, MAT |
fiz | / |
7.C | 2. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / |
8.B | 2. |
Miklič Aleš, ZGO namesto Abbad Sebastjan, ZGO |
zgo | / |
5. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / | |
8.C | 1. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / |
3. |
Miklič Premrl Maja, KEM namesto Selan Rahela, KEM |
kem | / | |
9.B | 3. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / |
4. |
odpade namesto Giber Tina, DSP |
/ | / | |
9.C | 1. |
Mella Karmen, ZGO namesto Abbad Sebastjan, ZGO |
zgo | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Čudič Jure | 1. |
3.A, MAT namesto Kržič Anja, MAT |
3. A | / |
2. |
3.A, SLJ namesto Kržič Anja, SLJ |
3. A | / | |
3. |
3.A, SPO namesto Kržič Anja, SPO |
3. A | / | |
4. |
3.A, GUM namesto Kržič Anja, GUM |
3. A | / | |
Jereb Pohlen Judita | 4. |
6.C, NAR namesto Purkat Matija, NAR |
bio | / |
Jevšnik Andreja | 1. |
2.C, MAT namesto Strel Petra, MAT |
2. C | / |
2. |
2.C, SPO namesto Strel Petra, SPO |
2. C | / | |
3. |
2.C, SLJ namesto Strel Petra, SLJ |
2. C | / | |
4. |
2.C, ŠPO namesto Strel Petra, ŠPO |
2. C | / | |
Jež Andreja | 3. |
7.A, MAT namesto Červek Valentina, MAT |
fiz | / |
Magdalenić Mateja | 1. |
1.B, MAT namesto Cerkvenik Andreja, MAT |
1. B | / |
2. |
1.B, SLJ namesto Cerkvenik Andreja, SLJ |
1. B | / | |
3. |
1.B, LUM namesto Cerkvenik Andreja, LUM |
1. B | / | |
4. |
1.B, LUM namesto Cerkvenik Andreja, LUM |
1. B | / | |
Mella Karmen | 1. |
9.C, ZGO namesto Abbad Sebastjan, ZGO |
zgo | / |
Miklič Aleš | 2. |
8.B, ZGO namesto Abbad Sebastjan, ZGO |
zgo | / |
Miklič Premrl Maja | 3. |
8.C, KEM namesto Selan Rahela, KEM |
kem | / |
Šilar Monika | 1. |
2.B, SLJ namesto Kotnik Aleksandra, SLJ |
2. B | / |
2. |
2.B, MAT namesto Kotnik Aleksandra, MAT |
2. B | / | |
4. |
2.B, SPO namesto Kotnik Aleksandra, SPO |
2. B | / |