Osnovna šola Center

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Zagorc Tea: 1, 2, 4, 12:05 - 12:55, 6 ura
  • Košak Lea: 07:00 - 08:15, 1, 3, 4, 5 ura
  • Vidmar Nina: 3, 12:55 - 16:15 ura
  • Vnučec Grđan Iva: 1, 6, 13:45 - 15:00, 14:35 - 15:00 ura
  • Hafner Vrtačič Neža: 6 ura
  • More Anuška: 4, 5, 6 ura
  • Stopar Laura: 2, 3, 4 ura
  • Habič Darja: 12:55 - 14:35 ura
  • Žura Suzana: 7:00 - 8:00 ura
  • Šetina Marjanca: 1, 2 ura
  • Grah Roland: 3 ura
  • Damjanovič Saša: 1ms, 2ms ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 3. Mervar Andreja, N1A
namesto Stopar Laura, N1A
02 /
4. Mervar Andreja, LUM
namesto Stopar Laura, LUM
02 /
1. B 1. Stopar Laura, SLJ
namesto Košak Lea, SLJ
03 /
2. Dugonjić Helena, N1B
namesto Stopar Laura, N1B
03 /
3. Dugonjić Helena, MAT
namesto Košak Lea, MAT
03 /
4. Dugonjić Helena, MAT
namesto Košak Lea, MAT
03 /
5. Dugonjić Helena, SLJ
namesto Košak Lea, SLJ
03 /
1. C 1ms. Avguštin Biljana, SPO
namesto Damjanovič Saša, SPO
1-ms /
2ms. Avguštin Biljana, MAT
namesto Damjanovič Saša, MAT
1-ms /
3. A 3. Žižek Urška, DSPR
namesto Vidmar Nina, DSPR
29 KNJ /
4. A 1. Hudoklin Ajda, MAT
namesto Zagorc Tea, MAT
07 /
2. Hudoklin Ajda, NIT
namesto Zagorc Tea, NIT
07 /
4. Grmovšek Darja, SLJ
namesto Zagorc Tea, SLJ
07 /
6. Vuk Urška, DDP4A
namesto Zagorc Tea, DDP4A
07 /
4. B 6. Vuk Urška, DDP4B
namesto Hafner Vrtačič Neža, DDP4B
08 /
5. A 1. Žura Suzana, DRU
namesto Šetina Marjanca, DRU
10 /
2. Žižek Urška, MAT
namesto Šetina Marjanca, MAT
10 /
4. Šetina Marjanca, ŠPO
namesto More Anuška, ŠPO
ŠD /
6. Jurše Matevž, NŠP
namesto More Anuška, NŠP
ŠD /
5. B 6. Jurše Matevž, NŠP
namesto More Anuška, NŠP
ŠD /
6. B 1. Tomažič Bernarda, MAT
namesto Vnučec Grđan Iva, GUM
26 /
7. A 6. odpade
namesto Vnučec Grđan Iva, IP-ANI
/ /
8. A 3. Pincolič Alja, ŠPO
namesto Grah Roland, ŠPO
ŠD /
6. odpade
namesto Vnučec Grđan Iva, IP-ANI
/ /
8. B 6. odpade
namesto Vnučec Grđan Iva, IP-ANI
/ /
9. A 6. odpade
namesto Vnučec Grđan Iva, IP-ANI
/ /
9. B 5. Lapanje Jernej, ŠPO
namesto More Anuška, ŠPO
MT /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Avguštin Biljana 1ms. 1. C, SPO
namesto Damjanovič Saša, SPO
1-ms /
2ms. 1. C, MAT
namesto Damjanovič Saša, MAT
1-ms /
Dugonjić Helena 2.
namesto Stopar Laura, N1B
03 /
3. 1. B, MAT
namesto Košak Lea, MAT
03 /
4. 1. B, MAT
namesto Košak Lea, MAT
03 /
5. 1. B, SLJ
namesto Košak Lea, SLJ
03 /
Furlan Manca 12:05 - 12:55 PB7,
namesto Zagorc Tea,
/ /
Grmovšek Darja 4. 4. A, SLJ
namesto Zagorc Tea, SLJ
07 /
13:45 - 14:35 PB6,
namesto Habič Darja,
/ /
Hudoklin Ajda 1. 4. A, MAT
namesto Zagorc Tea, MAT
07 /
2. 4. A, NIT
namesto Zagorc Tea, NIT
07 /
Jurše Matevž 6. 5. A, 5. B, NŠP
namesto More Anuška, NŠP
ŠD /
Lapanje Jernej 5. 9. B, ŠPO
namesto More Anuška, ŠPO
MT /
Mervar Andreja 3.
namesto Stopar Laura, N1A
02 /
4.
namesto Stopar Laura, LUM
02 /
12:55 - 16:15 PB3,
namesto Vidmar Nina,
/ /
Pezelj Berger Manca 13:45 - 15:00 PB8,
namesto Vnučec Grđan Iva,
/ /
14:35 - 15:00 PB9,
namesto Vnučec Grđan Iva,
/ /
Pincolič Alja 3. 8. A, ŠPO
namesto Grah Roland, ŠPO
ŠD /
Stopar Laura 7:00 - 8:15 JV 1. a,
namesto Košak Lea,
/ /
1. 1. B, SLJ
namesto Košak Lea, SLJ
03 /
Šetina Marjanca 4. 5. A, ŠPO
namesto More Anuška, ŠPO
ŠD /
Tomažič Bernarda 1. 6. B, MAT
namesto Vnučec Grđan Iva, GUM
26 /
Vuk Urška 6. 4. B, DDP4B
namesto Hafner Vrtačič Neža, DDP4B
4. A, DDP4A
namesto Zagorc Tea, DDP4A
08

07
/

/
Zajc Urška 7:00 - 8:00 JV2,
namesto Žura Suzana,
/ /
Zupančič Anka 12:55 - 13:45 PB6,
namesto Habič Darja,
/ /
Žižek Urška 2. 5. A, MAT
namesto Šetina Marjanca, MAT
10 /
3. 3. A, DSPR
namesto Vidmar Nina, DSPR
29 KNJ /
Žura Suzana 1. 5. A, DRU
namesto Šetina Marjanca, DRU
10 /