Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Finžgar Blaž: 7:30 - 8:15, 7:30 - 8:15, 12:50 - 13:00 ura
  • Gričar Zoran: 2, 4, 5 ura
  • Kotnik Bogataj Damjana: 06:45 - 08:15, 2, 3r ura
  • Krmelj Marija: 1, 2, 3r, 4r, 5r ura
  • Vehar Janka: 1, 2, 3r, 4r ura
  • Bertoncelj Majda: 1, 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.C 1. Sušnik Branka, SLJ
namesto Vehar Janka, SLJ
7 /
2. Bogataj Špela, MAT
namesto Kotnik Bogataj Damjana, MAT
7 /
3r. Sušnik Branka, SPO
namesto Vehar Janka, SPO
7 /
4r. Sušnik Branka, GUM
namesto Vehar Janka, GUM
7 /
4.A 1. Hafner Ana, MAT
namesto Krmelj Marija, MAT
201 /
2. Hafner Ana, SLJ
namesto Krmelj Marija, SLJ
201 /
3r. Hafner Ana, DRU
namesto Krmelj Marija, DRU
201 /
4r. Hafner Ana, ŠPO
namesto Krmelj Marija, ŠPO
D2 /
5r. Hafner Ana, RU
namesto Krmelj Marija, RU
201 /
5r. odpade
namesto Krmelj Marija, GUM
/ /
6.A 1. Rebič Borut, ŠPO
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
D1 /
6.B 2. Urbančič Svjetlana, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /
6.C 5. Tramte Maša, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /
7.A 2. Bergant Teja, ŠPO
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
TCG /
7.B 4. Hafner Majda, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bergant Teja 2. 7.A, ŠPO
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
TCG /
Bogataj Špela 2. 1.C, MAT
namesto Kotnik Bogataj Damjana, MAT
7 /
3r. 1.C, SPO
namesto Kotnik Bogataj Damjana, SPO
7 /
Ferle Špela 1.
namesto Bogataj Mojca, SLJ
1r /
2.
namesto Bogataj Mojca, MAT
1r /
Hafner Ana 1. 4.A, MAT
namesto Krmelj Marija, MAT
201 /
2. 4.A, SLJ
namesto Krmelj Marija, SLJ
201 /
3r. 4.A, DRU
namesto Krmelj Marija, DRU
201 /
4r. 4.A, ŠPO
namesto Krmelj Marija, ŠPO
D2 /
5r. 4.A, RU
namesto Krmelj Marija, RU
201 /
Hafner Majda 4. 7.B, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /
Igličar Janja 6:45 - 7:30 JV2,
namesto Kotnik Bogataj Damjana,
/ /
7:30 - 7:45 JV2,
namesto Kotnik Bogataj Damjana,
/ /
7:45 - 8:15 JV2,
namesto Kotnik Bogataj Damjana,
/ /
Mohorič Mateja 6.
namesto Gričar Zoran, ŠPO
TCG /
Rebič Borut 1. 6.A, ŠPO
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
D1 /
Stanonik Zvonka 7:15 - 7:30 JV-R,
namesto Finžgar Blaž,
/ /
7:30 - 8:15 JV-R,
namesto Finžgar Blaž,
/ /
Sušnik Branka 1. 1.C, SLJ
namesto Kotnik Bogataj Damjana, SLJ
1.C, SLJ
namesto Vehar Janka, SLJ
7

7
/

/
2. 1.C, MAT
namesto Vehar Janka, MAT
7 /
3r. 1.C, SPO
namesto Vehar Janka, SPO
7 /
4r. 1.C, GUM
namesto Vehar Janka, GUM
1.C, GUM
namesto Kotnik Bogataj Damjana, GUM
7

7
/

/
Tramte Maša 5. 6.C, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /
Urbančič Svjetlana 2. 6.B, ŠPO
namesto Gričar Zoran, ŠPO
D3 /