Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Kuhar Čakš Ksenija: 3, 4, 13:00 - 15:30 ura
- Blaj Barbara: 1, 2, 5 ura
- Vrhunc Mojca: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Pregelj Vesna: 1, 2 ura
- Svete Tina: 1, 3, 4 ura
- Hvalec Marjana: 1, 2 ura
- Vovko Elizabeta: 2, 3, 4, 7:15 - 8:15, 13:00 - 15:30, 15:05 - 15:30 ura
- Šušteršič Tatjana: 6, 7 ura
- Kojić Hočevar Vanja: 13:05 - 14:40 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
3. B | 2. |
odpade namesto Pregelj Vesna, DSP |
/ | / |
3. G | 2. |
odpade namesto Vovko Elizabeta, DSP |
/ | / |
3. |
odpade namesto Vovko Elizabeta, DSP |
/ | / | |
4. |
odpade namesto Vovko Elizabeta, DSP |
/ | / | |
4. A | 4. |
Žnidar Dečman Goranka, ŠPO namesto Kuhar Čakš Ksenija, ŠPO |
MTV | / |
4. C | 1. |
Moškrič Mateja, SLJ namesto Blaj Barbara, SLJ |
B4 | / |
2. |
Moškrič Mateja, SLJ namesto Blaj Barbara, SLJ |
B4 | / | |
3. |
Moškrič Mateja, ŠPO namesto Kuhar Čakš Ksenija, ŠPO |
BALON2 | / | |
5. |
Moškrič Mateja, MAT namesto Blaj Barbara, MAT |
B4 | / | |
5. A | 2. |
Burger Erika, TJA namesto Hvalec Marjana, TJA |
C115 | / |
5. E | 2. |
odpade namesto Vrhunc Mojca, DSP |
/ | / |
5. |
odpade namesto Vrhunc Mojca, DSP |
/ | / | |
6. C | 3. |
odpade namesto Vrhunc Mojca, DSP |
/ | / |
8. B | 1. |
odpade namesto Pregelj Vesna, DSP |
/ | / |
8. C | 4. |
odpade namesto Vrhunc Mojca, DSP |
/ | / |
8. D | 1. |
Susman Simona, TJA namesto Hvalec Marjana, TJA |
C111 | / |
9. A | 6. |
odpade namesto Šušteršič Tatjana, SPH |
/ | / |
7. |
odpade namesto Šušteršič Tatjana, SPH |
/ | / | |
9. E | 1. |
odpade namesto Vrhunc Mojca, DSP |
/ | / |
6. |
odpade namesto Šušteršič Tatjana, SPH |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Šušteršič Tatjana, SPH |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Burger Erika | 2. |
5. A, TJA namesto Hvalec Marjana, TJA |
C115 | / |
Lugarič Majda | 13:00 - 15:10 |
PB7 (A2), namesto Kuhar Čakš Ksenija, |
/ | / |
Moškrič Mateja | 1. |
4. C, SLJ namesto Blaj Barbara, SLJ |
B4 | / |
2. |
4. C, SLJ namesto Blaj Barbara, SLJ |
B4 | / | |
3. |
4. C, ŠPO namesto Kuhar Čakš Ksenija, ŠPO |
BALON2 | / | |
5. |
4. C, MAT namesto Blaj Barbara, MAT |
B4 | / | |
Nicoletti Mojca | 13:05 - 14:40 |
PB2 (E2), namesto Kojić Hočevar Vanja, |
/ | / |
Rožmanc Urša | 1. |
namesto Svete Tina, MAT |
P-407 | / |
3. |
namesto Svete Tina, SLJ |
P-407 | / | |
4. |
namesto Svete Tina, SPO |
P-407 | / | |
Sternen Ana | 7:15 - 8:15 |
JV3, namesto Vovko Elizabeta, |
/ | / |
Susman Simona | 1. |
8. D, TJA namesto Hvalec Marjana, TJA |
C111 | / |
Šerjak Ellen | 13:00 - 15:05 |
PB3, namesto Vovko Elizabeta, |
/ | / |
Veber Mateja | 15:05 - 15:30 |
PB5, namesto Vovko Elizabeta, |
/ | / |
Žnidar Dečman Goranka | 4. |
4. A, ŠPO namesto Kuhar Čakš Ksenija, ŠPO |
MTV | / |