Osnovna šola Hinka Smrekarja Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lapajne Hoyos Tadeja: 0, 1, 2, 5, 6 ura
  • Lustek Vrankar Simona: 12:10 - 15:50 ura
  • Selan Rahela: 3, 5 ura
  • Miklič Aleš: 4, 5, 12:55 - 13:45 ura
  • Arh Lilijana: 12:10 - 16:15 ura
  • Plut Krajnik Tadeja: 1, 2, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5.A 1. Dremelj Blažon Mojca, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
5. A /
5.C 0. Purkat Matija, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
5. C /
6.B 2. Tepež Veronika, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /
6.C 1. Budimir Krišto Kata, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
tja1 /
2. Belič Tanja, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
gvz /
7.A 5. Stankovič Uroš, ŠPO
namesto Miklič Aleš, ŠPO
tel2 /
6. odpade
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GLP
/ /
7.C 4. Kalan Polona, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /
6. odpade
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GLP
/ /
8.A 3. Jež Andreja, KEM
namesto Selan Rahela, KEM
kem /
8.B 5. Budimir Krišto Kata, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
gvz /
8.C 5. Mihelčič Darja, KEM
namesto Selan Rahela, KEM
kem /
9.A 4. Kerin Irena, ŠPO
namesto Miklič Aleš, ŠPO
tel1 /
5. Premrl Maja, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /
6. odpade
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GLP
/ /
9.B 4. Kerin Irena, ŠPO
namesto Miklič Aleš, ŠPO
tel1 /
5. Premrl Maja, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Batis Savnik Urša 12:10 - 13:45 OPB 5,
namesto Arh Lilijana,
/ /
14:35 - 16:15 OPB 5,
namesto Arh Lilijana,
/ /
Belič Tanja 2. 6.C, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
gvz /
Budimir Krišto Kata 1. 6.C, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
tja1 /
5. 8.B, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
gvz /
Dremelj Blažon Mojca 1. 5.A, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
5. A /
Jevšnik Andreja 12:55 - 13:45 OPB 3,
namesto Miklič Aleš,
/ /
Jež Andreja 3. 8.A, KEM
namesto Selan Rahela, KEM
kem /
Kalan Polona 4. 7.C, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /
Kepic Anica 12:10 - 15:50 OPB 1,
namesto Lustek Vrankar Simona,
/ /
Kerin Irena 4. 9.A, 9.B, ŠPO
namesto Miklič Aleš, ŠPO
tel1 /
Mihelčič Darja 5. 8.C, KEM
namesto Selan Rahela, KEM
kem /
Premrl Maja 5. 9.A, 9.B, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /
Purkat Matija 0. 5.C, GUM
namesto Lapajne Hoyos Tadeja, GUM
5. C /
Stankovič Uroš 5. 7.A, ŠPO
namesto Miklič Aleš, ŠPO
tel2 /
13:45 - 14:35 OPB 5,
namesto Arh Lilijana,
/ /
Tepež Veronika 2. 6.B, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
slo2 /