Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kavčič Petra: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Vuga Tadeja: 2, 4, 5, 13:00 - 14:40 ura
  • Ovsenek Magdalena: 7:30 - 8:15 ura
  • Strašnik Simona: 12:10 - 14:40 ura
  • Bogataj Mojca: 12:00 - 15:10 ura
  • Kalan Petra: 12:10 - 13:00 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
7.A 5. Küssel Polona, DKE
namesto Vuga Tadeja, GEO
128 /
7.B 4. Kalan Petra, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
5. Kalan Petra, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
7.D 2. Hafner Majda, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
3. Frelih Marinka, MAT
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
8.A 6. odpade
namesto Kavčič Petra, BIOPR
/ /
8.B 6. odpade
namesto Kavčič Petra, BIOPR
/ /
8.C 6. odpade
namesto Kavčič Petra, BIOPR
/ /
9.A 4. Preložnik Klementina, GUM
namesto Vuga Tadeja, GEO
76 /
6. odpade
namesto Kavčič Petra, BIOPR
/ /
9.B 2. Jordanov Vanja, LUM
namesto Vuga Tadeja, GEO
133 /
9.C 1. Urbančič Svjetlana, SLJ
namesto Kavčič Petra, BIO
112 /
6. odpade
namesto Kavčič Petra, BIOPR
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Frelih Marinka 3. 7.D, MAT
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
Hafner Majda 2. 7.D, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
Hladnik Ana 12:10 - 13:00 OPB 3,
namesto Kalan Petra,
/ /
Jordanov Vanja 2. 9.B, LUM
namesto Vuga Tadeja, GEO
133 /
Kalan Petra 4. 7.B, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
5. 7.B, NAR
namesto Kavčič Petra, NAR
112 /
Küssel Polona 5. 7.A, DKE
namesto Vuga Tadeja, GEO
128 /
Orešnik Alenka 13:00 - 14:40 OPB 8,
namesto Vuga Tadeja,
/ /
Preložnik Klementina 4. 9.A, GUM
namesto Vuga Tadeja, GEO
76 /
12:10 - 13:00 OPB 9,
namesto Strašnik Simona,
/ /
Rajšek Janja 1.
namesto Bogataj Mojca, SLJ
1r /
2.
namesto Bogataj Mojca, ŠPO
TVR /
3r.
namesto Bogataj Mojca, LUM
1r /
4.
namesto Bogataj Mojca, LUM
1r /
12:00 - 14:45 OPB 1 Reteče,
namesto Bogataj Mojca,
/ /
14:45 - 15:10 OPB 1 Reteče,
namesto Bogataj Mojca,
/ /
Stanonik Zvonka 6:15 - 7:30 JV Reteče,
namesto Ovsenek Magdalena,
/ /
7:30 - 8:15 JV Reteče,
namesto Ovsenek Magdalena,
/ /
Urbančič Svjetlana 1. 9.C, 9.C, SLJ
namesto Kavčič Petra, BIO
112 /
Vidovič Jasmina 13:00 - 14:40 OPB 9,
namesto Strašnik Simona,
/ /