Osnovna šola Domžale

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Verbič Žik: 14:25 - 15:15 ura
  • Jakop Urban: 11:55 - 12:45, 13:35 - 16:05 ura
  • Perne Lisjak Matejka: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 12:45 - 13:45 ura
  • Bolta Angelina: 4, 11:55 - 12:45, 12:45 - 14:30 ura
  • Penca Jana: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Lavička Tina: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Adamek Barbara: 1, 3, 4, 5 ura
  • Putrih Roman: 07:30 - 08:15, 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Skamen Šerkezi Tinkara: 0, 1, 11:55 - 12:45, 12:45 - 14:25 ura
  • Kovačič Nataša: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Oražem Darko: 2, 3, 4 ura
  • Čretnik Helena: 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. c 1. odpade
namesto Adamek Barbara, DSP
/ /
1. i 4. Trošt Alenka, ŠPO
namesto Bolta Angelina, ŠPO
i-tel2 /
3. c 3. Bider Nataša, DSP
namesto Adamek Barbara, DSP
KabTIT /
3. i 0. odpade
namesto Kovačič Nataša, DDP
/ /
1. Kasesnik Špelca, GUM
namesto Kovačič Nataša, SLJ
3i /
2. Kasesnik Špelca, SLJ
namesto Kovačič Nataša, SLJ
3i /
3. Erminio Darja, MAT
namesto Kovačič Nataša, MAT
3i /
3. odpade
namesto Čretnik Helena, DSP
/ /
4. Ralević Tijana, SPO
namesto Kovačič Nataša, SPO
3i /
5. Paternoster Andreja, ŠPO
namesto Kovačič Nataša, ŠPO
i-tel1 /
3. j 0. odpade
namesto Perne Lisjak Matejka, DDP
/ /
1. Brezovar Lucija, TJA
namesto Perne Lisjak Matejka, ŠPO
i-tel1 /
2. Brezovar Lucija, SLJ
namesto Perne Lisjak Matejka, SLJ
3j /
3. Brezovar Lucija, SPO
namesto Perne Lisjak Matejka, SPO
3j /
4. Brezovar Lucija, MAT
namesto Perne Lisjak Matejka, MAT
i-tel1 /
4. odpade
namesto Čretnik Helena, DSP
/ /
5. Radmelič Romana, GUM
namesto Perne Lisjak Matejka, GUM
3j /
5. b 1. Horvat Karmuzel Urška, ŠPO
namesto Skamen Šerkezi Tinkara, ŠPO
avla /
6. a 1. Sojer Daša, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel1 /
1. Dolšak Doroteja, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel2 /
3. Vozelj Suzana, TJA
namesto Penca Jana, TJA
tja2 /
4. Bider Nataša, DSP
namesto Adamek Barbara, DSP
KabTIT /
6. b 4. Rogelj Barbara, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
tel1 /
4. Dolšak Doroteja, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel2 /
5. odpade
namesto Adamek Barbara, DSP
/ /
6. c 0. odpade
namesto Skamen Šerkezi Tinkara, ODS
/ /
7. b 2. Vozelj Suzana, TJA
namesto Penca Jana, TJA
tja2 /
7. c 0. odpade
namesto Penca Jana, ODS
/ /
4. Banko Nadica, MAT
namesto Penca Jana, TJA
tja1 /
5. Belak Pungartnik Suzana, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /
7. d 6. Belak Pungartnik Suzana, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /
7. i 2. Stele Matej, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
i-tel1 /
8. b 0. odpade
namesto Lavička Tina, ODS
/ /
1. Avbelj Renata, TJA
namesto Penca Jana, TJA
geo /
3. Szomi Bela, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
tel2 /
3. Topić Violeta, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
8. c 3. Topić Violeta, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
3. Žabota Polonca, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
mtv /
9. b 2. Žavbi Robert, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /
2. Bergant Nataša, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avbelj Renata 1. 8. b, TJA
namesto Penca Jana, TJA
geo /
Banko Nadica 4. 7. c, MAT
namesto Penca Jana, TJA
tja1 /
Belak Pungartnik Suzana 5. 7. c, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /
6. 7. d, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /
Bergant Nataša 2. 9. b, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Bider Nataša 3. 3. c, DSP
namesto Adamek Barbara, DSP
KabTIT /
4. 6. a, DSP
namesto Adamek Barbara, DSP
KabTIT /
Brezovar Lucija 1. 3. j, TJA
namesto Perne Lisjak Matejka, ŠPO
i-tel1 /
2. 3. j, SLJ
namesto Perne Lisjak Matejka, SLJ
3j /
3. 3. j, SPO
namesto Perne Lisjak Matejka, SPO
3j /
4. 3. j, MAT
namesto Perne Lisjak Matejka, MAT
i-tel1 /
Dolšak Doroteja 1. 6. a, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel2 /
4. 6. b, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel2 /
Erminio Darja 3. 3. i, MAT
namesto Kovačič Nataša, MAT
3i /
Horvat Karmuzel Urška 1. 5. b, ŠPO
namesto Skamen Šerkezi Tinkara, ŠPO
avla /
Kasesnik Špelca 1. 3. i, GUM
namesto Kovačič Nataša, SLJ
3i /
2. 3. i, SLJ
namesto Kovačič Nataša, SLJ
3i /
Kolenc Marija 11:55 - 12:45 OPB 4,
namesto Skamen Šerkezi Tinkara,
/ /
Kos Nadja 12:45 - 13:45 OPB4-I,
namesto Perne Lisjak Matejka,
/ /
Paternoster Andreja 5. 3. i, ŠPO
namesto Kovačič Nataša, ŠPO
i-tel1 /
Pivec Nataša 7:30 - 8:15 JV 5,
namesto Putrih Roman,
/ /
Pungerčar Vesna 14:25 - 15:15 OPB 1,
namesto Verbič Žik,
/ /
Radmelič Romana 5. 3. j, GUM
namesto Perne Lisjak Matejka, GUM
3j /
Ralević Tijana 4. 3. i, SPO
namesto Kovačič Nataša, SPO
3i /
Remenih Natalija 11:55 - 12:45 OPB 5,
namesto Jakop Urban,
/ /
Rogelj Barbara 4. 6. b, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
tel1 /
Sojar Koderman Barbara 13:35 - 16:05 OPB 5,
namesto Jakop Urban,
/ /
Sojer Daša 1. 6. a, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel1 /
Stele Matej 2. 7. i, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
i-tel1 /
Szomi Bela 3. 8. b, ŠPO
namesto Oražem Darko, ŠPO
tel2 /
Topić Violeta 3. 8. b, 8. c, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Trošt Alenka 4. 1. i, ŠPO
namesto Bolta Angelina, ŠPO
i-tel2 /
11:55 - 12:45 OPB1-I,
namesto Bolta Angelina,
/ /
Tušek Mirjana 12:45 - 14:25 OPB 7,
namesto Skamen Šerkezi Tinkara,
/ /
Vozelj Suzana 2. 7. b, TJA
namesto Penca Jana, TJA
tja2 /
3. 6. a, TJA
namesto Penca Jana, TJA
tja2 /
Žabota Polonca 3. 8. c, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
mtv /
Žavbi Robert 2. 9. b, ŠPO
namesto Putrih Roman, ŠPO
tel2 /