Osnovna šola Kolezija

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Mršol Tamara: 6 ura
  • Mojškerc Damjana: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Šeruga Liljana: 4, 13:00 - 15:30 ura
  • Frantar Martina: 1, 2, 3 ura
  • Alagić Dijana: 1, 2 ura
  • Kersnik Mojca: 3, 4, 5 ura
  • Baškovč Bernarda: 12:10 - 15:30, 15:30 - 17:10 ura
  • Senica Barbara: 13:00 - 15:30 ura
  • Podojsteršek Anja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Kirpa Maria: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.C 1. Novljan Kaja, MAT
namesto Menart Mateja, MAT
P3 /
2. Novljan Kaja, SLJ
namesto Menart Mateja, SLJ
P3 /
3. Novljan Kaja, ŠPO
namesto Menart Mateja, ŠPO
75 /
4. Novljan Kaja, SPO
namesto Menart Mateja, SPO
P3 /
4. odpade
namesto Mojškerc Damjana, DSP
/ /
2.A 2. odpade
namesto Mojškerc Damjana, DSP
/ /
4. Petrič Liljana, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
P1 /
2.B 3. odpade
namesto Mojškerc Damjana, DSP
/ /
5. Lombar Irena, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
6 /
2.C 1. Mladenović Branka, MAT
namesto Podojsteršek Anja, MAT
5 /
1. odpade
namesto Mojškerc Damjana, DSP
/ /
2. Mladenović Branka, ŠPO
namesto Podojsteršek Anja, ŠPO
74 /
3. Mladenović Branka, SLJ
namesto Podojsteršek Anja, SLJ
5 /
4. Strosar Nika, SPO
namesto Podojsteršek Anja, SPO
5 /
5. Strosar Nika, GUM
namesto Podojsteršek Anja, GUM
5 /
5. odpade
namesto Mojškerc Damjana, DSP
/ /
3.C 1. Curk Urška, ŠPO
namesto Frantar Martina, ŠPO
74 /
2. Moder Janez, SLJ
namesto Frantar Martina, MAT
1 /
3. Taufer Tjaša, MAT
namesto Frantar Martina, SLJ
1 /
4.A 1. Lebar Meze Valerija, MAT
namesto Kirpa Maria, TJA
17 /
4.B 2. Hrnčič Leja, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
20 /
4.C 6. odpade
namesto Mršol Tamara, NRA4
/ /
4.D 4. Zrimšek Košorog Milena, MAT
namesto Šeruga Liljana, GUM
22 /
5. odpade
namesto Kersnik Mojca, DSP
/ /
6. odpade
namesto Mršol Tamara, NRA4
/ /
4.E 3. German Andrea, MAT
namesto Kirpa Maria, TJA
11 /
4. odpade
namesto Kersnik Mojca, DSP
/ /
5.C 2. Boj Suzana, SLJ
namesto Alagić Dijana, TJA
14 /
5.D 1. Fludernik Anja, TJA
namesto Alagić Dijana, TJA
13 /
3. odpade
namesto Kersnik Mojca, DSP
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bizjak Nina 15:30 - 16:20 PB 2A,
namesto Baškovč Bernarda,
/ /
Boj Suzana 2. 5.C, SLJ
namesto Alagić Dijana, TJA
14 /
Curk Urška 1. 3.C, ŠPO
namesto Frantar Martina, ŠPO
74 /
Fludernik Anja 1. 5.D, TJA
namesto Alagić Dijana, TJA
13 /
German Andrea 3. 4.E, MAT
namesto Kirpa Maria, TJA
11 /
Hrnčič Leja 2. 4.B, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
20 /
Kolar Maša 13:00 - 15:30 PB 2B,
namesto Senica Barbara,
/ /
Lebar Meze Valerija 1. 4.A, MAT
namesto Kirpa Maria, TJA
17 /
Lombar Irena 5. 2.B, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
6 /
Majcen Barbara 15:30 - 16:20 PB 2A,
namesto Baškovč Bernarda,
/ /
16:20 - 17:10 PB 2A,
namesto Baškovč Bernarda,
/ /
Mladenović Branka 1. 2.C, MAT
namesto Podojsteršek Anja, MAT
5 /
2. 2.C, ŠPO
namesto Podojsteršek Anja, ŠPO
74 /
3. 2.C, SLJ
namesto Podojsteršek Anja, SLJ
5 /
12:10 - 13:00 PB 2A,
namesto Baškovč Bernarda,
/ /
Moder Janez 2. 3.C, SLJ
namesto Frantar Martina, MAT
1 /
Novljan Kaja 1.
namesto Menart Mateja, MAT
P3 /
2.
namesto Menart Mateja, SLJ
P3 /
3.
namesto Menart Mateja, ŠPO
75 /
4.
namesto Menart Mateja, SPO
P3 /
Petrič Liljana 4. 2.A, SLJ
namesto Kirpa Maria, TJA
P1 /
Ružič Natalija 13:00 - 15:30 PB 4AC,
namesto Šeruga Liljana,
/ /
Strosar Nika 4. 2.C, SPO
namesto Podojsteršek Anja, SPO
5 /
5. 2.C, GUM
namesto Podojsteršek Anja, GUM
5 /
Taufer Tjaša 3. 3.C, MAT
namesto Frantar Martina, SLJ
1 /
Zrimšek Košorog Milena 4. 4.D, MAT
namesto Šeruga Liljana, GUM
22 /