Urnik

  1.2.3.4.5.6.7.8.9.
Oddelek Kaj Kje Kaj Kje
1. PTIk PSK
U7
VDK
P6
1. PTIž TŽR
KU
1. Tkp KEM
D3
NTN
U7
1. Tžp KEM
D3
PŽR
KU
1.P ŠVZ
TV2
ŠVZ
TV2
1.VT FIZ
U9
ANG
U9
2. M DRU
U5
EHS
U5
2. P ŠVZ
TV2
ŠVZ
TV2
2. PTIk PSK
U7
VDK
P6
2. PTIž ŽMB
P5
ŽMB
P5
2. SPp PKP
D2
PRA
UK2
2. SPs PKP
D2
PRA
UK1
2. Tkp ZGO
RM
NTN
U7
2. Tžp ZGO
RM
2.SPM PKS
P6
NAR
D4
2.VT VTH
U10
VTH
U10
3. M SLO
U2
SLO
U2
3. SPs IZN
UK
IZN
UK
3. Tkp REN
U6
REN
U6
3. Tžp ŽMB
P5
ŽMB
P5
3.VT SLO
D4
KEM
D3
4. Tkp REN
U6
REN
U6
4. Tžp
4.VT ŠVZ
TV3
ŠVZ
TV3

Nadomeščanja danes

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
1.VT 5. Informatika in poslovno komuniciranje P. Rošker B. Stopinšek
1.VT 6. Zgodovina P. Rošker S. Šuligoj
2. M 1. Družboslovje B. Vodopivc M. Fidler
2. P 3. Razredna ura P. Rošker B. Obreza
2. P 4. Naravoslovje P. Rošker B. Petrič
2. PTIk 6. Slovenščina B. Vodopivc A. Jerot Šraml
2. PTIk 7. Podjetništvo in trženje B. Vodopivc odpade
2. PTIž 6. Slovenščina B. Vodopivc A. Jerot Šraml
2. PTIž 7. Podjetništvo in trženje B. Vodopivc odpade
2. Tkp 1. Zgodovina C. Cokan-Grenko B. Petrič
2. Tžp 1. Zgodovina C. Cokan-Grenko B. Petrič
3. M 1. Slovenščina T. Turnšek A. Jerot Šraml
3. M 5. Razredna ura B. Vodopivc M. Romih
3. SPs 2. Izdelki po naročilu B. Vodopivc N. Valant Žerak
3.VT 4. Veterinarska tehnologija D. Burjan L. Kolar
4. Tkp 4. Pridelava krme B. Vodopivc T. Kolarič
4. Tžp 4. Podjetništvo in trženje B. Vodopivc T. Kolarič

Nadomeščanja jutri

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
1. Tkp 3. Slovenščina J. Planinšek Žlof P. Rošker
1. Tžp 3. Slovenščina J. Planinšek Žlof P. Rošker
1.VT 2. Geografija M. Vodušek D. Bosnar
1.VT 6. Informatika in poslovno komuniciranje L. Kolar B. Stopinšek
1.VT 7. Informatika in poslovno komuniciranje L. Kolar B. Stopinšek
2. PTIk 2. Sociologija S. Boštjančič M. Fidler
2. PTIk 3. Sociologija S. Boštjančič M. Fidler
2. PTIž 2. Sociologija S. Boštjančič M. Fidler
2. PTIž 3. Sociologija S. Boštjančič M. Fidler
2. Tkp 4. Umetnost M. Vodušek P. Jovan
2. Tkp 5. Geografija M. Vodušek M. Kodre
2. Tžp 4. Umetnost M. Vodušek P. Jovan
2. Tžp 5. Geografija M. Vodušek M. Kodre
2.VT 4. Biologija D. Burjan Z. Rabič
2.VT 5. Biologija D. Burjan Z. Rabič
2.VT 6. Veterinarska tehnologija Praksa D. Burjan odpade
2.VT 6. Veterinarska tehnologija rejnih živali M. Hren odpade
2.VT 7. Veterinarska tehnologija Praksa D. Burjan odpade
2.VT 7. Veterinarska tehnologija rejnih živali M. Hren odpade
2.VT 8. Veterinarska tehnologija rejnih živali M. Hren odpade
3.VT 2. Slovenščina T. Kolarič S. Šuligoj
3.VT 3. Matematika T. Kolarič M. Petauer
3.VT 5. Angleščina S. Boštjančič P. Rošker
4. Tkp 1. Matematika S. Boštjančič M. Petauer
4. Tžp 1. Matematika S. Boštjančič M. Petauer
4.VT 1. Male živali T. Kolarič M. Sok
4.VT 2. Male živali J. Planinšek Žlof M. Sok
4.VT 4. Angleščina L. Kolar T. Turnšek