Urnik

  1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
Oddelek Kaj Kje Kaj Kje
1. A T1/A1
9
ŠVZ
ŠVZ
T-3L
T-1L
1. AV BIO
204SB
GEO
206S
1. B INFt
3
ŠVZ
ŠVZ
T-1L
T-1L
1. BV GEO
206S
BIO
204SB
1. C ŠVZ
ŠVZ
T-2L
T-1L
1. D T2/N2
4
ŠVZ
ŠVZ
ŠVZ
T-1L
T-2L
T-2L
1. E KEM
35
FIZ
25F
1. Š ZGO
22
2. A BIO
36
2. AV UIPL
PD
OINS
OINS
ŠVZ
K-Ins6
K-Ins5
T-4
2. B KEMv
26K
SOC
23
2. BV RRS
216S
UILUM
211S
2. C ZGO
35
2. D FIZ
25F
BIO
37B
2. E MAT
36
INF
INF
3
2
2. Š T1/A1
4
3. A ZGO
215S
GEO
215S
3. AV UILUM
202S
JIO
221S
3. B T2/A2
MAT
224S
222S
MAT
214S
3. BV IGO
202S
3. C DSP
Svet - G
T1/A1
212S
3. D RU
221S
MAT
224S
3. E T1/A1
216S
3. Š LUM
201S
4. A ZGO
9
4. AV DSP
OINS
OINS
OINS
Svet - S
K-Ins4
K-Ins3
K-Ins5
SLO
222S
4. B FIL
30
SLO
5
4. BV RUP
226S
RUP
226S
4. C ŠVZ
ŠVZ
T-3L
T-2L
FIL
30
4. D ŠVZ
ŠVZ
ŠVZ
T-2L
T-1L
T-3L
SLO
11
4. E ŠVZ
ŠVZ
T-1L
T-1L
RU
31
4. Š SLO
33
SLO
33

Nadomeščanja danes

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
1. B 5. Informatika V. Obradović Ž. Tivadar
1. C 5. Geografija D. Golob Malenšek A. Trančar
1. C 7. Športna vzgoja P. Mesarec odpade
1. C 8. Športna vzgoja P. Mesarec odpade
1. D 7. Športna vzgoja P. Mesarec odpade
1. D 8. Športna vzgoja P. Mesarec odpade
2. BV 7. Ustvarjalno izražanje - likovna umetnost D. Golob Malenšek K. Goričan Pokrivač
2. E 7. Informatika V. Obradović Ž. Tivadar
2. E 8. Informatika V. Obradović odpade
3. A 8. Slovenščina D. Golob Malenšek odpade
3. B 6. Matematika T. Purg Skrbinšek T. Murko
3. Š 5. Likovna umetnost T. Rajšp T. Šuc
4. C 5. Športna vzgoja P. Mesarec L. Klemenčič
4. C 6. Športna vzgoja P. Mesarec L. Klemenčič
4. D 5. Športna vzgoja P. Mesarec B. Gregl Korošec
4. D 6. Športna vzgoja P. Mesarec B. Gregl Korošec
4. Š 10. Razredna ura P. Mesarec odpade

Nadomeščanja ponedeljek

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
1. A 5. Angleščina 1 S. Pečnik Posel M. Frangež
1. B 10. Glasba M. Kovačec odpade
1. B 4. Fizika S. Pečnik Posel J. Ul Može
2. A 4. Informatika V. Obradović Ž. Tivadar
2. B 2. Informatika V. Obradović odpade
2. B 3. Informatika V. Obradović odpade
2. BV 2. Razredna ura M. Kovačec B. Špilak
3. B 8. Razredna ura S. Pečnik Posel U. Aram
3. BV 6. Osnove inštrumenta M. Kovačec odpade
3. D 6. Razredna ura S. Pečnik Posel U. Aram
4. AV 5. Osnove inštrumenta M. Kovačec odpade