0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oddelek | Kaj | Kje | Kaj | Kje | ||||||||||||||
1.a NIS |
SLJ |
NIS 1-9 |
||||||||||||||||
1.aD |
ŠPO |
TEL1-D |
||||||||||||||||
1.aL |
SLJ |
1A-L |
||||||||||||||||
1.aR |
ŠPO |
12-R |
||||||||||||||||
1.aŠ |
SPO |
1-Š |
||||||||||||||||
1.aV | ||||||||||||||||||
1.bL |
SLJ |
1B-L |
||||||||||||||||
2.aD |
SLJ |
2A-D |
||||||||||||||||
2.aL |
DSP SLJ |
NIS-DSP 2A-L |
||||||||||||||||
2.aR |
ŠPO |
12-R |
||||||||||||||||
2.aŠ |
SPO |
1-Š |
||||||||||||||||
2.aV |
TJA DSP |
123-V KABV |
||||||||||||||||
2.bD |
DSPZT SLJ |
K-RS2 2B-D |
||||||||||||||||
2.bL |
MAT |
2B-L |
||||||||||||||||
3.a NIS |
SLJ |
NIS-124 |
||||||||||||||||
3.aD |
TJA |
3A-D |
||||||||||||||||
3.aL |
MAT |
3A-L |
||||||||||||||||
3.aR |
SPO |
34-R |
||||||||||||||||
3.aŠ |
SPO |
23-Š |
||||||||||||||||
3.aV |
TJA |
123-V |
||||||||||||||||
3.bL |
TJA |
3B-L |
||||||||||||||||
4.aD |
DSPZT DRU |
K-RS2 4A-D |
||||||||||||||||
4.aL |
GUM |
GUM-L |
||||||||||||||||
4.aNIS |
SLJ |
NIS-124 |
||||||||||||||||
4.aŠ |
DSP MAT |
MANSARD1 45-Š |
||||||||||||||||
4.aV |
MAT |
123-V |
||||||||||||||||
4.bL |
MAT |
4B-L |
||||||||||||||||
5.aD |
SLJ |
5A-D |
||||||||||||||||
5.aL |
SLJ |
MME |
||||||||||||||||
5.aNIS |
ŠPO |
TELGA-L |
||||||||||||||||
5.aŠ |
MAT - P |
45-Š |
||||||||||||||||
5.aV |
MAT - P |
123-V |
||||||||||||||||
5.bL |
DRU |
5B-L |
||||||||||||||||
6.aD |
DSP |
BIOMAT-D |
GOS |
GOS-D |
||||||||||||||
6.aL |
ISP |
MA1 |
TJA |
AN2-L |
||||||||||||||
6.aNIS |
GUM |
NIS 1-9 |
||||||||||||||||
6.bD |
DSP SLJ |
K 206_D 5B_D |
||||||||||||||||
6.bL |
ISP |
MA1 |
ŠPO ŠPO |
TEL2 TEL1 |
||||||||||||||
7.aD |
TIT |
THL-D |
||||||||||||||||
7.aL |
TJA |
AN1-L |
||||||||||||||||
7.aNIS |
GUM |
NIS 1-9 |
||||||||||||||||
7.bD |
DKE |
SL-D |
||||||||||||||||
7.bL |
ISP |
MA1 |
SLJ |
SL1 |
||||||||||||||
8.a NIS |
TIT |
TEH1 |
||||||||||||||||
8.aD |
ZGO |
GEOZGO-D |
||||||||||||||||
8.aL |
ISP |
MA1 |
LUM |
LIK |
||||||||||||||
8.bD |
TJA TJA |
SLOTJA-D TJA_D |
||||||||||||||||
8.bL |
ISP |
MA1 |
MAT |
GEO-L |
||||||||||||||
9.aD |
FIZ |
FNK-D |
||||||||||||||||
9.aL |
MAT SLJ |
MA2 SL2 |
||||||||||||||||
9.aNIS |
TIT |
TEH1 |
||||||||||||||||
9.bD |
MAT |
MA-D |
||||||||||||||||
9.bL |
MAT SLJ |
MA1 SL2 |
Oddelek | Ura | Predmet | Redni učitelj | Nadomešča |
---|---|---|---|---|
1.aD | 1. | Šport | L. Podmenik | B. Kovač |
1.aD | 2. | Matematika | L. Podmenik | B. Kovač |
1.aD | 3. | Slovenščina | L. Podmenik | B. Kovač |
1.aD | 4. | Spoznavanje okolja | L. Podmenik | B. Kovač |
2.aD | 5. | Glasbena umetnost | N. Fidler Kovačič | S. Verdel |
4.aV | 6. | Neobvezni izbirni: Šport | I. Kotnik | odpade |
5.aV | 6. | Neobvezni izbirni: Šport | I. Kotnik | odpade |
6.aL | 2. | Slovenščina učne skupine | L. Zupan | T. Drolec |
6.bL | 3. | Slovenščina | L. Zupan | N. Jazbinšek |
7.aL | 5. | Domovinska in državljanska kultura in etika | M. Memić | A. Zakonjšek |
7.aNIS | 7. | IP Izbrani šport | T. Lazarevič | odpade |
7.bD | 1. | Domovinska in državljanska kultura in etika | M. Memić | M. Planko |
7.bL | 1. | Slovenščina | L. Zupan | P. Delakorda |
7.bL | 4. | Dodatna strokovna pomoč | L. Zupan | odpade |
8.a NIS | 1. | Tehnika in tehnologija | T. Lazarevič | J. Stopar |
8.a NIS | 2. | Tehnika in tehnologija | T. Lazarevič | J. Stopar |
8.aD | 2. | Domovinska in državljanska kultura in etika | M. Memić | M. Ocvirk |
9.aL | 5. | Slovenščina | L. Zupan | L. Toplišek |
9.aNIS | 1. | Tehnika in tehnologija | T. Lazarevič | J. Stopar |
9.aNIS | 2. | Tehnika in tehnologija | T. Lazarevič | J. Stopar |
9.bL | 4. | Zgodovina | M. Memić | S. Savković |
OPB 7 - L | 12:15 - 13:05. | Podaljšano bivanje | T. Radović | M. Deželak |
OPB 2 - Šentrupert | 12:15 - 13:55. | Podaljšano bivanje | M. Arbajter | S. Sirk |
OPB - V | 13:05 - 15:35. | Podaljšano bivanje | I. Kotnik | C. Teršek |
OPB 7 - L | 13:05 - 14:45. | Podaljšano bivanje | T. Radović | T. Vrhovšek |
OPB 5 - L | 12:15 - 14:45. | Podaljšano bivanje | J. Ličen | U. Wiegele |
Oddelek | Ura | Predmet | Redni učitelj | Nadomešča |
---|---|---|---|---|
1.aV | 1. | Matematika | A. Širovnik | C. Teršek |
1.aV | 2. | Šport | A. Širovnik | C. Teršek |
1.aV | 4. | Slovenščina | A. Širovnik | C. Teršek |
1.aV | 5. | Spoznavanje okolja | A. Širovnik | I. Kotnik |
2.aV | 1. | Matematika | A. Širovnik | C. Teršek |
2.aV | 2. | Šport | A. Širovnik | C. Teršek |
2.aV | 4. | Slovenščina | A. Širovnik | C. Teršek |
2.aV | 5. | Spoznavanje okolja | A. Širovnik | I. Kotnik |
3.aV | 1. | Matematika | A. Širovnik | C. Teršek |
3.aV | 2. | Šport | A. Širovnik | C. Teršek |
3.aV | 4. | Slovenščina | A. Širovnik | C. Teršek |
3.aV | 5. | Spoznavanje okolja | A. Širovnik | I. Kotnik |
3.bL | 4. | DSP za tujce | S. Savković | odpade |
5.aL | 1. | Dodatna strokovna pomoč za tujce | S. Savković | odpade |
7.bL | 1. | Dodatna strokovna pomoč za tujce | S. Savković | odpade |
8.aD | 3. | Dodatna strokovna pomoč | T. Krajnc | odpade |
8.aD | 5. | Dodatna strokovna pomoč | T. Krajnc | odpade |
9.aL | 5. | Dodatna strokovna pomoč za tujce | S. Savković | odpade |
9.aL | 6. | Likovno snovanje 3 | S. Savković | odpade |
9.aL | 7. | Likovno snovanje 3 | S. Savković | odpade |
9.bD | 6. | Dodatna strokovna pomoč | T. Krajnc | odpade |
9.bD | 6. | Matematika | M. Ocvirk | M. Povše |
VAV - Vrh | 06:00 - 07:30. | Jutranje varstvo | A. Širovnik | J. Lapornik |
JV - Debro | 05:30 - 07:30. | Jutranje varstvo | S. Savković | S. Zupanc |