DOSTOPNOST

Šolski center Nova Gorica - Gimnazija in zdravstvena šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: Ponedeljek, torek, 30.1. in 31.1. razredno fotografiranje.

Četrtek, 2. 2. 2023 - Sistematski pregled 3. AB od 8.00 dalje.
Ura
 
Ponedeljek
30. 1.
Torek
31. 1.
Sreda
1. 2.
Četrtek
2. 2.
Petek
3. 2.
0. predura
6:55 - 7:40
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
1. ura
7:45 - 8:30
IBO
N. Kragelj Benedetič, EŠ125
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
SLO
S. Žežlina, EŠ219
SLO
S. Žežlina, EŠ219
2. ura
8:35 - 9:20
ŠVZ
J. Jelen, NTA
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
SLO
S. Žežlina, EŠ219
DTPd
B. Sitar, EŠ220
3. ura
9:25 - 10:10
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
KVB 4
B. Sitar, BOL2
Skupina 4
KVB
M. Trošt, BOL3
Skupina 1
KVB
N. Kragelj Benedetič, BOL1
Skupina 3
KVB
T. Hrovat Ferfolja, BOL4
Skupina 2
PAT
D. Horvat, B11
ANG
P. Kosovel, EŠ125
4. ura
10:15 - 11:00
5. ura
11:00 - 11:45
ANG
P. Kosovel, EŠ125
KRG
M. Kulot, EŠ220
IBO
N. Kragelj Benedetič, EŠ220
MIB
K. Ušaj Gulin, D22
INTd
B. Sitar, EŠ220
6. ura
11:50 - 12:35
DTPt
B. Sitar, EŠ220
DTPv 2
M. Trošt, EŠ214
Mitja
DTPv
B. Sitar, EŠ213
Barbara
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
DOS
M. Morvai, EŠ223
MAT
V. Mozetič Černe, EŠ224
7. ura
12:40 - 13:25
INT
B. Sitar, EŠ220
DTPv 2
M. Trošt, EŠ214
Mitja
DTPv
B. Sitar, EŠ213
Barbara
ANG
P. Kosovel, EŠ125
DOS
M. Morvai, EŠ223
8. ura
13:30 - 14:15
PAT
D. Horvat, B11
RU
B. Sitar, EŠ220
ŠVZ
J. Jelen, NTB
ŠVZ
J. Jelen, NTB
9. ura
14:20 - 15:05
10. ura
15:10 - 15:55

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti