DOSTOPNOST

Osnovna šola Blanca

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
15. 4.
Torek
16. 4.
Sreda
17. 4.
Četrtek
18. 4.
Petek
19. 4.
0. ura
6:40 - 7:25
DSP
M. Draksler Laznik, KAB-SS
DSP
M. Draksler Laznik, KAB-SS
1. ura
7:30 - 8:15
GEO
M. Draksler Laznik, BIO-KEM
ZGO
M. Kočevar Klaužer, LVZ-TEH
MAT 2
M. Ocvirk, TJA
Skupina 1
MAT
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 2
GEO
M. Draksler Laznik, LVZ-TEH
TJA 2
M. Hojski, KNJIŽ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 2
2. ura
8:20 - 9:05
MAT 2
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 1
Skupina 2
DSP
K. Pfeifer Lapuh, kab DSP
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 1
MAT
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 2
KEM
O. Lužar, BIO-KEM
MAT 3
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 2
DSP
K. Pfeifer Lapuh, kab DSP
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 1
MAT
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 2
3. ura
9:25 - 10:10
BIO
B. Škoda, BIO-KEM
MAT 2
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 2
MAT 2
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 2
TJA 3
M. Hojski, KNJIŽ
Skupina 1
MAT
M. Ocvirk, MAT-FIZ
Skupina 2
DSP
K. Pfeifer Lapuh, kab DSP
KEM
O. Lužar, BIO-KEM
4. ura
10:15 - 11:00
BIO
B. Škoda, LVZ-TEH
GUM
M. Siter, BIO-KEM
BIO
B. Škoda, BIO-KEM
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 1
TJA
M. Hojski, TJA
Skupina 2
ŠPO
Ž. Škafar, TEL
5. ura
11:05 - 11:50
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, KNJIŽ
Skupina 2
FIZ
M. Ocvirk, MAT-FIZ
SLJ 2
N. Grabenšek-Kadilnik, SLJ
Skupina 1
SLJ
N. Grabenšek-Kadilnik, TJA
Skupina 2
FIZ
M. Ocvirk, MAT-FIZ
ZGO
M. Kočevar Klaužer, TJA
6. ura
11:55 - 12:40
DDP-B 2
B. Škoda, BIO-KEM
DSP
M. Ocvirk, MAT-FIZ
ŠZZ
Ž. Škafar, TEL
IP-NI3 2
M. Hojski, TJA
DSP
N. Grabenšek-Kadilnik, KAB-JEZ
RU
M. Hojski, TJA
IP-NI3 2
M. Hojski, TJA
DSP
V. Kovačič, kab DSP
7. ura
12:45 - 13:25
IP-VEO3
M. Kočevar Klaužer, KNJIŽ
ŠHO
B. Košar, LVZ-TEH
DSP
M. Hojski, TJA
8. ura
13:40 - 14:20
DSP
N. Grabenšek-Kadilnik, KAB-JEZ
DSP
M. Hojski, TJA

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti