DOSTOPNOST

Šolski center Nova Gorica - Gimnazija in zdravstvena šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
18. 10.
Torek
19. 10.
Sreda
20. 10.
Četrtek
21. 10.
Petek
22. 10.
0. predura
6:55 - 7:40
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
1. ura
7:45 - 8:30
SLO
S. Žežlina, EŠ219
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ222
INTd
B. Sitar, EŠ225
2. ura
8:35 - 9:20
SLO
S. Žežlina, EŠ219
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
ŠVZ
J. Jelen, NTA
3. ura
9:25 - 10:10
DTPt
B. Sitar, EŠ220
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
Prevzem suhe malice in pot v Renče
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
4. ura
10:15 - 11:00
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
5. ura
11:00 - 11:45
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ222
IBO
N. Kragelj Benedetič, EŠ113
MIB
K. Ušaj Gulin, D22
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
PAT
D. Horvat, B11
6. ura
11:50 - 12:35
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ222
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ125
INT
B. Sitar, EŠ220
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
PAT
D. Horvat, B11
7. ura
12:40 - 13:25
MIB
K. Ušaj Gulin, D22
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
DTPd
B. Sitar, EŠ220
DOS
T. Šapla Troha, EŠ225
SLO
S. Žežlina, EŠ219
8. ura
13:30 - 14:15
RU
T. Šapla Troha, EŠ225
ŠVZ
J. Jelen, NTA
ŠVZ
J. Jelen, NTA
DOS
T. Šapla Troha, EŠ225
9. ura
14:20 - 15:05
10. ura
15:10 - 15:55

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti