Šolski center Velenje - Šola za strojništvo, geotehniko in okolje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Grobelnik Peter: 1 ura
  • Radšel Maja: 4, 5, 6, 7 ura
  • Šegel Kupljen Barbara: 1, 2, 4, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. ASPT 4. Hudournik Silva, ANJ
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
1. GT 1. Grm Vojko, KEM
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
2. Hudournik Silva, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
5. Grm Vojko, KEM
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
6. Miklavžin Bojana, MAT (zaposlitev)
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
1. ISI 5. Čukur Vlasta, NAR
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
6. Nikolič Irena, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
1. OKO 5. Čukur Vlasta, NAR
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
6. Nikolič Irena, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
1. OVT 7. Lukanc Špela, MAT
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
1. S 1. Grm Vojko, KEM
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
2. Hudournik Silva, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
5. Grm Vojko, KEM
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
6. Miklavžin Bojana, MAT (zaposlitev)
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
1.GTD 4. Hudournik Silva, ANJ
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
2. GT 7. Zajc Irena, MAT
namesto Šegel Kupljen Barbara, RU
B314 /
2. MHT 1. odpade
namesto Grobelnik Peter, POB
/ /
2. OVT 7. Zajc Irena, MAT
namesto Šegel Kupljen Barbara, RU
B314 /
2. STM 1. odpade
namesto Grobelnik Peter, POB
/ /
3. S 4. Vasle Andrej, FVS
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Čukur Vlasta 5. 1. OKO, NAR
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
1. ISI, NAR
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403

B403
/

/
Grm Vojko 1. 1. S, KEM
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
1. GT, KEM
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403

B403
/

/
5. 1. S, KEM
namesto Radšel Maja, ZGO
1. GT, KEM
namesto Radšel Maja, ZGO
B407

B407
/

/
Hudournik Silva 2. 1. S, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
1. GT, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403

B403
/

/
4. 1.GTD, ANJ
namesto Radšel Maja, ZGO
1. ASPT, ANJ
namesto Radšel Maja, ZGO
B407

B407
/

/
Lukanc Špela 7. 1. OVT, MAT
namesto Radšel Maja, ZGO
B407 /
Miklavžin Bojana 6. 1. S, MAT (zaposlitev)
namesto Radšel Maja, ZGO
1. GT, MAT (zaposlitev)
namesto Radšel Maja, ZGO
B407

B407
/

/
Nikolič Irena 6. 1. OKO, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
1. ISI, ANJ
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403

B403
/

/
Vasle Andrej 4. 3. S, FVS
namesto Šegel Kupljen Barbara, SLO
B403 /
Zajc Irena 7. 2. OVT, MAT
namesto Šegel Kupljen Barbara, RU
2. GT, MAT
namesto Šegel Kupljen Barbara, RU
B314

B314
/

/