Ekonomska šola Novo mesto - Srednja šola in gimnazija

Izberite datum: 

Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 1. Lapanje Andrej, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
3. Virc Karmen, EKO
namesto Moderc Jelko, AN1
P1A /
4b. Plut Mojca, MAT
namesto Korbar Jasna, KEM
P1A /
5. Breznikar Slavka, SLO
namesto Paderšič Srečko, INF
RU2 /
6. Breznikar Slavka, SLO
namesto Klančičar Dejan, BIO
P1A /
7. odpade
namesto Klančičar Dejan, BIO
/ /
1. B 1. Lapanje Andrej, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
6. Gerden Violeta, ZGO
namesto Lekše Marjetka, SOC
P1B /
1. E 2. Malnar Bregar Nataša, PRS
namesto Moderc Jelko, AN1
P1E /
5. Vodnik Cvetka, DRU
namesto Lekše Marjetka, DRU
P1E /
6. Kranjc Valerija, PRBp
namesto Korbar Jasna, POZt
P1E /
2. A 5. Plut Mojca, MAT
namesto Korbar Jasna, KEM
P2A /
2. B 1. Lapanje Andrej, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
4b. Pergar Maja, PSI
namesto Giodani Klavdija, PSI
P2B /
2. C 2. Radešček Mojca, SLO
namesto Udovč Katarina, MAT
P2C /
2. D 3. Lajkovič Josipa, GMPp
namesto Udovč Katarina, MAT
P2D /
6. Radešček Mojca, SLO
namesto Kočevar Martina, TIRp
RU3 /
6. Radešček Mojca, SLO
namesto Plut Anja, TIRp
RU4 /
7. odpade
namesto Kočevar Martina, TIRp
/ /
7. odpade
namesto Plut Anja, TIRp
/ /
2. E 1. Možic Damjana, AN1
namesto Cimermančič Katja, MAT
P2E /
2. Pergar Maja, PSI
namesto Giodani Klavdija, PSI
P2E /
3. A 1. Pergar Maja, PSI
namesto Giodani Klavdija, PSI
P3A /
2. Kropin Aleksandra, PIN
namesto Paderšič Srečko, PIN
RU2 /
3. B 3. Ignaz Lorena, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
4a. Kranjc Valerija, PPO
namesto Nemanič Mateja, EKP
P3B /
3. C 1. Petrovič Andreja, ARP
namesto Udovč Katarina, MAT
P3C /
2. Lajkovič Josipa, TIRp
namesto Umek Lovrić Nina, TIR
P3C /
3. Ignaz Lorena, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
4a. Grmovšek Kastelic Mojca, NE2
namesto Plut Anja, MEOp
RU3 /
4a. Grmovšek Kastelic Mojca, NE2
namesto Potočar Zdenko, MEOp
RU4 /
5. Nedelko Petra, SLO
namesto Plut Anja, MEOp
RU3 /
5. Nedelko Petra, SLO
namesto Potočar Zdenko, MEOp
RU4 /
6. Pergar Maja, PSI
namesto Giodani Klavdija, PSI
P3C /
3. D 1. Grmovšek Kastelic Mojca, NE2
namesto Potočar Zdenko, MEOp
RU4 /
1. Grmovšek Kastelic Mojca, NE2
namesto Plut Anja, MEOp
RU3 /
2. Nedelko Petra, SLO
namesto Potočar Zdenko, MEOp
RU4 /
2. Nedelko Petra, SLO
namesto Plut Anja, MEOp
RU3 /
3. Lapanje Andrej, ŠVZ
namesto Hlača Jure, ŠVZ
ŠDV /
4a. Nedelko Petra, SLO
namesto Umek Lovrić Nina, TIR
P3D /