DOSTOPNOST

Šolski center Nova Gorica - Gimnazija in zdravstvena šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
18. 10.
Torek
19. 10.
Sreda
20. 10.
Četrtek
21. 10.
Petek
22. 10.
0. predura
6:55 - 7:40
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
1. ura
7:45 - 8:30
IBO
N. Kragelj Benedetič, EŠ124
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
SLO
S. Žežlina, EŠ219
MAT
K. Kete, EŠ223
2. ura
8:35 - 9:20
MAT
K. Kete, EŠ223
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ222
MIB
K. Ušaj Gulin, D22
3. ura
9:25 - 10:10
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ225
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL3
Skupina 3
KVB
M. Trošt, BOL1
Skupina 4
KVB
M. Kragelj, BOL5
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL2
Skupina 2
Prevzem suhe malice in pot v Renče
RU
D. Cek Stepančič, EŠ222
4. ura
10:15 - 11:00
ŠVZ
J. Jelen, NTA
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
5. ura
11:00 - 11:45
ANG
T. Gabrijelčič, EŠ222
KRG
M. Kulot, EŠ223
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
SLO
S. Žežlina, EŠ219
6. ura
11:50 - 12:35
INT
B. Sitar, EŠ220
MAT
K. Kete, EŠ223
ŠVZ
J. Jelen, NTA
Rožnati pohod - po renčevskih poteh
SLO
S. Žežlina, EŠ219
7. ura
12:40 - 13:25
DTPt
M. Trošt, EŠ222
MIB
K. Ušaj Gulin, D22
ŠVZ
J. Jelen, NTB
DTPv 2
M. Trošt, EŠ214
Mitja
DTPv
B. Sitar, EŠ213
Barabara
PAT
D. Horvat, B11
8. ura
13:30 - 14:15
DTPd
M. Trošt, EŠ220
IBO
N. Kragelj Benedetič, EŠ225
DTPv 2
M. Trošt, EŠ214
Mitja
DTPv
B. Sitar, EŠ213
Barabara
PAT
D. Horvat, B11
9. ura
14:20 - 15:05
10. ura
15:10 - 15:55

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti