Osnovna šola Grm, Novo mesto
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Troha Mojca: 4, 5, 13:45 - 15:00 ura
- Turk Mateja: 4, 5, 12:55 - 15:00 ura
- Seljak Mojca: 1, 3, 6, 7 ura
- Šarlah Katarina: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Klobučar Gašper: 2, 3, 5 ura
- Kržan Karmen: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Krnc Helena: 5, 12:55 - 15:00, 15:00 - 15:25 ura
- Sabatucci Staša: 1, 3, 4, 5 ura
- Šalamon Nina: 6 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1.a | 2. |
Nerat Polona, ŠPO namesto Klobučar Gašper, ŠPO |
TEL | / |
4. |
Nerat Polona, SLJ namesto Troha Mojca, SLJ |
115 | / | |
5. |
Nerat Polona, SLJ namesto Troha Mojca, SLJ |
115 | / | |
1.c | 2. |
odpade namesto Kržan Karmen, DSP |
/ | / |
3. |
Darovec Ines, SLJ namesto Klobučar Gašper, SLJ |
117 | / | |
5. |
Darovec Ines, GUM namesto Klobučar Gašper, GUM |
117 | / | |
5. |
odpade namesto Kržan Karmen, DSP |
/ | / | |
2.b | 3. |
odpade namesto Kržan Karmen, DSP |
/ | / |
3.a | 1. |
odpade namesto Kržan Karmen, DSP |
/ | / |
5. |
Križe Majda, ŠPO namesto Krnc Helena, ŠPO |
TEL | / | |
4.a | 1. |
Šonc Stanka, DRU namesto Šarlah Katarina, TJA |
224 | / |
4. |
odpade namesto Kržan Karmen, DSP |
/ | / | |
6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / | |
6. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
7. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
4.b | 2. |
Smuk Simona, MAT namesto Šarlah Katarina, TJA |
225 | / |
6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / | |
6. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
7. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
4.c | 6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / |
6. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
7. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
4.d | 4. |
Vavžik Lili, SLJ namesto Šarlah Katarina, TJA |
227 | / |
6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / | |
6. |
Kušar Tomaž, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
5.a | 3. |
Homar Tjaša, TJA namesto Šarlah Katarina, TJA |
118 | / |
6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / | |
5.c | 6. |
odpade namesto Šalamon Nina, N2N |
/ | / |
6.a | 5. |
Blatnik Melita, NAR namesto Šarlah Katarina, TJA |
212 | / |
6.b | 1. |
Gačnik Tina, SLJ namesto Sabatucci Staša, SLJ |
204 | / |
6.c | 4. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / |
5. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / | |
6.d | 3. |
Romih Matic, GUM namesto Sabatucci Staša, SLJ |
204 | / |
7.c | 3. |
Peterlin Špela, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
7.d | 4. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / |
5. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / | |
8.c | 4. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / |
5. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / | |
9.a | 1. |
Cimermančič Škof Jožica, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
9.b | 1. |
Cimermančič Škof Jožica, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
9.c | 1. |
Cimermančič Škof Jožica, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
4. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / | |
5. |
odpade namesto Sabatucci Staša, ISPtujci |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Bilbija Polonca | 12:55 - 15:00 |
OPB 06 *Krnc*, namesto Krnc Helena, |
/ | / |
Blatnik Melita | 5. |
6.a, NAR namesto Šarlah Katarina, TJA |
212 | / |
Cimermančič Škof Jožica | 1. |
9.a, 9.c, 9.b, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
Cirnski Iva | 13:45 - 14:10 |
OPB 12 *Cirnski, Troha M., Varžič, Smuk*, namesto Troha Mojca, |
/ | / |
Darovec Ines | 3. |
namesto Klobučar Gašper, SLJ |
117 | / |
5. |
namesto Klobučar Gašper, GUM |
117 | / | |
Gačnik Tina | 1. |
6.b, SLJ namesto Sabatucci Staša, SLJ |
204 | / |
Homar Tjaša | 3. |
5.a, TJA namesto Šarlah Katarina, TJA |
118 | / |
Jakša Lucija | 4. |
namesto Turk Mateja, LUM |
116 | / |
5. |
namesto Turk Mateja, LUM |
116 | / | |
Križe Majda | 5. |
3.a, ŠPO namesto Krnc Helena, ŠPO |
TEL | / |
Kušar Tomaž | 6. |
4.a, 4.d, 4.c, 4.b, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / |
7. |
4.a, 4.c, 4.b, NTE namesto Seljak Mojca, NTE |
046 | / | |
Mitić Liljana | 14:10 - 15:00 |
OPB 12 *Cirnski, Troha M., Varžič, Smuk*, namesto Troha Mojca, |
/ | / |
Nerat Polona | 2. |
1.a, ŠPO namesto Klobučar Gašper, ŠPO |
TEL | / |
4. |
namesto Troha Mojca, SLJ |
115 | / | |
5. |
namesto Troha Mojca, SLJ |
115 | / | |
Obran Nataša | 15:00 - 15:25 |
OPB_dež, namesto Krnc Helena, |
/ | / |
Peterlin Špela | 3. |
7.c, MAT namesto Seljak Mojca, MAT |
050 | / |
Romih Matic | 3. |
6.d, GUM namesto Sabatucci Staša, SLJ |
204 | / |
Smuk Simona | 2. |
4.b, MAT namesto Šarlah Katarina, TJA |
225 | / |
Šonc Stanka | 1. |
4.a, DRU namesto Šarlah Katarina, TJA |
224 | / |
Vavžik Lili | 4. |
4.d, SLJ namesto Šarlah Katarina, TJA |
227 | / |
Verbič Lea | 12:55 - 15:00 |
OPB 05 *Turk M.*, namesto Turk Mateja, |
/ | / |