Urnik

  1.2.3.3a.4.5.6.7.8.9.10.
Oddelek Kaj Kje Kaj Kje
1.A DDP1.a
U401
ŠPO
T001
1.B NIP_N1A
U106
ŠPO
T002
2.A ISP
U301
MAT
U403
2.B ISP
U301
MAT
U301
3.A SLJ
U404
3.B F_NEM
U202
SLJ
U202
3.C F_NEM
U202
SLJ
U105
4.A ISP
U103
DSP
MAT
R003
U103
5.A ISP
T3
MAT
T1
5.B ISP
T3
TJA
T2
5.C ISP
T3
MAT
T3
6.A ISP
U212
TJA
DSP
U212
U212
6.B ISP
U212
SLJ
U303
7.A DSP
DSP
K101
K102
NAR
U104
7.B DSP
DSP
U302
K201
GEO
U206
8.A DSP
DDP_SLJ
K101
U303
TIT
U203
8.B DSP
DDP_SLJ
K211
U303
LUM
T7
9.A DSP
DDP_M9
U305
U305
TJA
MAT
U204
U305
9.B DSP
DDP_M9
K102
U305
TJA
MAT
U204
U210

Nadomeščanja danes

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
1.B 1. Neobvezni izbirni predmet Angleščina U. Purg S. Napast
3.C 3a. Angleščina U. Purg M. Stavbar
5.A 5. Angleščina U. Purg B. Šibila
5.B 2. Angleščina U. Purg V. Gselman
5.C 6. Angleščina U. Purg T. Sternad
6.A 4. Tehnika in tehnologija O. Krevh K. Hameršak
6.A 4. Gospodinjstvo L. Šadl D. Ožvald
6.A 5. Tehnika in tehnologija O. Krevh K. Hameršak
6.A 5. Gospodinjstvo L. Šadl T. Ajd Krampl
6.A 8. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt P. Kregar
6.B 8. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt P. Kregar
7.B 3. Zgodovina N. Maver Šoba T. Ajd Krampl
8.A 2. Tehnika in tehnologija O. Krevh Č. Gojkovič
8.A 3. Tehnika in tehnologija O. Krevh Č. Gojkovič
8.A 4. Kemija M. Vrbec S. Zafošnik
8.B 1. Dodatna strokovna pomoč M. Vrbec odpade
8.B 4. Domovinska in državljanska kultura in etika N. Maver Šoba E. Legnar
9.A 6. Kemija M. Vrbec S. Zafošnik
9.B 6. Fizika O. Krevh N. Kramer
PB 5BC, PB 5AB 12:55 - 15:25. Podaljšano bivanje N. Maver Šoba J. Belas
PB 3C4A 12:55 - 13:45. Podaljšano bivanje M. Vrbec K. Ozimič
PB 3C4A 13:45 - 14:35. Podaljšano bivanje M. Vrbec M. Stavbar
PB 2AB 12:55 - 15:25. Podaljšano bivanje L. Šadl M. Stres
PB 2B3A 14:35 - 15:25. Podaljšano bivanje L. Šadl M. Stres
PB 2B3A 12:55 - 13:45. Podaljšano bivanje V. Fingušt S. Šimundža

Nadomeščanja jutri

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča
4.A 6. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt M. Vogrinec
5.A 8. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt T. Sternad
5.B 8. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt T. Sternad
5.C 8. Fakultativa RAČUNALNIŠTVO V. Fingušt T. Sternad
6.A 1. Šport P. Kregar A. Jurič
6.A 4. Tehnika in tehnologija O. Krevh K. Hameršak
6.A 5. Tehnika in tehnologija O. Krevh K. Ozimič
6.B 1. Šport P. Kregar A. Jurič
7.B 3. Šport P. Kregar N. Kramer
8.A 2. Zgodovina N. Maver Šoba J. Petelinšek
8.A 3. Fizika O. Krevh P. Čuk Kozoderc
8.A 6. Domovinska in državljanska kultura in etika N. Maver Šoba K. Stopar
8.A 7. Računalniška omrežja V. Fingušt B. Preglau
8.B 2. Fizika O. Krevh M. Vogrinec
8.B 3. Zgodovina N. Maver Šoba S. Zafošnik
8.B 7. Računalniška omrežja V. Fingušt B. Preglau
9.A 5. Šport P. Kregar N. Kramer
9.A 6. Fizika O. Krevh J. Belas
9.B 5. Šport P. Kregar N. Kramer
9.B 7. Računalniška omrežja V. Fingušt B. Preglau
PB 5BC, PB 5AB 14:35 - 15:25. Podaljšano bivanje V. Fingušt J. Belas
PB 5AB 12:55 - 14:35. Podaljšano bivanje P. Kregar J. Fideršek
PB 5BC 13:45 - 14:35. Podaljšano bivanje P. Kregar J. Fideršek