Osnovna šola Dobrova

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Armič Karin: 2 ura
  • Bozovičar Vesna: 12:50 - 16:10, 15:20 - 16:10, 15:20 - 16:10 ura
  • Novak Vida: 2, 3 ura
  • Rožmanec Katarina: 3 ura
  • Trček Mojca: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Mrzlikar Petra: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Škorjanc Nika: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Lušina Barbara: 1, 2, 3, 4, 5, 13:10 - 13:55 ura
  • Starešinič Sandra: 1 ura
  • Gruden Reya Kristina: 2 ura
  • Bregar Mazzini Sonja: 1 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.A 3. odpade
namesto Škorjanc Nika, DSP
/ /
3.A 1. Petač Dominika, MAT
namesto Trček Mojca, MAT
3a /
2. odpade
namesto Trček Mojca, DSP
/ /
3. Kogoj Andreja, SLJ
namesto Trček Mojca, SLJ
3a /
4. Diaci Tatjana, LUM
namesto Trček Mojca, LUM
3a /
5. Furman Eva, LUM
namesto Trček Mojca, LUM
3a /
3.B 1. Bozovičar Vesna, MAT
namesto Lušina Barbara, MAT
3b /
1. odpade
namesto Škorjanc Nika, DSP
/ /
2. Bozovičar Vesna, SLJ
namesto Lušina Barbara, SLJ
3b /
3. Bozovičar Vesna, SLJ
namesto Lušina Barbara, SLJ
3b /
4. Bozovičar Vesna, LUM
namesto Lušina Barbara, LUM
3b /
5. Bozovičar Vesna, LUM
namesto Lušina Barbara, LUM
3b /
4.A 0. odpade
namesto Mrzlikar Petra, DDP4a
/ /
1. Selan Klara, NIT
namesto Mrzlikar Petra, NIT
4a /
2. Selan Klara, MAT
namesto Mrzlikar Petra, MAT
4a /
3. Selan Klara, ŠPO
namesto Mrzlikar Petra, ŠPO
špd2 /
4. Selan Klara, DRU
namesto Mrzlikar Petra, DRU
4a /
5. Selan Klara, RU
namesto Mrzlikar Petra, RU
4a /
6.B 3. Bohinc Tanja, MAT
namesto Novak Vida, SLJ
slj1 /
7.A 1. Bohinc Tanja, MAT
namesto Bregar Mazzini Sonja, DKE
slj2 /
2. Fernandez Bezamovski Mojca Carmen, MAT
namesto Novak Vida, SLJ
slj1 /
2. odpade
namesto Škorjanc Nika, DSP
/ /
7.B 2. odpade
namesto Armič Karin, DSP
/ /
3. Fernandez Bezamovski Mojca Carmen, MAT
namesto Rožmanec Katarina, TJA
tja /
4. odpade
namesto Škorjanc Nika, DSP
/ /
7.C 1. Fernandez Bezamovski Mojca Carmen, NAR
namesto Starešinič Sandra, NAR
bio.kem /
2. Plohl Turk Marša, GUM
namesto Gruden Reya Kristina, SLJ
slj2 /
8.A 0. odpade
namesto Škorjanc Nika, DSP
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bohinc Tanja 1. 7.A, MAT
namesto Bregar Mazzini Sonja, DKE
slj2 /
3. 6.B, MAT
namesto Novak Vida, SLJ
slj1 /
Bozovičar Vesna 1. 3.B, MAT
namesto Lušina Barbara, MAT
3b /
2. 3.B, SLJ
namesto Lušina Barbara, SLJ
3b /
3. 3.B, SLJ
namesto Lušina Barbara, SLJ
3b /
4. 3.B, LUM
namesto Lušina Barbara, LUM
3b /
5. 3.B, LUM
namesto Lušina Barbara, LUM
3b /
Burjak Barbara 12:00 - 12:50 PB4 (3. AB),
namesto Bozovičar Vesna,
/ /
13:10 - 13:55 PB7,
namesto Lušina Barbara,
/ /
Diaci Tatjana 4. 3.A, LUM
namesto Trček Mojca, LUM
3a /
Fernandez Bezamovski Mojca Carmen 1. 7.C, NAR
namesto Starešinič Sandra, NAR
bio.kem /
2. 7.A, MAT
namesto Novak Vida, SLJ
slj1 /
3. 7.B, MAT
namesto Rožmanec Katarina, TJA
tja /
Furman Eva 5. 3.A, LUM
namesto Trček Mojca, LUM
3a /
12:50 - 15:20 PB4 (3. AB),
namesto Bozovičar Vesna,
/ /
Kogoj Andreja 3. 3.A, SLJ
namesto Trček Mojca, SLJ
3a /
Petač Dominika 1. 3.A, MAT
namesto Trček Mojca, MAT
3a /
Plohl Turk Marša 2. 7.C, GUM
namesto Gruden Reya Kristina, SLJ
slj2 /
Selan Klara 1. 4.A, NIT
namesto Mrzlikar Petra, NIT
4a /
2. 4.A, MAT
namesto Mrzlikar Petra, MAT
4a /
3. 4.A, ŠPO
namesto Mrzlikar Petra, ŠPO
špd2 /
4. 4.A, DRU
namesto Mrzlikar Petra, DRU
4a /
5. 4.A, RU
namesto Mrzlikar Petra, RU
4a /
Smej Nina 15:20 - 16:10 PB7, PB6 (4. AB),
namesto Bozovičar Vesna,
/ /