Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Žvokelj Marjeta: 14:45 - 15:20 ura
  • Trdina Klavdija: 1, 4, 12:00 - 14:30 ura
  • Brozovič Žiga: 5, 13:40 - 14:30 ura
  • Kalan Jernej: 1, 2, 5 ura
  • Grah Katja: 2, 4, 5 ura
  • Erzar Estera Marija: 1, 2, 4, 5 ura
  • Orešnik Alenka: 1, 2, 3r, 4, 5 ura
  • Čerin Irena: 1, 2, 3r, 5 ura
  • Kaltnekar Gaberc Petra: 12:05 - 16:20 ura
  • Bertoncelj Majda: 2, 13:55 - 14:40 ura
  • Mraz Petra: 1 ura
  • Plut Krajnik Tadeja: 1, 3, 4, 5 ura
  • Ovsenek Magdalena: 1, 3r, 4, 5, 6:15 - 8:15 ura
  • Rakovec Eva: 1, 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 5. odpade
namesto Orešnik Alenka, DSP
/ /
3.B 3r. odpade
namesto Čerin Irena, DSP
/ /
3.C 1. Cesar Petra, SLJ
namesto Erzar Estera Marija, SLJ
108 /
2. Ušeničnik Marko, GUM
namesto Erzar Estera Marija, MAT
76 /
4. Oblak Meta, LUM
namesto Erzar Estera Marija, LUM
108 /
5. Oblak Meta, LUM
namesto Erzar Estera Marija, LUM
108 /
4.A 1. odpade
namesto Čerin Irena, DSP
/ /
2. odpade
namesto Orešnik Alenka, DSP
/ /
3r. odpade
namesto Orešnik Alenka, DSP
/ /
5.A 4. Jelenc Klemen, ŠPO
namesto Trdina Klavdija, ŠPO
TCG /
5.B 5. Škrjanec Tina, ŠPO
namesto Brozovič Žiga, ŠPO
D1 /
5.R 1. Kaltnekar Gaberc Petra, SLJ
namesto Ovsenek Magdalena, SLJ
5r /
3r. Kaltnekar Gaberc Petra, ŠPO
namesto Ovsenek Magdalena, ŠPO
TVR /
4. Kaltnekar Gaberc Petra, NIT
namesto Ovsenek Magdalena, NIT
5r /
5. Kaltnekar Gaberc Petra, GUM
namesto Ovsenek Magdalena, GUM
5r /
7.A 2. Malovrh Peter, MAT
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
79 /
3. Vidmar Andreja, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
122 /
7.C 5. odpade
namesto Kalan Jernej, ŠPO
/ /
7.D 2. Bergant Teja, MAT
namesto Kalan Jernej, ŠPO
118 /
8.B 1. Kavčič Petra, BIO
namesto Trdina Klavdija, ŠPO
112 /
2. Granda Nina, TJA
namesto Grah Katja, TJA
RAC /
5. odpade
namesto Grah Katja, TJA
/ /
5. odpade
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
/ /
8.C 2. odpade
namesto Čerin Irena, DSP
/ /
2. odpade
namesto Rakovec Eva, DSP
/ /
8.D 1. Bonča Jerneja, ZGO
namesto Mraz Petra, ŠPO
127 /
2. Granda Nina, TJA
namesto Grah Katja, TJA
RAC /
5. odpade
namesto Čerin Irena, DSP
/ /
5. odpade
namesto Grah Katja, TJA
/ /
5. odpade
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
/ /
9.A 1. odpade
namesto Rakovec Eva, DSP
/ /
1. odpade
namesto Orešnik Alenka, DSP
/ /
4. Fister Tina, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
122 /
9.B 1. Urbančič Svjetlana, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
133 /
4. Fister Tina, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
122 /
4. Bokal Jerneja, TJA (zaposlitev)
namesto Grah Katja, TJA
RAC /
9.D 1. Urbančič Svjetlana, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
133 /
4. Bokal Jerneja, TJA (zaposlitev)
namesto Grah Katja, TJA
RAC /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bergant Teja 2. 7.D, MAT
namesto Kalan Jernej, ŠPO
118 /
Bertoncelj Majda 13:55 - 14:40 gimnastika ,
namesto Bertoncelj Majda,
/ /
Bokal Jerneja 4. 9.B, 9.D, 9.B, 9.D, TJA (zaposlitev)
namesto Grah Katja, TJA
RAC /
Bonča Jerneja 1. 8.D, ZGO
namesto Mraz Petra, ŠPO
127 /
Cesar Petra 1. 3.C, SLJ
namesto Erzar Estera Marija, SLJ
108 /
Ferle Špela 6:15 - 8:15 JV R,
namesto Ovsenek Magdalena,
/ /
Fister Tina 4. 9.A, 9.B, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
122 /
Granda Nina 2. 8.D, 8.B, 8.D, 8.B, TJA
namesto Grah Katja, TJA
RAC /
Jelenc Klemen 4. 5.A, ŠPO
namesto Trdina Klavdija, ŠPO
TCG /
Jenko Simona 1.
namesto Kalan Jernej, ŠPO
TCG /
Jordanov Vanja 12:00 - 12:50 OPB 9,
namesto Trdina Klavdija,
/ /
Kalan Petra 12:00 - 12:50 OPB 1R,
namesto Kaltnekar Gaberc Petra,
/ /
12:50 - 15:05 OPB 1R,
namesto Kaltnekar Gaberc Petra,
/ /
15:05 - 16:20 OPB 1R,
namesto Kaltnekar Gaberc Petra,
/ /
Kaltnekar Gaberc Petra 1. 5.R, SLJ
namesto Ovsenek Magdalena, SLJ
5r /
3r. 5.R, ŠPO
namesto Ovsenek Magdalena, ŠPO
TVR /
4. 5.R, NIT
namesto Ovsenek Magdalena, NIT
5r /
5. 5.R, GUM
namesto Ovsenek Magdalena, GUM
5r /
Kavčič Petra 1. 8.B, BIO
namesto Trdina Klavdija, ŠPO
112 /
Malovrh Peter 2. 7.A, MAT
namesto Bertoncelj Majda, ŠPO
79 /
Oblak Meta 4. 3.C, LUM
namesto Erzar Estera Marija, LUM
108 /
5. 3.C, LUM
namesto Erzar Estera Marija, LUM
108 /
12:50 - 14:30 OPB 9,
namesto Trdina Klavdija,
/ /
Škrjanec Tina 5. 5.B, ŠPO
namesto Brozovič Žiga, ŠPO
D1 /
Švarc Nino 14:30 - 14:45 OPB 1,
namesto Žvokelj Marjeta,
/ /
14:45 - 15:20 OPB 1,
namesto Žvokelj Marjeta,
/ /
Urbančič Svjetlana 1. 9.D, 9.B, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
133 /
Ušeničnik Marko 2. 3.C, GUM
namesto Erzar Estera Marija, MAT
76 /
13:40 - 14:30 OPB 5,
namesto Brozovič Žiga,
/ /
Vidmar Andreja 3. 7.A, SLJ
namesto Plut Krajnik Tadeja, SLJ
122 /