Osnovna šola Cirila Kosmača Piran

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Pavlin Uroš: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Steinbacher Smiljana: 0, 3, 4, 5 ura
  • Črnac Docu Claudia: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Matović Zorica: 3, 13:45 - 15:00 ura
  • Oberžan Debora: 0, 1, 2 ura
  • Švonja Mojca: 15:00 - 16:30, 15:00 - 16:30 ura
  • Stanič Sonja: 13:00 - 15:40 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. b 1. Kocjančič Milva, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
4. a 0. odpade
namesto Steinbacher Smiljana, NUM
/ /
4. b 2. Kocjančič Milva, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
5. a 0. odpade
namesto Steinbacher Smiljana, NUM
/ /
6. a 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
0. odpade
namesto Steinbacher Smiljana, NUM
/ /
3. Vrkič Asta, ZGO
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
4. Šegš Nina, ITD (zaposlitev)
namesto Pavlin Uroš, GEO
13 - GUM /
6. Žugelj Dunja, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
6. b 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
0. odpade
namesto Steinbacher Smiljana, NUM
/ /
3. Mair Josephine, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /
6. odpade
namesto Pavlin Uroš, GEO
/ /
7. a 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
1. Šegš Nina, ITD (zaposlitev)
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
7. b 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
2. Žugelj Dunja, ŠPO
namesto Oberžan Debora, LUM
13 - GUM /
8. a 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
3. Lovrečič Lorena, ŠPO (zaposlitev)
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
9. a 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
2. Janežič Vesna, ZGO
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
3. Bržan Bojan, BIO
namesto Matović Zorica, SLJ
13 - GUM /
4. Švonja Mojca, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /
5. Lovrečič Lorena, GEO
namesto Pavlin Uroš, GEO
13 - GUM /
9. b 0. odpade
namesto Pavlin Uroš, DOP_ZGGE
/ /
0. odpade
namesto Oberžan Debora, IP-LS3
/ /
1. odpade
namesto Oberžan Debora, LUM
/ /
5. Švonja Mojca, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bogatinov Svetlana 13:00 - 15:40 Portorož OPB2,
namesto Stanič Sonja,
/ /
Bržan Bojan 3. 9. a, BIO
namesto Matović Zorica, SLJ
13 - GUM /
Janežič Vesna 2. 9. a, ZGO
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
15:00 - 16:30 Piran OPB4,
namesto Švonja Mojca,
/ /
15:00 - 16:20 Piran OPB3,
namesto Švonja Mojca,
/ /
16:20 - 16:30 Piran OPB3,
namesto Švonja Mojca,
/ /
Kocjančič Milva 1. 3. b, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
2. 4. b, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
Lovrečič Lorena 3. 8. a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
5. 9. a, GEO
namesto Pavlin Uroš, GEO
13 - GUM /
Mair Josephine 3. 6. b, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /
Sambolec Tanja 13:45 - 15:00 Piran OPB5,
namesto Matović Zorica,
/ /
Sidar Katja 5.
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /
Šegš Nina 1. 7. a, ITD (zaposlitev)
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
4. 6. a, ITD (zaposlitev)
namesto Pavlin Uroš, GEO
13 - GUM /
Švonja Mojca 4. 9. a, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /
5. 9. b, GUM
namesto Steinbacher Smiljana, GUM
13 - GUM /
Vrkič Asta 3. 6. a, ZGO
namesto Pavlin Uroš, ZGO
13 - GUM /
Žugelj Dunja 2. 7. b, ŠPO
namesto Oberžan Debora, LUM
13 - GUM /
6. 6. a, ŠPO
namesto Črnac Docu Claudia, ŠPO
13 - GUM /