Osnovna šola Jurija Vege Moravče

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Maček Nina: 0, 2, 4 ura
  • Grabnar Tina: 1v, 2v ura
  • Tominšek Alenka: 3, 5 ura
  • Weinhardt Tina: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Rous Robida Andrej: 0, 1, 3, 4, 5 ura
  • Malovrh Mojca: 2, 3 ura
  • Dobrila Vesna: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. V 1v. Goropevšek Teja, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
2v. Goropevšek Teja, GUM
namesto Grabnar Tina, GUM
v1 /
4. A 4. Končar Martina, GUM
namesto Dobrila Vesna, TJA
26 /
5. A 2. Železnikar Sara, GUM
namesto Malovrh Mojca, GUM
21 /
5. B 5. Škorjanc Nika, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
20 /
5. C 3. Zalar Simon, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
N11 /
6. A 3. Koren Maja, ŠPO
namesto Malovrh Mojca, GUM
zunaj /
6. B 2. Merela Marjeta, MAT
namesto Maček Nina, MAT
N10 /
5. Merela Marjeta, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N11 /
6. C 3. Merela Marjeta, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39 /
7. A 0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
1. Vršič Valentina, TIT
namesto Rous Robida Andrej, TIT
65 /
7. B 3. Vršič Valentina, TIT
namesto Rous Robida Andrej, TIT
65 /
7. C 0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
8. A 1. Wicher Zdenka, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
N11 /
1. Šmid Vanja, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39 /
5. Ivartnik Inge, LUM
namesto Rous Robida Andrej, FIZ
25 /
8. B 0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
1. Šmid Vanja, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
39 /
1. Šmid Vanja, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39 /
3. Žist Matej, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
42 /
6. odpade
namesto Weinhardt Tina, NI2
/ /
8. C 1. Zalar Simon, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
40 /
1. Šmid Vanja, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39 /
3. Groboljšek Božena, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
36 /
4. Mal Bernarda, FIZ
namesto Rous Robida Andrej, FIZ
42 /
6. odpade
namesto Weinhardt Tina, NI2
/ /
9. A 0. odpade
namesto Maček Nina, ROM
/ /
0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
2. Zalar Simon, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
40 /
2. Razoršek Martina, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N18 /
4. Šmid Vanja, MAT
namesto Maček Nina, MAT
42 /
5. Groboljšek Božena, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
36 /
9. B 0. odpade
namesto Maček Nina, ROM
/ /
0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
2. Razoršek Martina, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
N18 /
2. Razoršek Martina, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N18 /
4. Juvan Terezija, MAT
namesto Maček Nina, MAT
38 /
5. Žist Matej, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
38 /
9. C 0. odpade
namesto Maček Nina, ROM
/ /
0. odpade
namesto Rous Robida Andrej, SLZ
/ /
2. Wicher Zdenka, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
37 /
2. Razoršek Martina, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N18 /
4. Rus Ivica, MAT
namesto Maček Nina, MAT
39 /
5. Mal Bernarda, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
N12 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Goropevšek Teja 1v. 2. V, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
2v. 2. V, GUM
namesto Grabnar Tina, GUM
v1 /
Groboljšek Božena 3. 8. C, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
36 /
5. 9. A, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
36 /
Ivartnik Inge 5. 8. A, LUM
namesto Rous Robida Andrej, FIZ
25 /
Juvan Terezija 4. 9. B, MAT
namesto Maček Nina, MAT
38 /
Končar Martina 4. 4. A, GUM
namesto Dobrila Vesna, TJA
26 /
Koren Maja 3. 6. A, 6. A, ŠPO
namesto Malovrh Mojca, GUM
zunaj /
Mal Bernarda 4. 8. C, FIZ
namesto Rous Robida Andrej, FIZ
42 /
5. 9. C, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
N12 /
Merela Marjeta 2. 6. B, MAT
namesto Maček Nina, MAT
N10 /
3. 6. C, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39 /
5. 6. B, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N11 /
Razoršek Martina 2. 9. B, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
9. C, 9. B, 9. A, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
N18

N18
/

/
Rus Ivica 4. 9. C, MAT
namesto Maček Nina, MAT
39 /
Škorjanc Nika 5. 5. B, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
20 /
Šmid Vanja 1. 8. B, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
8. B, 8. A, 8. C, TJA
namesto Dobrila Vesna, TJA
39

39
/

/
4. 9. A, MAT
namesto Maček Nina, MAT
42 /
Vršič Valentina 1. 7. A, TIT
namesto Rous Robida Andrej, TIT
65 /
3. 7. B, TIT
namesto Rous Robida Andrej, TIT
65 /
Wicher Zdenka 1. 8. A, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
N11 /
2. 9. C, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
37 /
Zalar Simon 1. 8. C, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
40 /
2. 9. A, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
40 /
3. 5. C, TJA
namesto Weinhardt Tina, TJA
N11 /
Železnikar Sara 2. 5. A, GUM
namesto Malovrh Mojca, GUM
21 /
Žist Matej 3. 8. B, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
42 /
5. 9. B, SLJ
namesto Tominšek Alenka, SLJ
38 /