Osnovna šola Jurija Vege Moravče

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kovač Ana: 12:50 - 15:45 ura
  • Tomc Dušan: 2, 3, 4, 5 ura
  • Vengar Rok: 1, 3, 5 ura
  • Fale Barbara: 2, 3, 4, 5 ura
  • Koren Maja: 12:00 - 12:50, 12:50 - 13:40, 14:30 - 15:20 ura
  • Gerenčer Matjaž: 1 ura
  • Jeran Anka: 1, 3, 4, 6, 7 ura
  • Igrec Saša: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kmetič Kristjan: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Peterka Boštjan: 13:00 - 16:55 ura
  • Žist Matej: 2, 5, 12:50 - 14:30 ura
  • Rajh Alenka: 2, 4, 5 ura
  • Grabnar Tina: 1v, 2v, 3v, 4v, 5v ura
  • Goropevšek Teja: 13:30 - 15:10 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 2. Gotar Marija, SLJ
namesto Fale Barbara, SLJ
N04 /
3. Tominšek Alenka, SLJ
namesto Fale Barbara, SLJ
N04 /
4. Tominšek Alenka, GUM
namesto Fale Barbara, GUM
N04 /
5. odpade
namesto Fale Barbara, DDP
/ /
1. B 1. Tominšek Alenka, MAT
namesto Igrec Saša, SPO
N05 /
2. Tominšek Alenka, SLJ
namesto Igrec Saša, SLJ
N05 /
3. Gotar Marija, LUM
namesto Igrec Saša, LUM
N05 /
4. Gotar Marija, LUM
namesto Igrec Saša, LUM
N05 /
1. V 1v. Goropevšek Teja, MAT
namesto Grabnar Tina, MAT
v1 /
2v. Goropevšek Teja, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
3v. Goropevšek Teja, SPO
namesto Grabnar Tina, SPO
v1 /
4v. Goropevšek Teja, GUM
namesto Grabnar Tina, SPO
v1 /
2. B 1. Košir Alenka, MAT
namesto Kmetič Kristjan, MAT
5 /
2. Košir Alenka, SLJ
namesto Kmetič Kristjan, SLJ
5 /
3. Košir Alenka, TJA
namesto Kmetič Kristjan, SPO
5 /
4. Lepold - Phillips Jasna, TJA
namesto Kmetič Kristjan, LUM
5 /
5. Malovrh Mojca, GUM
namesto Kmetič Kristjan, LUM
5 /
2. V 1v. Goropevšek Teja, ŠPO
namesto Grabnar Tina, MAT
v1 /
2v. Goropevšek Teja, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
3v. Goropevšek Teja, LUM
namesto Grabnar Tina, SPO
v1 /
4v. Goropevšek Teja, LUM
namesto Grabnar Tina, SPO
v1 /
5v. Goropevšek Teja, DDP
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
6. A 1. Rous Robida Andrej, TIT
namesto Jeran Anka, GOS
66 /
2. Mal Bernarda, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
42 /
4. Malovrh Mojca, GUM
namesto Tomc Dušan, ŠPO
27 /
4. Malovrh Mojca, GUM
namesto Rajh Alenka, ŠPO
27 /
6. B 1. Novak Špela, DSP
namesto Gerenčer Matjaž, DSP
41 /
5. Škerlavaj Meta, DSP (zaposlitev)
namesto Rajh Alenka, DSP
KAB_ŠPO /
5. Škerlavaj Meta, ŠPO
namesto Tomc Dušan, ŠPO
tel1 /
6. C 2. Škerlavaj Meta, ŠPO
namesto Rajh Alenka, ŠPO
tel2 /
2. Škerlavaj Meta, ŠPO
namesto Tomc Dušan, ŠPO
tel1 /
7. A 5. Zalar Simon, ZGO
namesto Vengar Rok, GEO
40 /
7. B 3. Groboljšek Božena, SLJ
namesto Jeran Anka, NAR
36 /
4. Rous Robida Andrej, GEO
namesto Jeran Anka, NAR
42 /
6. odpade
namesto Jeran Anka, SPH
/ /
7. odpade
namesto Jeran Anka, SPH
/ /
7. C 1. Rus Ivica, SLJ
namesto Vengar Rok, GEO
39 /
6. odpade
namesto Jeran Anka, SPH
/ /
7. odpade
namesto Jeran Anka, SPH
/ /
8. A 3. Kosirnik Andreja, TJA
namesto Tomc Dušan, ŠPO
14 /
5. Mal Bernarda, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
N12 /
8. B 5. Tominšek Alenka, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
66 /
8. C 3. Vršič Valentina, TJA
namesto Vengar Rok, GEO
39 /
5. Groboljšek Božena, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
36 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Gerčar Maja 12:50 - 14:30 PB5,
namesto Žist Matej,
/ /
14:30 - 15:20 PB5,
namesto Koren Maja,
/ /
Goropevšek Teja 1v. 2. V, ŠPO
namesto Grabnar Tina, MAT
1. V, MAT
namesto Grabnar Tina, MAT
v1

