Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Rudolf Zdenka: 1, 2, 3, 5 ura
  • Špringar Sabina: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Premrov Tadeja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Kernel Leon: 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. a 2. Fatur Tamara, GEO
namesto Kernel Leon, DEN
11 /
3. Fatur Tamara, GEO
namesto Kernel Leon, DEN
11 /
4. Stanek Katja, UME
namesto Kernel Leon, DEN
21 /
1. e 2. Stanek Katja, UME
namesto Rudolf Zdenka, SLO
21 /
5. Marolt Aleksandra, NIO
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
1. z 4. Babuder Dragan, SKZ
namesto Špringar Sabina, SKZ
1 /
2. e 4. Zalar Premrl Petra, SLO
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
2. z 5. Ujčič Nataša, SLO
namesto Rudolf Zdenka, SLO
1 /
6. Babuder Dragan, ZNO
namesto Špringar Sabina, ZNO
1 /
7. Vrh Sabina, MAT
namesto Premrov Tadeja, ANG
3 /
3. a 3. Šorc Tina, IPK
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
3. c 2. Ucin Urban, OUS
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
3. Ucin Urban, OUS
namesto Rudolf Zdenka, SLO
1 /
3. e 1. Blazinšek Urša, PAO
namesto Špringar Sabina, EIK
17 /
2. Marolt Aleksandra, NIO
namesto Špringar Sabina, NIO
17 /
3. Blazinšek Urša, PAO
namesto Špringar Sabina, NIO
17 /
5. Babuder Dragan, NIO
namesto Špringar Sabina, NIO
3 /
3. z 1. Andrejašič Petra, ANG
namesto Rudolf Zdenka, SLO
18 /
4. z 1. Babuder Dragan, ZNE
namesto Premrov Tadeja, ANG
3 /
6. Ujčič Nataša, SLO
namesto Premrov Tadeja, ANG
4 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Andrejašič Petra 1. 3. z, ANG
namesto Rudolf Zdenka, SLO
18 /
Babuder Dragan 1. 4. z, ZNE
namesto Premrov Tadeja, ANG
3 /
4. 1. z, SKZ
namesto Špringar Sabina, SKZ
1 /
5. 3. e, NIO
namesto Špringar Sabina, NIO
3 /
6. 2. z, ZNO
namesto Špringar Sabina, ZNO
1 /
Blazinšek Urša 1. 3. e, PAO
namesto Špringar Sabina, EIK
17 /
3. 3. e, PAO
namesto Špringar Sabina, NIO
17 /
Fatur Tamara 2. 1. a, GEO
namesto Kernel Leon, DEN
11 /
3. 1. a, GEO
namesto Kernel Leon, DEN
11 /
Marolt Aleksandra 2. 3. e, NIO
namesto Špringar Sabina, NIO
17 /
5. 1. e, NIO
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
Stanek Katja 2. 1. e, UME
namesto Rudolf Zdenka, SLO
21 /
4. 1. a, UME
namesto Kernel Leon, DEN
21 /
Šorc Tina 3. 3. a, IPK
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
Ucin Urban 2. 3. c, OUS
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /
3. 3. c, OUS
namesto Rudolf Zdenka, SLO
1 /
Ujčič Nataša 5. 2. z, SLO
namesto Rudolf Zdenka, SLO
1 /
6. 4. z, SLO
namesto Premrov Tadeja, ANG
4 /
Vrh Sabina 7. 2. z, MAT
namesto Premrov Tadeja, ANG
3 /
Zalar Premrl Petra 4. 2. e, SLO
namesto Premrov Tadeja, ANG
20 /