Biotehniška šola Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Ziherl Sajko Jolanda: 2, 3a, 4, 5, 6 ura
  • Gračner Simon: 1, 2, 3b, 6 ura
  • Dolinar Paulič Kristina: 0, 1, 2, 3a, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a PTI 6. Grobler Jelena, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
1.c 2. Cajzek Milena, BIO
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
1.d 3a. Brumen Kralj Zdenka, SLO
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
22 /
1.e 6. Kolmanič Bučar Marija, OCVP
namesto Gračner Simon, OCV
15 /
2.a~KPT 5. Grobler Jelena, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
2.a~NT 1. Zurc Cizelj Jelena, GNV (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, GNV
15 /
5. Grobler Jelena, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
2.e~C 6. Kolmanič Bučar Marija, OCVP
namesto Gračner Simon, OCV
15 /
3.a~KPT 6. Grobler Jelena, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
3.a~NT 1. Zurc Cizelj Jelena, GNV (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, GNV
15 /
6. Grobler Jelena, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
3.b 2. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
3a. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
3.c 6. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
7. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
3.e~C 2. Goger Ines, MAT
namesto Gračner Simon, OPP
15 /
3b. Vrbnjak Damjana, NAR
namesto Gračner Simon, OPP
15 /
3.e~M 2. Goger Ines, MAT
namesto Gračner Simon, OPP
15 /
3b. Vrbnjak Damjana, NAR
namesto Gračner Simon, OPP
15 /
4.d 0. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
1. odpade
namesto Dolinar Paulič Kristina, LDV
/ Ura bo nadomeščena naslednji teden, 26. 11. 2018, takrat ima pouk cel razred.
4. Damjan Božidar, FIZ
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Brumen Kralj Zdenka 3a. 1.d, SLO
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
22 /
Cajzek Milena 2. 1.c, BIO
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11 /
Damjan Božidar 4. 4.d, FIZ
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
1 /
Goger Ines 2. 3.e~C, MAT
namesto Gračner Simon, OPP
3.e~M, MAT
namesto Gračner Simon, OPP
15

15
/

/
Grobler Jelena 5. 2.a~KPT, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
2.a~NT, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11

11
/

/
6. 1.a PTI, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
3.a~KPT, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
3.a~NT, ANG (zaposlitev)
namesto Ziherl Sajko Jolanda, ANG
11

11

11
/

/

/
Kolmanič Bučar Marija 6. 1.e, OCVP
namesto Gračner Simon, OCV
2.e~C, OCVP
namesto Gračner Simon, OCV
15

15
/

/
Vrbnjak Damjana 3b. 3.e~C, NAR
namesto Gračner Simon, OPP
3.e~M, NAR
namesto Gračner Simon, OPP
15

15
/

/
Zurc Cizelj Jelena 1. 2.a~NT, GNV (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, GNV
3.a~NT, GNV (zaposlitev)
namesto Gračner Simon, GNV
15

15
/

/