v1
/

/
2v. 2. V, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
1. V, SLJ
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1

v1
/

/
3v. 2. V, LUM
namesto Grabnar Tina, SPO
1. V, SPO
namesto Grabnar Tina, SPO
v1

v1
/

/
4v. 2. V, LUM
namesto Grabnar Tina, SPO
1. V, GUM
namesto Grabnar Tina, SPO
v1

v1
/

/
5v. 2. V, DDP
namesto Grabnar Tina, SLJ
v1 /
Gotar Marija 2. 1. A, SLJ
namesto Fale Barbara, SLJ
N04 /
3. 1. B, LUM
namesto Igrec Saša, LUM
N05 /
4. 1. B, LUM
namesto Igrec Saša, LUM
N05 /
Groboljšek Božena 3. 7. B, SLJ
namesto Jeran Anka, NAR
36 /
5. 8. C, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
36 /
Koprivšek Metka 12:00 - 12:50 PB2,
namesto Koren Maja,
/ /
Kosirnik Andreja 3. 8. A, 8. A, 8. A, 8. A, TJA
namesto Tomc Dušan, ŠPO
14 /
Košir Alenka 1. 2. B, MAT
namesto Kmetič Kristjan, MAT
5 /
2. 2. B, SLJ
namesto Kmetič Kristjan, SLJ
5 /
3. 2. B, TJA
namesto Kmetič Kristjan, SPO
5 /
Lepold - Phillips Jasna 4. 2. B, TJA
namesto Kmetič Kristjan, LUM
5 /
13:00 - 14:30 PB1,
namesto Goropevšek Teja,
/ /
Mal Bernarda 2. 6. A, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
42 /
5. 8. A, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
N12 /
Malovrh Mojca 4. 6. A, GUM
namesto Tomc Dušan, ŠPO
6. A, GUM
namesto Rajh Alenka, ŠPO
27

27
/

/
5. 2. B, GUM
namesto Kmetič Kristjan, LUM
5 /
Novak Špela 1. 6. B, DSP
namesto Gerenčer Matjaž, DSP
41 /
Pirc Marjanca 12:50 - 13:40 PB3,
namesto Koren Maja,
/ /
Rous Robida Andrej 1. 6. A, TIT
namesto Jeran Anka, GOS
66 /
4. 7. B, GEO
namesto Jeran Anka, NAR
42 /
Rus Ivica 1. 7. C, SLJ
namesto Vengar Rok, GEO
39 /
Škerlavaj Meta 2. 6. C, ŠPO
namesto Rajh Alenka, ŠPO
6. C, ŠPO
namesto Tomc Dušan, ŠPO
tel2

tel1
/

/
5. 6. B, DSP (zaposlitev)
namesto Rajh Alenka, DSP
6. B, ŠPO
namesto Tomc Dušan, ŠPO
KAB_ŠPO

tel1
/

/
Tominšek Alenka 1. 1. B, MAT
namesto Igrec Saša, SPO
N05 /
2. 1. B, SLJ
namesto Igrec Saša, SLJ
N05 /
3. 1. A, SLJ
namesto Fale Barbara, SLJ
N04 /
4. 1. A, GUM
namesto Fale Barbara, GUM
N04 /
5. 8. B, SLJ
namesto Žist Matej, SLJ
66 /
Vidic Daša 13:00 - 16:55 PB2,
namesto Peterka Boštjan,
/ /
Vršič Valentina 3. 8. C, 8. C, 8. C, 8. C, TJA
namesto Vengar Rok, GEO
39 /
Zalar Simon 5. 7. A, ZGO
namesto Vengar Rok, GEO
40 /