Osnovna šola Danile Kumar Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Slatinek Romana: 0, 1, 3, 4, 5 ura
  • Dereani Kaja: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Zupanc Nataša: 4, 5, 6 ura
  • Huber Ines: 3 ura
  • Vitez Mojca: 5 ura
  • Leskovar Helena: 2, 4 ura
  • Sterle Luka: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Uršič Mitja: 1, 5, 6 ura
  • Mokorel Maruša: 1 ura
  • Zalar Teja: 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.b 5. Kumar Hana, N1A
namesto Vitez Mojca, N1A
350 /
4.a 0. odpade
namesto Slatinek Romana, DDP-4a
/ /
4.b 0. odpade
namesto Slatinek Romana, DDP-4b
/ /
1. Dubarič Ema, SLJ
namesto Slatinek Romana, SLJ
253 /
3. Blažević Arko Romana, MAT
namesto Slatinek Romana, MAT
253 /
4. Blažević Arko Romana, DRU
namesto Slatinek Romana, DRU
253 /
5. Kunej Eva, NIT
namesto Slatinek Romana, NIT
253 /
6.a 5. Pučko Špela, GUM
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
115 /
5. Pučko Špela, GUM
namesto Sterle Luka, ŠPO
115 /
6.b 5. odpade
namesto Zalar Teja, GOS
/ /
6. odpade
namesto Zalar Teja, GOS
/ /
6.d 1. Švet Teodora, GUM
namesto Sterle Luka, ŠPO
360 /
1. Švet Teodora, GUM
namesto Mokorel Maruša, ŠPO
360 /
7.a 2. Starec Klobasa Tina, TJA
namesto Sterle Luka, ŠPO
129 /
2. Starec Klobasa Tina, TJA
namesto Dereani Kaja, ŠPO
129 /
6. odpade
namesto Dereani Kaja, IP-ŠSP
/ /
7.b 4. Praznik Lokar Brigita, ZGO
namesto Sterle Luka, ŠPO
180 /
4. Praznik Lokar Brigita, ZGO
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
180 /
7.d 5. Cvelbar Anamarija, LUM
namesto Uršič Mitja, ŠPO
144 /
5. Cvelbar Anamarija, LUM
namesto Dereani Kaja, ŠPO
144 /
8.a 3. Pečar Lidija, MATus
namesto Huber Ines, MATus
146 /
8.c 3. Pečar Lidija, MATus
namesto Huber Ines, MATus
146 /
8.d 3. Pečar Lidija, MATus
namesto Huber Ines, MATus
146 /
6. Sterle Luka, ŠPO
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
TVV /
6. Starec Klobasa Tina, ŠPO
namesto Uršič Mitja, ŠPO
TVV /
9.a 2. Pečar Lidija, MATus
namesto Leskovar Helena, MATus
360 /
4. Medar Uroš, BIO
namesto Leskovar Helena, FIZ
130 /
9.b 1. Grbec Alen, GEO
namesto Uršič Mitja, ŠPO
179 /
1. Grbec Alen, GEO
namesto Dereani Kaja, ŠPO
179 /
2. Pečar Lidija, MATus
namesto Leskovar Helena, MATus
360 /
9.c 2. Pečar Lidija, MATus
namesto Leskovar Helena, MATus
360 /
3. Drole Helena, KEM
namesto Dereani Kaja, ŠPO
133 /
3. Drole Helena, KEM
namesto Sterle Luka, ŠPO
133 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Blažević Arko Romana 3. 4.b, MAT
namesto Slatinek Romana, MAT
253 /
4. 4.b, DRU
namesto Slatinek Romana, DRU
253 /
Cvelbar Anamarija 5. 7.d, LUM
namesto Uršič Mitja, ŠPO
7.d, LUM
namesto Dereani Kaja, ŠPO
144

144
/

/
Drole Helena 3. 9.c, KEM
namesto Sterle Luka, ŠPO
9.c, KEM
namesto Dereani Kaja, ŠPO
133

133
/

/
Dubarič Ema 1. 4.b, SLJ
namesto Slatinek Romana, SLJ
253 /
Grbec Alen 1. 9.b, GEO
namesto Uršič Mitja, ŠPO
9.b, GEO
namesto Dereani Kaja, ŠPO
179

179
/

/
Kumar Hana 5. 1.b, N1A
namesto Vitez Mojca, N1A
350 /
Kunej Eva 5. 4.b, NIT
namesto Slatinek Romana, NIT
253 /
Medar Uroš 4. 9.a, BIO
namesto Leskovar Helena, FIZ
130 /
Pečar Lidija 2. 9.b, 9.a, 9.c, MATus
namesto Leskovar Helena, MATus
360 /
3. 8.a, 8.d, 8.c, MATus
namesto Huber Ines, MATus
146 /
Praznik Lokar Brigita 4. 7.b, ZGO
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
7.b, ZGO
namesto Sterle Luka, ŠPO
180

180
/

/
Pučko Špela 5. 6.a, GUM
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
6.a, GUM
namesto Sterle Luka, ŠPO
115

115
/

/
Starec Klobasa Tina 2. 7.a, TJA
namesto Dereani Kaja, ŠPO
7.a, TJA
namesto Sterle Luka, ŠPO
129

129
/

/
6. 8.d, ŠPO
namesto Uršič Mitja, ŠPO
TVV /
Sterle Luka 6. 8.d, ŠPO
namesto Zupanc Nataša, ŠPO
TVV /
Švet Teodora 1. 6.d, GUM
namesto Mokorel Maruša, ŠPO
6.d, GUM
namesto Sterle Luka, ŠPO
360

360
/

/