Osnovna šola Domžale

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Severhen Ester: 4, 5, 12:45 - 15:15 ura
  • Nov Rp11 Nov Rp11: 1, 3, 5, 12:45 - 15:15 ura
  • Lavička Tina: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Šuštaršič Tjaša: 1, 2, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. b 1. Pirš Irena, LUM
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, ŠPO
avla /
4. b 3. Gorjan Urška, ŠPO
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, ŠPO
mtv /
4. c 1. Zavšek Doroteja, MAT
namesto Šuštaršič Tjaša, MAT
4c /
2. Ozmec Anja, SLJ
namesto Šuštaršič Tjaša, SLJ
4c /
4. Florjanič Hace Lea, DRU
namesto Šuštaršič Tjaša, DRU
4c /
5. b 5. Tušek Mirjana, GUM
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, GUM
5b /
6. a 2. Slemc Monika, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
5. Grašič Monika, ZGO
namesto Severhen Ester, SLJ
gum /
6. b 5. Oražem Darko, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
6. c 4. Debenak Hafner Špela, SLJ
namesto Severhen Ester, SLJ
tja1 /
7. a 6. Burkeljca Petra, PLE
namesto Lavička Tina, PLE
mtv /
7. b 6. Burkeljca Petra, PLE
namesto Lavička Tina, PLE
mtv /
7. c 6. Burkeljca Petra, PLE
namesto Lavička Tina, PLE
mtv /
8. b 1. Miklavčič Jelka, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
8. c 4. Bergant Nataša, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
9. c 3. Avbelj Renata, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avbelj Renata 3. 9. c, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Bergant Nataša 4. 8. c, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Burkeljca Petra 6. 7. c, 7. b, 7. a, PLE
namesto Lavička Tina, PLE
mtv /
Debenak Hafner Špela 4. 6. c, SLJ
namesto Severhen Ester, SLJ
tja1 /
Florjanič Hace Lea 4. 4. c, DRU
namesto Šuštaršič Tjaša, DRU
4c /
Gorjan Urška 3. 4. b, ŠPO
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, ŠPO
mtv /
Grašič Monika 5. 6. a, ZGO
namesto Severhen Ester, SLJ
gum /
Marinšek Mira 12:45 - 15:15 OPB11,
namesto Nov Rp11 Nov Rp11,
/ /
Miklavčič Jelka 1. 8. b, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Oražem Darko 5. 6. b, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Ozmec Anja 2. 4. c, SLJ
namesto Šuštaršič Tjaša, SLJ
4c /
12:45 - 13:35 OPB 7,
namesto Severhen Ester,
/ /
13:35 - 15:15 OPB 7,
namesto Severhen Ester,
/ /
Pirš Irena 1. 3. b, LUM
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, ŠPO
avla /
Slemc Monika 2. 6. a, ŠPO
namesto Lavička Tina, ŠPO
tel1 /
Tušek Mirjana 5. 5. b, GUM
namesto Nov Rp11 Nov Rp11, GUM
5b /
Zavšek Doroteja 1. 4. c, MAT
namesto Šuštaršič Tjaša, MAT
4c /