Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kumprej Matilda: 5, 6, 7 ura
  • Denac Boštjan: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Tancer Manja: 2, 3, 4 ura
  • Šljivar Tina: 2, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1AFT 2. Tancer Manja, TJ1n (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ1n
TUJ Bralna ura - knjižnica
6. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
1AG 4. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
7. odpade
namesto Kumprej Matilda, SLO
/ /
1AKT 2. Tancer Manja, NEM (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, NEM
TUJ Bralna ura - knjižnica
3. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
1BFT 4. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
2AFT 5. Koler Kozic Mira, ZGO
namesto Kumprej Matilda, SLO
2aFT /
6. Gibičar Gert Jožica, KEM
namesto Kumprej Matilda, SLO
2aFT /
2AG 4. Breznik Tanja, TJ1a
namesto Tancer Manja, TJ1n
2aG /
4. Breznik Tanja, TJ2a (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ2n
2aG /
6. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
2AKT 3. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
2BFT 5. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
3AFT 2. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /
3AKT 2. Ježovnik Nevenka, MAT
namesto Denac Boštjan, TEK
3aKT /
3. Dolgoš Arpad, KET
namesto Denac Boštjan, TEK
3aKT /
4. Dolgoš Arpad, ORK pp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, ORK pp
lab2 /
5. Dolgoš Arpad, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2 /
6. Dolgoš Arpad, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2 /
7. Dolgoš Arpad, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2 /
4AFT 3. Tancer Manja, TJ1n (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ1n
4bft Bralna ura - knjižnica
4AG 5. Štefok Drago, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Breznik Tanja 4. 2AG, TJ2a (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ2n
2AG, TJ1a
namesto Tancer Manja, TJ1n
2aG

2aG
 /
 /
Dolgoš Arpad 3. 3AKT, KET
namesto Denac Boštjan, TEK
3aKT  /
4. 3AKT, ORK pp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, ORK pp
lab2  /
5. 3AKT, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2  /
6. 3AKT, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2  /
7. 3AKT, KTVpp (zaposlitev)
namesto Denac Boštjan, KTVpp
lab2  /
Gibičar Gert Jožica 6. 2AFT, 2AFT, KEM
namesto Kumprej Matilda, SLO
2aFT  /
Ježovnik Nevenka 2. 3AKT, MAT
namesto Denac Boštjan, TEK
3aKT  /
Koler Kozic Mira 5. 2AFT, ZGO
namesto Kumprej Matilda, SLO
2aFT  /
Štefok Drago 2. 3AFT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2  /
3. 1AKT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
2AKT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2

TEL2
 /
 /
4. 1BFT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
1AG, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2

TEL2
 /
 /
5. 2BFT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
4AG, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2

TEL2
 /
 /
6. 1AFT, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
2AG, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Šljivar Tina, ŠVZ
TEL2

TEL2
 /
 /
Tancer Manja 2. 1AFT, TJ1n (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ1n
1AKT, NEM (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, NEM
TUJ

TUJ
Bralna ura - knjižnica
Bralna ura - knjižnica
3. 4AFT, TJ1n (zaposlitev)
namesto Tancer Manja, TJ1n
4bft Bralna ura - knjižnica