Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Pirnat Alenka: 13:00 - 15:05 ura
  • Glavan Tina: 1, 5 ura
  • Šebenik Mateja: 1, 13:00 - 15:10 ura
  • Dobnikar Andreja: 1, 2, 3 ura
  • Zelenec Špela: 0, 6 ura
  • Juranovič Mateja: 2, 3, 4 ura
  • Radanović Sara: 0, 1, 4, 5, 13:00 - 13:50 ura
  • Krvina Urša: 1, 3, 4, 5 ura
  • Kavčnik Rogelj Barbara: 3 ura
  • Blagojević Sanja: 07:30 - 08:15, 1, 3, 4 ura
  • Marinko Gabrijela: 1, 2, 5 ura
  • Susman Primož: 1, 6 ura
  • Stepančič Ferry: 4, 13:00 - 16:15 ura
  • Raušl Polona: 2, 3, 4 ura
  • Brajer Renata: 2, 3, 5 ura
  • Šulak Tina: 12:10 - 13:00, 13:00 - 16:00, 13:05 - 13:25 ura
  • Trnovec Agnes: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Prelc Tratnik Marija: 2, 5, 13:00 - 15:10 ura
  • Sodnik Melita: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. B 4. odpade
namesto Stepančič Ferry, ISOP
/ /
3. A 1. Šulak Tina, SLJ
namesto Trnovec Agnes, SLJ
A3 /
2. Šulak Tina, MAT
namesto Trnovec Agnes, MAT
A3 /
3. Šulak Tina, LUM
namesto Trnovec Agnes, LUM
A3 /
4. Šulak Tina, LUM
namesto Trnovec Agnes, LUM
A3 /
5. Šulak Tina, GUM
namesto Trnovec Agnes, GUM
A3 /
3. B 4. odpade
namesto Juranovič Mateja, DSP
/ /
3. C 0. odpade
namesto Radanović Sara, ŠPO
/ /
1. Jurčić Nada, ŠPO
namesto Radanović Sara, ŠPO
MTV /
5. B 2. Benčina Barbara, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
5. E 5. Modic Marija, ŠPO
namesto Radanović Sara, ŠPO
VTV2 /
6. A 2. odpade
namesto Juranovič Mateja, DSP
/ /
3. Kuhar Čakš Ksenija, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
6. B 3. Pleško Manca, MAT
namesto Blagojević Sanja, GEO
C110 /
3. odpade
namesto Dobnikar Andreja, ISP-T
/ /
4. odpade
namesto Raušl Polona, SLJ_n
/ /
5. Susman Simona, ZGO
namesto Glavan Tina, TJA
C111 /
6. C 1. Ravnikar Jernej, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
VTV2 /
3. odpade
namesto Juranovič Mateja, DSP
/ /
6. D 2. odpade
namesto Raušl Polona, SLJ_n
/ /
5. Pristavec Iza, MAT
namesto Prelc Tratnik Marija, GEO
C201 /
7. A 1. Hvalec Marjana, TJA
namesto Glavan Tina, TJA
C115 /
3. But Merhar Maruša, SLJ
namesto Sodnik Melita, DKE
C203 /
3. odpade
namesto Dobnikar Andreja, ISP-T
/ /
4. Suhadolnik Pavla, ŠPO (zaposlitev)
namesto Radanović Sara, ŠPO
VTV2 /
7. B 2. Kos Alenka, DKE (zaposlitev)
namesto Sodnik Melita, DKE
C10 /
5. Cajnar Barbara, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C18 /
7. C 1. Intihar Klančar Nataša, TJA
namesto Sodnik Melita, DKE
C108 /
2. Odar Urška, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
BALON1 /
3. odpade
namesto Raušl Polona, SLJ_n
/ /
7. D 1. Vrhunc Mojca, NAR (zaposlitev)
namesto Šebenik Mateja, NAR
D9 /
3. Intihar Klančar Nataša, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C108 /
5. Žagar Cvitić Simona, TIT
namesto Sodnik Melita, ZGO
C17 /
8. A 1. Pleško Manca, FIZ
namesto Susman Primož, FIZ
C110 /
2. Jakomin Darja, SLJ
namesto Dobnikar Andreja, SLJ
C117 /
4. Ravnikar Jernej, GEO (zaposlitev)
namesto Blagojević Sanja, GEO
C103 /
6. odpade
namesto Susman Primož, DDP FIZ
/ /
8. D 1. Susman Simona, ZGO
namesto Blagojević Sanja, GEO
C111 /
6. odpade
namesto Susman Primož, DDP FIZ
/ /
9. A 0. odpade
namesto Zelenec Špela, DDP KEM
/ /
1. Cajnar Barbara, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C18 /
