Osnovna šola Sečovlje
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Vatovec-Bojanić Betka: 1, 3, 4, 5, 6, 9:55 - 10:10, 13:40 - 14:30 ura
- Remec Anastassia: 5, 6 ura
- Rožman Alja: 1, 7:15 - 8:15 ura
- Fišer Eva: 16:10 - 16:30, 12:50 - 16:30, 15:45 - 16:30, 15:20 - 16:30 ura
- Stevanović Ana: 1, 2, 3, 4, 5, 10:10 - 10:25 ura
- Morato Bojana: 3, 5, 6 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2.b | 1. |
odpade namesto Rožman Alja, DSP |
/ | / |
3.b | 6. |
odpade namesto Remec Anastassia, DSP-t |
/ | / |
5.a | 1. |
Abram Barbara, DRU namesto Vatovec-Bojanić Betka, DRU |
U-5A | / |
3. |
Markač Adi, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / | |
4. |
Fortuna Jasna, SLJ namesto Vatovec-Bojanić Betka, SLJ |
U-5A | / | |
5. |
Matelič Darja, MAT namesto Vatovec-Bojanić Betka, MAT |
U-5A | / | |
6. |
Rupena Irena, GOS namesto Vatovec-Bojanić Betka, GOS |
U-5A | / | |
6.a | 1. |
Krušvar Sanja, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
6.b | 1. |
Krušvar Sanja, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
5. |
Božič Arianna, TJA namesto Remec Anastassia, TJA |
U-JEZ2 | / | |
7.a | 3. |
Rijavec Nataša, DKE namesto Morato Bojana, DKE |
U-RAČ | / |
8.b | 5. |
Markač Adi, ZGO namesto Morato Bojana, ZGO |
U-DRU | / |
6. |
Medoš Ingrid, ZGO namesto Morato Bojana, ZGO |
U-DRU | / | |
9.a | 2. |
Kolarič Simona, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
9.b | 2. |
Kolarič Simona, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Abram Barbara | 1. |
5.a, DRU namesto Vatovec-Bojanić Betka, DRU |
U-5A | / |
13:40 - 14:30 |
OPB3, namesto Vatovec-Bojanić Betka, |
/ | / | |
Blagojević Marjeta | 7:15 - 8:15 |
JV SvP, namesto Rožman Alja, |
/ | / |
Božič Arianna | 5. |
6.b, TJA namesto Remec Anastassia, TJA |
U-JEZ2 | / |
Fonda Karmen | 12:50 - 13:40 |
OPB2, namesto Fišer Eva, |
/ | / |
Fortuna Jasna | 9:55 - 10:10 |
-MA 4-5, namesto Vatovec-Bojanić Betka, |
/ | / |
10:10 - 10:25 |
-RO 4-5, namesto Stevanović Ana, |
/ | / | |
4. |
5.a, SLJ namesto Vatovec-Bojanić Betka, SLJ |
U-5A | / | |
Kolarič Simona | 2. |
9.a, 9.b, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
Krušvar Sanja | 1. |
6.a, 6.b, ŠPO namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
Markač Adi | 3. |
namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
5. |
8.b, ZGO namesto Morato Bojana, ZGO |
U-DRU | / | |
Matelič Darja | 4. |
namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
5. |
5.a, MAT namesto Vatovec-Bojanić Betka, MAT |
U-5A | / | |
14:30 - 15:45 |
OPB2, namesto Fišer Eva, |
/ | / | |
15:20 - 15:45 |
OPB4, namesto Fišer Eva, |
/ | / | |
Medoš Ingrid | 6. |
8.b, ZGO namesto Morato Bojana, ZGO |
U-DRU | / |
13:40 - 14:30 |
OPB2, namesto Fišer Eva, |
/ | / | |
Rijavec Nataša | 3. |
7.a, DKE namesto Morato Bojana, DKE |
U-RAČ | / |
Rupena Irena | 5. |
namesto Stevanović Ana, ŠPO |
TEL | / |
6. |
5.a, GOS namesto Vatovec-Bojanić Betka, GOS |
U-5A | / | |
Šav Starc Veronika | 15:45 - 16:30 |
OPB4, OPB3, OPB2, namesto Fišer Eva, |
/ | / |
16:10 - 16:30 |
OPB1, namesto Fišer Eva, |
/ | / | |
Špeh Petra | 3. |
namesto Vatovec-Bojanić Betka, SLJ-d |
U-SLJ1 | / |