Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Grabner Alenka: 1, 2, 3, 4 ura
  • Vinkler Barbara: 3, 4, 6 ura
  • Zupan Barbara: 12:10 - 14:15 ura
  • Jeraj Meh Matejka: 12:10 - 13:00, 11:20 - 12:10 ura
  • Lambizer Nina: 4, 5 ura
  • Modrej Mateja: 4, 5 ura
  • Razbornik-Kukovičič Jožica: 2, 3, 4, 5 ura
  • Žnidar Sabina: 1, 2, 3, 4 ura
  • Ferk Tanja: 3, 4, 5, 12:10 - 13:00 ura
  • Tajnik Maja: 6:30 - 7:45, 12:10 - 13:00 ura
  • Kotnik Nadja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Robida Brigita: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Repenšek Tomaž: 5, 6, 13:00 - 14:15 ura
  • Urh Helena: 06:45 - 07:45, 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. c 4. Novak Natalija, MAT
namesto Lambizer Nina, MAT
1c /
5. Turnšek-Prah Bojana, SLJ
namesto Lambizer Nina, SLJ
1c /
1. d 1. Bobinac Barbara, SLJ
namesto Robida Brigita, SLJ
1d /
2. Bobinac Barbara, MAT
namesto Robida Brigita, MAT
1d /
3. Neuvirt Lilijana, LUM (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, LUM
1d /
4. Neuvirt Lilijana, LUM (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, LUM
1d /
5. Neuvirt Lilijana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, ŠPO
ŠD4 /
1. t 1. Žohar Tinka, MAT
namesto Urh Helena, MAT
POSTop1 /
2. Žohar Tinka, MAT (zaposlitev)
namesto Urh Helena, MAT
POSTop1 /
3. Žohar Tinka, SPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, SPO
POSTop1 /
4. Žohar Tinka, SPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, SPO
POSTop1 /
5. Žohar Tinka, ŠPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, ŠPO
ŠDPOŠTop /
2. a 1. Čas Mojca, SLJ
namesto Grabner Alenka, SLJ
2a /
2. Nedeljković Nataša, ŠPO
namesto Grabner Alenka, ŠPO
ŠD4 /
3. Čas Mojca, MAT
namesto Grabner Alenka, MAT
2a /
4. Čas Mojca, MAT
namesto Grabner Alenka, MAT
2a /
3. b 4. Balant Anka, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3b /
5. Balant Anka, TJA (zaposlitev)
namesto Kotnik Nadja, TJA
3b /
3. c 3. Ograjenšek Lilijana, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3c /
3. d 1. Ernecl Vesna, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3d /
2. Ernecl Vesna, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3d /
4. Libnik Polona, SPO
namesto Modrej Mateja, SPO
3d /
5. Libnik Polona, SPO
namesto Modrej Mateja, SPO
3d /
6. a 5. Turinek Barbara, GEO
namesto Ferk Tanja, GEO
6a /
6. Berk Metka, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
6a /
6. c 3. Rotovnik Darja, ZGO
namesto Ferk Tanja, GEO
6c /
4. Turinek Barbara, GEO
namesto Ferk Tanja, GEO
6c /
6. d 3. Grobelnik Ana Brigita, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
6d /
4. Strmecki Rožič Maja, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
6d /
7. c 1. Vrčkovnik Bogomira, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
7c /
2. Vrčkovnik Bogomira, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
7c /
7. d 3. Balant Anka, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
7d /
4. Voh Anka, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
7d /
8. b 4. Jeraj Meh Matejka, GEO (zaposlitev)
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8b /
5. Jeraj Meh Matejka, GEO (zaposlitev)
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8b /
8. c 3. Jeraj Meh Matejka, GEO
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8c /
8. d 2. Jeraj Meh Matejka, ZGO
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, ZGO
