Biotehniška šola Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gračner Simon: 0, 3a, 4, 5, 6, 7 ura
  • Rubin Bračko Monika: 4, 5, 7 ura
  • Ročenovič Jasmina: 0, 2, 3b, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a 4. Brumen Kralj Zdenka, EDE-DE (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, EDE-DE
15 /
1.b 2. Malinger Branka, OŽI
namesto Ročenovič Jasmina, ETO
18 /
1.d 5. Brumen Kralj Zdenka, SLO
namesto Ročenovič Jasmina, ETO
18 /
1.e 0. odpade
namesto Gračner Simon, VOT
/ /
2.a~NT 3a. Reher Srečko, SLO (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, VON
15 /
5. Slivnjak Ramuta Helena, PBD
namesto Gračner Simon, GNV
15 /
6. Horvat Natalija, EAM
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
15 /
7. odpade
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
/ /
2.c 0. odpade
namesto Ročenovič Jasmina, RU
/ /
2.e~C 0. odpade
namesto Gračner Simon, VOT
/ /
3.a~NT 3a. Reher Srečko, SLO (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, VON
15 /
5. Slivnjak Ramuta Helena, PBD
namesto Gračner Simon, GNV
15 /
6. Horvat Natalija, EAM
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
15 /
7. odpade
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
/ /
3.b 4. Tramšek Erna, VTH
namesto Ročenovič Jasmina, ZOO
18 /
7. odpade
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
/ /
3.c 3b. Pukšič Nataša, SOC
namesto Ročenovič Jasmina, ZOO
5 /
4.a~KPT 4. Tramšek Tomaž, RU
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
11 /
4.a~NT 4. Tramšek Tomaž, RU
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
11 /
4.c 5. Šuman Romana, FIZ
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
8 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Brumen Kralj Zdenka 4. 1.a, EDE-DE (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, EDE-DE
15 /
5. 1.d, SLO
namesto Ročenovič Jasmina, ETO
18 /
Horvat Natalija 6. 3.a~NT, EAM
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
2.a~NT, EAM
namesto Gračner Simon, EAM-PRST
15

15
/

/
Malinger Branka 2. 1.b, OŽI
namesto Ročenovič Jasmina, ETO
18 /
Pukšič Nataša 3b. 3.c, SOC
namesto Ročenovič Jasmina, ZOO
5 /
Reher Srečko 3a. 3.a~NT, SLO (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, VON
2.a~NT, SLO (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, VON
15

15
/

/
Slivnjak Ramuta Helena 5. 3.a~NT, PBD
namesto Gračner Simon, GNV
2.a~NT, PBD
namesto Gračner Simon, GNV
15

15
/

/
Šuman Romana 5. 4.c, FIZ
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
8 /
Tramšek Erna 4. 3.b, VTH
namesto Ročenovič Jasmina, ZOO
18 /
Tramšek Tomaž 4. 4.a~NT, RU
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
4.a~KPT, RU
namesto Rubin Bračko Monika, SLO
11

11
/

/