Osnovna šola Radlje ob Dravi

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Dobnik Mojca: 1, 2, 3, 4 ura
  • Cigler Tina: 1, 2, 4, 5 ura
  • Ošlak Maja: 1, 2, 3, 5 ura
  • Planinšič Barbara: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kreuh Lilijana: 3, 12:00 - 15:30 ura
  • Ledinek Boštjan: 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. a 1. Polanc Andrej, ŠPO
namesto Cigler Tina, ŠPO
TV3 /
2. Črešnik Anica, SLJ
namesto Cigler Tina, SLJ
U9 /
3. Glazer Tina, SLJ
namesto Dobnik Mojca, TJA
knjiž /
4. Neureiter Ajda, MAT
namesto Cigler Tina, MAT
U9 /
5. Ledinek Anja, GUM
namesto Cigler Tina, GUM
U9 /
2. b 1. Glazer Tina, SLJ
namesto Dobnik Mojca, TJA
knjiž /
2. Pinter Anita, MAT
namesto Dobnik Mojca, SLJ
U3 /
3. Golob Melita, GUM
namesto Kreuh Lilijana, GUM
U3 /
4. Pinter Anita, SPO
namesto Dobnik Mojca, SPO
U3 /
4. a 6. odpade
namesto Ledinek Boštjan, NIP-RAČ
/ /
4. b 3. odpade
namesto Ošlak Maja, DSP
/ /
6. odpade
namesto Ledinek Boštjan, NIP-RAČ
/ /
5. a 6. odpade
namesto Ledinek Boštjan, NIP RAČ
/ /
6. b 2. Ternik Simona, NAR
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
7. c 3. odpade
namesto Planinšič Barbara, DSP
/ /
5. odpade
namesto Ošlak Maja, DSP
/ /
8. a 1. Mihelič Manica, TJA
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
8. b 1. Mihelič Manica, TJA
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
2. odpade
namesto Ošlak Maja, DSP
/ /
8. c 1. odpade
namesto Ošlak Maja, DSP
/ /
1. Mihelič Manica, TJA
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
9. b 4. Krajnc Urška, MAT
namesto Planinšič Barbara, MAT
U5 /
9. c 4. Pažek Veronika, MAT
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Črešnik Anica 2. 2. a, SLJ
namesto Cigler Tina, SLJ
U9 /
Glazer Tina 1. 2. b, SLJ
namesto Dobnik Mojca, TJA
knjiž /
3. 2. a, SLJ
namesto Dobnik Mojca, TJA
knjiž /
12:00 - 12:50 PB2,
namesto Kreuh Lilijana,
/ /
Golob Melita 3. 2. b, GUM
namesto Kreuh Lilijana, GUM
U3 /
Halej Jamnikar Klementina 12:50 - 15:00 PB2,
namesto Kreuh Lilijana,
/ /
Krajnc Urška 4. 9. b, MAT
namesto Planinšič Barbara, MAT
U5 /
Ledinek Anja 5. 2. a, GUM
namesto Cigler Tina, GUM
U9 /
Mihelič Manica 1. 8. a, 8. c, 8. b, TJA
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
Neureiter Ajda 4. 2. a, MAT
namesto Cigler Tina, MAT
U9 /
Pažek Veronika 4. 9. c, MAT
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /
Pinter Anita 2. 2. b, MAT
namesto Dobnik Mojca, SLJ
U3 /
4. 2. b, SPO
namesto Dobnik Mojca, SPO
U3 /
Polanc Andrej 1. 2. a, ŠPO
namesto Cigler Tina, ŠPO
TV3 /
Puhner Alja 15:00 - 15:30 PB2,
namesto Kreuh Lilijana,
/ /
Ternik Simona 2. 6. b, NAR
namesto Planinšič Barbara, MAT
U4 /