Nadomeščanja danes

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča Učilnica
1. FA 2. Zdravstvena vzgoja Z. Dimnik N. Marcijan 304
1. FA 5. Slovenščina Z. Magdevski K. Horvat 103
1. FA 6. Kemija Z. Magdevski S. Povhe Lenart 103
1. FA 7. Informacijsko komunikacijska tehnologija -vaje Z. Magdevski odpade 103
1. FB 2. Slovenščina T. Gradišar V. Lavrič 210
1. FB 4. Slovenščina M. Cigula V. Lavrič K01
1. FB 5. Slovenščina M. Cigula V. Lavrič K01
1. FB 7. Zgodovina J. Banko L. Ribič 303
1. FC 2. Matematika D. Kujavec M. Horzelenberg 107
1. FC 2. Matematika M. Švegl M. Horzelenberg 107
1. FC 3. Slovenščina D. Kujavec A. Golinar P05
1. FC 3. Slovenščina M. Švegl A. Golinar P05
1. FC 7. Matematika M. Kočevar Korbar Z. Peranec 105
1. KA 0. Športna vzgoja D. Kujavec odpade TV4
1. KA 0. Športna vzgoja D. Maležič odpade TV3
1. KA 1. Slovenščina D. Kujavec K. Petric P05
1. KA 1. Slovenščina D. Maležič K. Petric P05
1. KA 2. Ličenje - praktični pouk I. Lapuh A. Rogelj 109.2
1. KA 3. Ličenje - praktični pouk I. Lapuh S. Turšič 101.1
1. KA 5. Ličenje - praktični pouk N. Klun A. Rogelj 101.1
1. KB 0. Športna vzgoja D. Maležič odpade TV3
1. KB 0. Športna vzgoja B. Zazvonil odpade TV1
1. KB 1. Zgodovina D. Maležič L. Ribič 303
1. KB 1. Zgodovina B. Zazvonil L. Ribič 303
1. KB 6. Biologija-vaje I. Lapuh N. Kovač 210
1. KB 7. Biologija-vaje I. Lapuh N. Kovač 210
1. L 1. Informacijske tehnologije - vaje Z. Magdevski odpade 103
1. L 2. Angleščina Z. Magdevski H. Doberšek 106
1. L 3. Zgodovina Z. Magdevski L. Ribič 303
1. L 6. Slovenščina D. Kujavec K. Horvat K03
1. L 6. Slovenščina M. Švegl K. Horvat K03
1. L 7. Varovanje zdravja M. Ulčar N. Marcijan P06
1. ZA 1. Slovenščina I. Lapuh A. Golinar K06
1. ZA 4. Angleščina J. Hren R. Forte 108
1. ZA 4. Angleščina D. Kujavec R. Forte 108
1. ZA 4. Angleščina M. Švegl R. Forte 108
1. ZA 5. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk J. Hren M. Šimic Zore P01
1. ZA 5. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk D. Kujavec M. Šimic Zore P01
1. ZA 5. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk M. Švegl M. Šimic Zore P01
1. ZA 6. Zobna protetika K. Sernec J. Perinčič Manfreda 211
1. ZB 1. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk N. Bojić J. Letonja P01
1. ZB 1. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk U. Molek M. Šimic Zore P01
1. ZB 2. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk N. Bojić J. Letonja P01
1. ZB 2. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk U. Molek M. Šimic Zore P01
1. ZB 3. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk N. Bojić J. Letonja P01
1. ZB 3. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk U. Molek M. Šimic Zore P01
1. ZB 4. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk J. Hren T. Majdič P01
1. ZB 4. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk M. Švegl T. Majdič P01
1. ZB 4. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk B. Zazvonil T. Majdič P01
1. ZB 5. Zobna protetika J. Hren J. Perinčič Manfreda P02
1. ZB 5. Zobna protetika M. Švegl J. Perinčič Manfreda P02
1. ZB 5. Zobna protetika B. Zazvonil J. Perinčič Manfreda P02
1. ZB 6. Gnatologija z morfologijo - praktični pouk M. Kočevar Korbar T. Majdič 106
2. FB 1. Laboratorijsko delo v farmaciji T. Gradišar N. Veniger 212
2. FB 3. Angleščina A. Gorjan K. Ožbolt 206
2. FC 1. Slovenščina A. Gorjan P. Vončina 211
2. FC 2. Slovenščina M. Švegl P. Vončina P05
2. FC 2. Slovenščina B. Zazvonil P. Vončina P05
2. FC 3. Laboratorijsko delo v farmaciji M. Švegl N. Veniger 204
2. FC 3. Laboratorijsko delo v farmaciji B. Zazvonil N. Veniger 204
2. FC 5. Angleščina I. Lapuh H. Doberšek K06
2. KB 6. Slovenščina N. Klun P. Vončina 203
2. KB 7. Manikira- praktični pouk N. Klun D. Kogovšek Grubelić 101.1
2. L 5. Medicinska mikrobiologija M. Ulčar V. Grgur 209
2. L 6. Matematika M. Švegl M. Horzelenberg K04
2. L 6. Matematika B. Zazvonil M. Horzelenberg K04
2. ZA 1. Geografija Z. Dimnik odpade 304
2. ZA 5. Fiksna protetika J. Banko V. Sedlar 102
2. ZA 7. Fiksna protetika K. Sernec V. Sedlar 211
3. L 5. Medicinska biokemija M. Hafner S. Zavec 105
3. L 7. Medicinska mikrobiologija T. Petkovšek V. Grgur 209
4. FA 5. Angleščina A. Hlebec K. Ožbolt 206
4. FA 6. Angleščina A. Hlebec R. Forte 108

Nadomeščanja jutri

Oddelek Ura Predmet Redni učitelj Nadomešča Učilnica
1. FA 6. Slovenščina J. Banko K. Horvat 102
1. FB 2. Zdravstvena vzgoja A. Gorjan N. Marcijan 211
1. FB 4. Informacijsko komunikacijska tehnologija -vaje D. Maležič P. Čalić 205
1. FB 5. Kemija D. Maležič T. Gradišar 203
2. FA 4. Zgodovina A. Gorjan L. Ribič 206
2. FB 1. Angleščina A. Gorjan K. Ožbolt 206
2. FC 5. Oblikovanje zdravil J. Banko M. Čerin 205
2. KA 3. Matematika A. Gorjan M. Hafner 211
2. KA 7. Športna vzgoja D. Maležič D. Kujavec TV3
2. KA 8. Športna vzgoja D. Maležič D. Kujavec TV3
2. KB 6. Angleščina A. Gorjan T. Kovačič 210
2. L 3. Biokemija celice z anatomijo in fiziologijo N. Špilar K. Sernec 209
2. ZB 7. Fiksna protetika - praktični pouk J. Banko U. Molek P02
3. ZA 2. Angleščina J. Banko R. Forte P05