Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Sbil Irena: 13:00 - 13:50 ura
  • Hvalec Marjana: 4 ura
  • Susman Simona: 2, 4, 5 ura
  • Sodnik Melita: 3, 5, 13:00 - 15:20 ura
  • Černigoj Milena: 13:00 - 13:50 ura
  • Vulić Nadja: 1 ura
  • Senegačnik Kurnik Ana: 3, 5 ura
  • Matjašič Petrena Telopea: 1, 13:00 - 13:40, 13:00 - 15:30 ura
  • Suhadolnik Pavla: 2, 3, 6 ura
  • Šerjak Ellen: 13:00 - 13:50 ura
  • Božič Irena: 3, 4, 5 ura
  • Drvarič Žiga: 1, 5 ura
  • Pirnat Alenka: 13:00 - 13:50 ura
  • Brajer Renata: 2, 5 ura
  • Krušič Ana: 1, 2 ura
  • Cerkovnik Barbara: 4, 12:10 - 13:00, 13:00 - 13:50 ura
  • Mikelj Suzana: 3, 4, 6 ura
  • Ugovšek Valentina: 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
7. A 1. Pristavec Košuta Mihaela, LUM
namesto Krušič Ana, MAT
C117 /
1. odpade
namesto Vulić Nadja, DSP
/ /
1. odpade
namesto Drvarič Žiga, DSP
/ /
2. Marinko Gabrijela, ZGO (zaposlitev)
namesto Susman Simona, ZGO
C106 /
5. odpade
namesto Drvarič Žiga, DSP
/ /
7. B 2. Šulak Tina, TIT (zaposlitev)
namesto Suhadolnik Pavla, TIT
C9 /
5. Čekada Zorn Špela, SLJ
namesto Susman Simona, ZGO
C102 /
7. C 2. Kšela Iztok, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
BALON1 /
4. Bregar Marija, MAT
namesto Hvalec Marjana, TJA
C107 /
5. Lapanja Nan, TJA
namesto Sodnik Melita, ZGO
C202 /
6. odpade
namesto Suhadolnik Pavla, OGL
/ /
7. D 1. Cvetko Marjeta, NAR
namesto Matjašič Petrena Telopea, MAT
C2 /
4. Krvina Urša, SLJ
namesto Ugovšek Valentina, GUM
C7 /
6. odpade
namesto Suhadolnik Pavla, OGL
/ /
8. A 3. Dobnikar Andreja, TIT (zaposlitev)
namesto Suhadolnik Pavla, TIT
C9 /
4. odpade
namesto Cerkovnik Barbara, UP
/ /
6. odpade
namesto Suhadolnik Pavla, OGL
/ /
8. B 3. Zazvonil Blaž, DKE (zaposlitev)
namesto Sodnik Melita, DKE
C108 /
8. C 5. Intihar Klančar Nataša, ŠPO (zaposlitev)
namesto Brajer Renata, ŠPO
BALON1 /
6. odpade
namesto Mikelj Suzana, DSP
/ /
6. odpade
namesto Suhadolnik Pavla, OGL
/ /
8. D 5. Intihar Klančar Nataša, ŠPO (zaposlitev)
namesto Brajer Renata, ŠPO
BALON1 /
6. odpade
namesto Suhadolnik Pavla, OGL
/ /
9. A 3. odpade
namesto Senegačnik Kurnik Ana, DSP
/ /
4. Cvetko Marjeta, BIO
namesto Susman Simona, ZGO
C2 /
5. Šebenik Mateja, BIO
namesto Ugovšek Valentina, GUM
C108 /
9. B 2. Bregar Marija, MAT
namesto Krušič Ana, MAT
C107 /
9. C 3. odpade
namesto Božič Irena, DSP
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bregar Marija 2. 9. B, MAT
namesto Krušič Ana, MAT
C107 /
4. 7. C, MAT
namesto Hvalec Marjana, TJA
C107 /
Cvetko Marjeta 1. 7. D, NAR
namesto Matjašič Petrena Telopea, MAT
C2 /
4. 9. A, BIO
namesto Susman Simona, ZGO
C2 /
Čekada Zorn Špela 5. 7. B, SLJ
namesto Susman Simona, ZGO
C102 /
Dobnikar Andreja 3. 8. A, TIT (zaposlitev)
namesto Suhadolnik Pavla, TIT
C9 /
Gladek Mateja 13:50 - 15:20 PB7,
namesto Sodnik Melita,
/ /
Intihar Klančar Nataša 5. 8. C, 8. D, ŠPO (zaposlitev)
namesto Brajer Renata, ŠPO
BALON1 /
Krvina Urša 4. 7. D, SLJ
namesto Ugovšek Valentina, GUM
C7 /
Kšela Iztok 2. 7. C, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
BALON1 /
Lapanja Nan 5. 7. C, TJA
namesto Sodnik Melita, ZGO
C202 /
Marinko Gabrijela 2. 7. A, ZGO (zaposlitev)
namesto Susman Simona, ZGO
C106 /
Mesarič Lucija 12:10 - 13:00 PB1,
namesto Cerkovnik Barbara,
/ /
Pristavec Košuta Mihaela 1. 7. A, LUM
namesto Krušič Ana, MAT
C117 /
Šebenik Mateja 5. 9. A, BIO
namesto Ugovšek Valentina, GUM
C108 /
Šulak Tina 2. 7. B, TIT (zaposlitev)
namesto Suhadolnik Pavla, TIT
C9 /
Zazvonil Blaž 3. 8. B, DKE (zaposlitev)
namesto Sodnik Melita, DKE
C108 /