Srednja zdravstvena šola Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Bevec Polonca: 2 ura
  • Bekš Julijana: 1, 2 ura
  • Zabukovec Mojca: 1, 2, 3 ura
  • Lavrič Aleš: 1, 2, 3, 6, 7 ura
  • Flerin Špelca: 1, 2, 3 ura
  • Mauko Dimovski Jasmina: 7, 8, 9 ura
  • Jakša Janja: 6, 7, 8, 9 ura
  • Kunstelj Nina: 4, 5, 6, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 1. Šifrar Jurij, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /
2. Šifrar Jurij, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /
1. B 6. Kotnik Mojca, ZNE-T
namesto Jakša Janja, UME
U308 /
7. Mursa Mojca, MAT
namesto Jakša Janja, UME
U308 NAMESTO 8. URE
1. C 2. Potočnik Mateja, MAT
namesto Bekš Julijana, SZD-T
U312 /
3. Vogrinc Matej, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /
1. D 7. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
TV2 /
7. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV1 /
1. F 7. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV1 /
8. odpade
namesto Jakša Janja, UME
/ /
9. odpade
namesto Jakša Janja, UME
/ /
2. A 2. Hrovat Ahac Tanja, ZNE-T
namesto Bevec Polonca, ANG
U202 /
5. Treven Majda, AFM-M
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U202 /
8. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
TV2 /
9. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
TV2 /
2. B 6. Butina Lidija, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U203 NAMESTO 1. URE
2. C 4. Butina Lidija, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U204 /
2. D 8. odpade
namesto Kunstelj Nina, FIZ
/ /
2. E 1. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-T
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
U222 /
1. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-T
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
U222 /
2. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-T
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
U222 /
2. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-T
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
U222 /
3. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-PŠ
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
U228 /
3. Raspotnik Patricija Valentina, ZNE-PŠ
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
U226 /
7. Seražin Nadja, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U206 NAMESTO 8. URE
3. C 1. odpade
namesto Bekš Julijana, ZNE-T
/ /
4. E 6. Gregorič Lenart, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Butina Lidija 4. 2. C, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U204 /
6. 2. B, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U203 NAMESTO 1. URE
Gregorič Lenart 6. 4. E, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV1 /
7. 1. D, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
1. F, 1. D, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2

TV1
/

/
8. 2. A, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
TV2 /
9. 2. A, ŠVZ
namesto Mauko Dimovski Jasmina, ŠVZ
TV2 /
Hrovat Ahac Tanja 2. 2. A, ZNE-T
namesto Bevec Polonca, ANG
U202 /
Kotnik Mojca 6. 1. B, ZNE-T
namesto Jakša Janja, UME
U308 /
Mursa Mojca 7. 1. B, MAT
namesto Jakša Janja, UME
U308 NAMESTO 8. URE
Potočnik Mateja 2. 1. C, MAT
namesto Bekš Julijana, SZD-T
U312 /
Raspotnik Patricija Valentina 1. 2. E, ZNE-T
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
2. E, ZNE-T
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
U222

U222
/

/
2. 2. E, ZNE-T
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
2. E, ZNE-T
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
U222

U222
/

/
3. 2. E, ZNE-PŠ
namesto Zabukovec Mojca, ZNE-PŠ
2. E, ZNE-PŠ
namesto Flerin Špelca, ZNE-PŠ
U228

U226
/

/
Seražin Nadja 7. 2. E, SLO
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U206 NAMESTO 8. URE
Šifrar Jurij 1. 1. A, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /
2. 1. A, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /
Treven Majda 5. 2. A, AFM-M
namesto Kunstelj Nina, FIZ
U202 /
Vogrinc Matej 3. 1. C, ŠVZ
namesto Lavrič Aleš, ŠVZ
TV2 /