Center za izobraževanje, rehabilitacijo, inkluzijo in svetovanje za slepe in slabovidne Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Svetek Jera: 2, 3, 4 ura
  • Pečaver Anja: 7PP ura
  • Repe Kocman Marija: 2 ura
  • Stane Nastja: 13:20 - 13:30 ura
  • Habjan Gregor: 2, 4, 6 ura
  • Lipovšek Nataša: 1, 4, 6 ura
  • Rudolf Tanja: 1 ura
  • Zapušek Polona: 12:30 - 16:40 ura
  • Žele Mihela: 11:40 - 15:50 ura
  • Veligošek Gašper: 1PP, 2PP, 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.PPrVI 1PP. Novljan Pia, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL /
2PP. Novljan Pia, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL /
3.PPVI 7PP. Miklavčič Igor, DPČ (zaposlitev)
namesto Pečaver Anja, DPČ
TEL /
4.PPVI 1PP. Novljan Pia, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL /
2PP. Novljan Pia, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL /
6.A 1. Bevk Mateja, RAO (zaposlitev)
namesto Lipovšek Nataša, RAO
RAČ /
4. Grum Karmen, KOM
namesto Habjan Gregor, KOM
51 /
6.D 2. Akerman Beata, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
3. Akerman Beata, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, ŠVZ
TEL /
6.PPVI 1PP. Novljan Pia, DZT (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, DZT
TEL /
2PP. Novljan Pia, DPČ (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, DPČ
TEL /
7.C 4. Akerman Beata, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
8.A 1. Bevk Mateja, RAO (zaposlitev)
namesto Lipovšek Nataša, RAO
RAČ /
2. Vivat Božidarka, GEO (zaposlitev)
namesto Repe Kocman Marija, GEO
50 /
4. Grum Karmen, KOM
namesto Habjan Gregor, KOM
51 /
8.C 2. Grum Karmen, ŠPO
namesto Habjan Gregor, ŠPO
TEL /
6. Ribič Marko, RAČ-UB
namesto Lipovšek Nataša, RAČ-UB
RAČ /
8.D 6. Ribič Marko, RAČ-UB
namesto Lipovšek Nataša, RAČ-UB
RAČ /
9.C 3. Bevk Mateja, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
4. Sečkar Sandi, MAT
namesto Lipovšek Nataša, MAT
49 /
6. Polenek Hana, ŠPO
namesto Habjan Gregor, ŠPO
TEL /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Akerman Beata 2. 6.D, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
3. 6.D, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, ŠVZ
TEL /
4. 7.C, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
Bevk Mateja 1. 8.A, RAO (zaposlitev)
namesto Lipovšek Nataša, RAO
6.A, RAO (zaposlitev)
namesto Lipovšek Nataša, RAO
RAČ

RAČ
/

/
3. 9.C, LUM (zaposlitev)
namesto Svetek Jera, LUM
LUM /
13:20 - 13:30 PB3(3d,4c),
namesto Stane Nastja,
/ /
Dolžan Ines 12:30 - 13:30 PB7(PP12,PP346),
namesto Zapušek Polona,
/ /
Grum Karmen 2. 8.C, ŠPO
namesto Habjan Gregor, ŠPO
TEL /
4. 8.A, KOM
namesto Habjan Gregor, KOM
6.A, KOM
namesto Habjan Gregor, KOM
51

51
/

/
Markelj Burger Janja 11:40 - 15:50 PB2(2a,3a,4a,3b,5b,6b),
namesto Žele Mihela,
/ /
Miklavčič Igor 7PP. 3.PPVI, DPČ (zaposlitev)
namesto Pečaver Anja, DPČ
TEL /
Novljan Pia 1PP. 3.PPrVI, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
6.PPVI, DZT (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, DZT
4.PPVI, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL

TEL

TEL
/

/

/
2PP. 3.PPrVI, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
6.PPVI, DPČ (zaposlitev)
namesto Veligošek Gašper, DPČ
4.PPVI, GŠV
namesto Veligošek Gašper, GŠV
TEL

TEL

TEL
/

/

/
Polenek Hana 6. 9.C, ŠPO
namesto Habjan Gregor, ŠPO
TEL /
Ribič Marko 6. 8.C, 8.D, RAČ-UB
namesto Lipovšek Nataša, RAČ-UB
RAČ /
Sečkar Sandi 4. 9.C, MAT
namesto Lipovšek Nataša, MAT
49 /
Štiglic Luka 13:30 - 16:40 PB7(PP12,PP346),
namesto Zapušek Polona,
/ /
Vivat Božidarka 2. 8.A, GEO (zaposlitev)
namesto Repe Kocman Marija, GEO
50 /