8d /
9. b 5. Ahtik Požegar Maja, SLJ
namesto Repenšek Tomaž, SLJ
MME /
6. Juršnik Alenka, SLJ
namesto Repenšek Tomaž, SLJ
MME /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ahtik Požegar Maja 7:00 - 7:30 JUV 1,
namesto Tajnik Maja,
/ /
5. 9. b, SLJ
namesto Repenšek Tomaž, SLJ
MME /
Balant Anka 3. 7. d, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
7d /
4. 3. b, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3b /
5. 3. b, TJA (zaposlitev)
namesto Kotnik Nadja, TJA
3b /
Berk Metka 6. 6. a, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
6a /
Bobinac Barbara 1. 1. d, SLJ
namesto Robida Brigita, SLJ
1d /
2. 1. d, MAT
namesto Robida Brigita, MAT
1d /
Čas Mojca 1. 2. a, SLJ
namesto Grabner Alenka, SLJ
2a /
3. 2. a, MAT
namesto Grabner Alenka, MAT
2a /
4. 2. a, MAT
namesto Grabner Alenka, MAT
2a /
Drev Katja 7:30 - 7:45 JUV 1,
namesto Tajnik Maja,
/ /
Ernecl Vesna 1. 3. d, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3d /
2. 3. d, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3d /
Grobelnik Ana Brigita 3. 6. d, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
6d /
Hudej Zlatka 12:10 - 13:00 OPB 4,
namesto Tajnik Maja,
/ /
Jakopič Marija 13:00 - 14:15 OPB 9,
namesto Zupan Barbara,
/ /
Jeraj Meh Matejka 2. 8. d, ZGO
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, ZGO
8d /
3. 8. c, GEO
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8c /
4. 8. b, GEO (zaposlitev)
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8b /
5. 8. b, GEO (zaposlitev)
namesto Razbornik-Kukovičič Jožica, GEO
8b /
Juršnik Alenka 6. 9. b, SLJ
namesto Repenšek Tomaž, SLJ
MME /
Libnik Polona 4. 3. d, SPO
namesto Modrej Mateja, SPO
3d /
5. 3. d, SPO
namesto Modrej Mateja, SPO
3d /
Nedeljković Nataša 2. 2. a, ŠPO
namesto Grabner Alenka, ŠPO
ŠD4 /
Neuvirt Lilijana 3. 1. d, LUM (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, LUM
1d /
4. 1. d, LUM (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, LUM
1d /
5. 1. d, ŠPO (zaposlitev)
namesto Robida Brigita, ŠPO
ŠD4 /
Novak Natalija 4. 1. c, MAT
namesto Lambizer Nina, MAT
1c /
Ograjenšek Lilijana 3. 3. c, TJA
namesto Kotnik Nadja, TJA
3c /
Peterlin Jelka 13:00 - 14:15 OPB 12,
namesto Repenšek Tomaž,
/ /
Plamberger Anita 12:10 - 13:00 OPB 11,
namesto Ferk Tanja,
/ /
Rak Albina 6:30 - 7:00 JUV 1,
namesto Tajnik Maja,
/ /
Rotovnik Darja 3. 6. c, ZGO
namesto Ferk Tanja, GEO
6c /
Srotič Tasja 11:20 - 12:10 OPB 5,
namesto Jeraj Meh Matejka,
/ /
Strmecki Rožič Maja 4. 6. d, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
6d /
Šabec Mojca 6:45 - 7:45 JUV,
namesto Urh Helena,
/ /
Turinek Barbara 4. 6. c, GEO
namesto Ferk Tanja, GEO
6c /
5. 6. a, GEO
namesto Ferk Tanja, GEO
6a /
Turnšek-Prah Bojana 5. 1. c, SLJ
namesto Lambizer Nina, SLJ
1c /
12:10 - 13:00 OPB 1,
namesto Jeraj Meh Matejka,
/ /
Verdev Danica 12:10 - 13:00 OPB 9,
namesto Zupan Barbara,
/ /
Voh Anka 4. 7. d, SLJ
namesto Vinkler Barbara, SLJ
7d /
Vrčkovnik Bogomira 1. 7. c, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
7c /
2. 7. c, ZGO
namesto Žnidar Sabina, ZGO
7c /
Žohar Tinka 1. 1. t, MAT
namesto Urh Helena, MAT
POSTop1 /
2. 1. t, MAT (zaposlitev)
namesto Urh Helena, MAT
POSTop1 /
3. 1. t, SPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, SPO
POSTop1 /
4. 1. t, SPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, SPO
POSTop1 /
5. 1. t, ŠPO (zaposlitev)
namesto Urh Helena, ŠPO
ŠDPOŠTop /