4. But Merhar Maruša, SLJ
namesto Krvina Urša, SLJ
C203 /
6. odpade
namesto Zelenec Špela, KEO
/ /
9. D 0. odpade
namesto Zelenec Špela, DDP KEM
/ /
1. Jakomin Darja, SLJ
namesto Dobnikar Andreja, SLJ
C117 /
2. Šušteršič Tatjana, BIO
namesto Prelc Tratnik Marija, GEO
C7 /
3. Božič Irena, MAT (zaposlitev)
namesto Kavčnik Rogelj Barbara, MAT
C114 /
4. Pristavec Košuta Mihaela, LUM
namesto Sodnik Melita, ZGO
C101 /
5. Gerjolj Alenka, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
5. Kos Alenka, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
BALON2 /
6. odpade
namesto Zelenec Špela, KEO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bačar Urška 13:00 - 15:05 PB5,
namesto Pirnat Alenka,
/ /
Benčina Barbara 2. 5. B, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
Božič Irena 3. 9. D, MAT (zaposlitev)
namesto Kavčnik Rogelj Barbara, MAT
C114 /
Burger Erika 13:00 - 15:10 PB13 (B5),
namesto Šebenik Mateja,
/ /
But Merhar Maruša 3. 7. A, SLJ
namesto Sodnik Melita, DKE
C203 /
4. 9. A, SLJ
namesto Krvina Urša, SLJ
C203 /
Cajnar Barbara 1. 9. A, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C18 /
5. 7. B, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C18 /
Gerjolj Alenka 5. 9. D, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
Hvalec Marjana 1. 7. A, TJA
namesto Glavan Tina, TJA
C115 /
Intihar Klančar Nataša 1. 7. C, TJA
namesto Sodnik Melita, DKE
C108 /
3. 7. D, TJA
namesto Krvina Urša, SLJ
C108 /
Jakomin Darja 1. 9. D, SLJ
namesto Dobnikar Andreja, SLJ
C117 /
2. 8. A, SLJ
namesto Dobnikar Andreja, SLJ
C117 /
Jurčić Nada 1.
namesto Radanović Sara, ŠPO
MTV /
Kos Alenka 2. 7. B, DKE (zaposlitev)
namesto Sodnik Melita, DKE
C10 /
5. 9. D, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
BALON2 /
Kosanc Irena 12:10 - 13:00 PB3 (E1),
namesto Šulak Tina,
/ /
13:00 - 16:00 PB6 (A3),
namesto Šulak Tina,
/ /
Kuhar Čakš Ksenija 3. 6. A, ŠPO
namesto Brajer Renata, ŠPO
VTV1 /
Kuntarič Sabina 13:00 - 13:50 PB10 (B3),
namesto Radanović Sara,
/ /
Medja Petra 13:00 - 15:10 PB5 (A6),
namesto Stepančič Ferry,
/ /
Modic Marija 5. 5. E, ŠPO
namesto Radanović Sara, ŠPO
VTV2 /
Odar Urška 2. 7. C, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
BALON1 /
Pleško Manca 1. 8. A, FIZ
namesto Susman Primož, FIZ
C110 /
3. 6. B, MAT
namesto Blagojević Sanja, GEO
C110 /
Pristavec Iza 5. 6. D, MAT
namesto Prelc Tratnik Marija, GEO
C201 /
Pristavec Košuta Mihaela 4. 9. D, LUM
namesto Sodnik Melita, ZGO
C101 /
Ravnikar Jernej 1. 6. C, ŠPO
namesto Marinko Gabrijela, ŠPO
VTV2 /
4. 8. A, GEO (zaposlitev)
namesto Blagojević Sanja, GEO
C103 /
Suhadolnik Pavla 4. 7. A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Radanović Sara, ŠPO
VTV2 /
Susman Simona 1. 8. D, ZGO
namesto Blagojević Sanja, GEO
C111 /
5. 6. B, ZGO
namesto Glavan Tina, TJA
C111 /
Šulak Tina 1. 3. A, SLJ
namesto Trnovec Agnes, SLJ
A3 /
2. 3. A, MAT
namesto Trnovec Agnes, MAT
A3 /
3. 3. A, LUM
namesto Trnovec Agnes, LUM
A3 /
4. 3. A, LUM
namesto Trnovec Agnes, LUM
A3 /
5. 3. A, GUM
namesto Trnovec Agnes, GUM
A3 /
Šušteršič Tatjana 2. 9. D, BIO
namesto Prelc Tratnik Marija, GEO
C7 /
Vrhunc Mojca 1. 7. D, NAR (zaposlitev)
namesto Šebenik Mateja, NAR
D9 /
Žagar Cvitić Simona 5. 7. D, TIT
namesto Sodnik Melita, ZGO
C17 /