Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Osnovna šola Blanca

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
0. ura
6:40 - 7:25
DSP
M. Hojski, LVZ-TEH
DSP
M. Hojski, LVZ-TEH
Praznik
1. ura
7:30 - 8:15
KEM
O. Lužar, BIO-KEM
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
DSP
A. Parežnik, Kab RAČ
KEM
O. Lužar, BIO-KEM
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Praznik
2. ura
8:20 - 9:05
MAT 2
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
DSP
A. Parežnik, Kab RAČ
MAT 2
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
DSP
A. Parežnik, Kab RAČ
TJA
M. Hojski, LVZ-TEH
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, LVZ-TEH
TJA
M. Hojski, LVZ-TEH
Praznik
3. ura
9:10 - 9:55
SLJ 3
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
DSP
A. Parežnik, Kab RAČ
DSP
K. Pfeifer Lapuh, KNJIŽ
BIO
O. Lužar, BIO-KEM
MAT
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
FIZ
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
ŠPO
F. Kranjec, TEL
Praznik
4. ura
10:15 - 11:00
GEO
M. Draksler Laznik, SLJ
FIZ
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
GEO
M. Draksler Laznik, GEO
ZGO
M. Kočevar Klaužer, RAČ
MAT
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
Praznik
5. ura
11:05 - 11:50
TJA 2
M. Hojski, LVZ-TEH
DSP
K. Pfeifer Lapuh, KNJIŽ
ZGO
M. Kočevar Klaužer, SLJ
GUM
J. Gregorčič Pintar, BIO-KEM
RU
O. Lužar, BIO-KEM
BIO
O. Lužar, BIO-KEM
Praznik
6. ura
11:55 - 12:40
MD3 2
R. Drstvenšek, MAT-FIZ
DSP
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
ŠPO
F. Kranjec, TEL
OGL 3
B. Košar, LVZ-TEH
N2N
M. Hojski, MAT-FIZ
DSP
M. Kočevar Klaužer, KNJIŽ
FVZ
S. Košir, LVZ-TEH
IP-NI3
M. Hojski, MAT-FIZ
Praznik
7. ura
12:45 - 13:25
ŠZS 2
F. Kranjec, TEL
DSP
M. Draksler Laznik, KAB-SS
OGL 3
B. Košar, LVZ-TEH
IP-NI3
M. Hojski, MAT-FIZ
DSP
O. Lužar, BIO-KEM
FVZ 2
S. Košir, RAČ
DSP
M. Draksler Laznik, KAB-SS
N2N
M. Hojski, MAT-FIZ
Praznik
8. ura
13:40 - 14:20
IP-VEO
M. Kočevar Klaužer, KNJIŽ
DDP-N
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost