Osnovna šola Helene Puhar Kranj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jereb Mojca: 1.p, 2.p, 3.p, 4.p, 5.p ura
  • Sirk Ksenija: 2, 3 ura
  • Zorenč Verena: 3, 4, 7 ura
  • Svoljšak Luka: 4.p, 6.p, 13:45 - 15:00 ura
  • Komac Katja: 1, 2, 3 ura
  • Leber Ksenija: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Jarc Maruša: 11:15 - 14:35 ura
  • Ajdovec Aleksandra: 1.p, 2.p, 3.p, 4.p, 5.p ura
  • Markelj Mateja: 1, 2 ura
  • Cof Anže: 6, 7 ura
  • Udir Damjan: 14:35 - 15:25, 12:55 - 14:35, 15:25 - 16:00 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. NIS 2. Černigoj Alenka, SPO
namesto Sirk Ksenija, SPO
E1 /
3. Černigoj Alenka, SLJ
namesto Sirk Ksenija, SLJ
E1 /
3. NIS 1. Černigoj Alenka, SLJ
namesto Leber Ksenija, SLJ
B2 /
2. Černigoj Alenka, SLJ
namesto Leber Ksenija, SLJ
B2 /
3. Černigoj Alenka, MAT
namesto Leber Ksenija, MAT
B2 /
4. Černigoj Alenka, ŠPO
namesto Leber Ksenija, ŠPO
B2 /
5. Černigoj Alenka, ODD
namesto Leber Ksenija, ODD
B2 /
7. NIS 7. Cuderman Janez, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL /
7. Arsenić Katarina, LISa
namesto Zorenč Verena, LISa
LUM /
7.a NIS 1. Majcen Barbara, DRU
namesto Komac Katja, DRU
GUM /
2. Majcen Barbara, MAT
namesto Komac Katja, MAT
GUM /
3. Majcen Barbara, DDP
namesto Komac Katja, DDP
GUM /
7. Cuderman Janez, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL /
7. Arsenić Katarina, LISa
namesto Zorenč Verena, LISa
LUM /
8. NIS 1. Štrukelj Marijana, GOS
namesto Markelj Mateja, GOS
A4 /
2. Štrukelj Marijana, GOS
namesto Markelj Mateja, GOS
A4 /
7. Cuderman Janez, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL /
7. Arsenić Katarina, LISa
namesto Zorenč Verena, LISa
LUM /
9.a NIS 3. Keše Vesna, LUM
namesto Zorenč Verena, LUM
LUM /
4. Keše Vesna, LUM
namesto Zorenč Verena, LUM
LUM /
6. Marko Tina, ŠPO
namesto Cof Anže, ŠPO
TEL /
7. Cuderman Janez, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL /
9.b NIS 7. Cuderman Janez, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL /
I.a PP 1.p. Jeraj Urška, RS
namesto Ajdovec Aleksandra, RS
C3 /
2.p. Jeraj Urška, DVZ
namesto Ajdovec Aleksandra, DVZ
C3 /
3.p. Jeraj Urška, GŠV
namesto Ajdovec Aleksandra, GŠV
C3 /
4.p. Jeraj Urška, SP
namesto Ajdovec Aleksandra, SP
C3 /
5.p. Jeraj Urška, RS
namesto Ajdovec Aleksandra, RS
C3 /
I.c PP 1.p. Markič Bogdana, RS
namesto Jereb Mojca, RS
C1 /
2.p. Markič Bogdana, SP
namesto Jereb Mojca, SP
C1 /
3.p. Markič Bogdana, RS
namesto Jereb Mojca, RS
C1 /
4.p. Markič Bogdana, GŠV
namesto Jereb Mojca, GŠV
C1 /
5.p. Sedej Andrejka, GVZ
namesto Jereb Mojca, GVZ
C1 /
III.d PP 4.p. Šluga Tina, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
TEL /
IV.b PP 6.p. Markič Bogdana, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
TEL /
V.b PP 6.p. Markič Bogdana, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
TEL /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Arsenić Katarina 7. 8. NIS, LISa
namesto Zorenč Verena, LISa
7.a NIS, 7. NIS, LISa
namesto Zorenč Verena, LISa
LUM

LUM
/

/
Cerkovnik Ana 15:25 - 16:00 OPB PP 1,
namesto Udir Damjan,
/ /
Cuderman Janez 7. 8. NIS, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
7.a NIS, 7. NIS, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
9.b NIS, 9.a NIS, ŠPZa
namesto Cof Anže, ŠPZa
TEL

TEL

TEL
/

/

/
Černigoj Alenka 1. 3. NIS, SLJ
namesto Leber Ksenija, SLJ
B2 /
2. 2. NIS, SPO
namesto Sirk Ksenija, SPO
3. NIS, SLJ
namesto Leber Ksenija, SLJ
E1

B2
/

/
3. 2. NIS, SLJ
namesto Sirk Ksenija, SLJ
3. NIS, MAT
namesto Leber Ksenija, MAT
E1

B2
/

/
4. 3. NIS, ŠPO
namesto Leber Ksenija, ŠPO
B2 /
5. 3. NIS, ODD
namesto Leber Ksenija, ODD
B2 /
Dimovska Vida 12:55 - 14:35 OPB NIS 3,
namesto Udir Damjan,
/ /
14:35 - 15:25 OPB NIS 1,
namesto Udir Damjan,
/ /
Jeraj Urška 1.p. I.a PP, RS
namesto Ajdovec Aleksandra, RS
C3 /
2.p. I.a PP, DVZ
namesto Ajdovec Aleksandra, DVZ
C3 /
3.p. I.a PP, GŠV
namesto Ajdovec Aleksandra, GŠV
C3 /
4.p. I.a PP, SP
namesto Ajdovec Aleksandra, SP
C3 /
5.p. I.a PP, RS
namesto Ajdovec Aleksandra, RS
C3 /
Keše Vesna 3. 9.a NIS, LUM
namesto Zorenč Verena, LUM
LUM /
4. 9.a NIS, LUM
namesto Zorenč Verena, LUM
LUM /
Majcen Barbara 1. 7.a NIS, DRU
namesto Komac Katja, DRU
GUM /
2. 7.a NIS, MAT
namesto Komac Katja, MAT
GUM /
3. 7.a NIS, DDP
namesto Komac Katja, DDP
GUM /
Markič Bogdana 1.p. I.c PP, RS
namesto Jereb Mojca, RS
C1 /
2.p. I.c PP, SP
namesto Jereb Mojca, SP
C1 /
3.p. I.c PP, RS
namesto Jereb Mojca, RS
C1 /
4.p. I.c PP, GŠV
namesto Jereb Mojca, GŠV
C1 /
6.p. V.b PP, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
IV.b PP, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
TEL

TEL
/

/
Marko Tina 6. 9.a NIS, ŠPO
namesto Cof Anže, ŠPO
TEL /
Rakovec Eva 11:15 - 12:05 OPB NIS 1,
namesto Jarc Maruša,
/ /
14:00 - 14:35 OPB NIS 1,
namesto Jarc Maruša,
/ /
Sedej Andrejka 5.p. I.c PP, GVZ
namesto Jereb Mojca, GVZ
C1 /
13:45 - 15:00 OPB PP 3,
namesto Svoljšak Luka,
/ /
Šluga Tina 4.p. III.d PP, GŠV
namesto Svoljšak Luka, GŠV
TEL /
Štrukelj Marijana 1. 8. NIS, GOS
namesto Markelj Mateja, GOS
A4 /
2. 8. NIS, GOS
namesto Markelj Mateja, GOS
A4 /
Založnik Zala 12:05 - 12:55 OPB NIS 1,
namesto Jarc Maruša,
/ /
12:55 - 14:00 OPB NIS 1,
namesto Jarc Maruša,
/ /