Osnovna šola Antona Ukmarja Koper

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Bonaca Miklavčič Jasna: 5, 12:40 - 13:30, 13:30 - 16:00 ura
  • Kravanja Patricija: 2, 3 ura
  • Starc Šinigoj Maja: 1, 2, 6 ura
  • Pucer Igor: 0, 1, 3, 5 ura
  • Berginc Švab Tanja: 4, 6 ura
  • Morgan Bogdana: 4, 5, 6 ura
  • Ferfolja Drevenšek Veronika: 3, 5, 12:40 - 13:30 ura
  • Zafred Zvonko: 1 ura
  • Pucer Aljoša: 4, 5 ura
  • Štoka Larisa: 1, 2, 3 ura
  • Čevnik Bembič Marina: 3, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.A 5. odpade
namesto Bonaca Miklavčič Jasna, PUT
/ /
2.Č 5. odpade
namesto Bonaca Miklavčič Jasna, PUT
/ /
3.B 6. Širca Maja, ŠP
namesto Morgan Bogdana, ŠP
STV1 /
3.C 6. Širca Maja, ŠP
namesto Morgan Bogdana, ŠP
STV1 /
3.D 1. Čurin Nina, MAT
namesto Štoka Larisa, MAT
3D /
2. Spudič Andreja, SLO
namesto Štoka Larisa, SLO
3D /
3. Frančeškin Požar Maja, SPO
namesto Štoka Larisa, SPO
3D /
4.A 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
4.C 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
5.A 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
5.B 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
5.C 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
6.C 0. odpade
namesto Pucer Igor, NIP-LU
/ /
7.A 2. Slavec Tanja, MAT
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
MA3 /
3. Povše Tatjana, DKE
namesto Čevnik Bembič Marina, DKE
ZGO /
4. Slavec Tanja, MAT
namesto Morgan Bogdana, ŠPO
MA3 /
4. Slavec Tanja, MAT
namesto Pucer Aljoša, ŠPO
MA3 /
7.B 1. Drnovšek Tjaša, ITO
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
IT /
3. Gorup Marija, MAT
namesto Ferfolja Drevenšek Veronika, GUM
MA3 /
5. Slavec Tanja, MAT
namesto Pucer Igor, LUM
MA1 /
8.A 2. Rakušček Colarich Darja, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
3. Marc Žumer Klarisa, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
4. Marušič Alenka, MAT
namesto Berginc Švab Tanja, TJA
MA1 /
8.B 1. Marc Žumer Klarisa, KEM
namesto Pucer Igor, LUM
KE /
2. Rakušček Colarich Darja, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
3. Marc Žumer Klarisa, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
4. Marušič Alenka, MAT
namesto Berginc Švab Tanja, TJA
MA1 /
5. Povše Tatjana, DKE
namesto Čevnik Bembič Marina, DKE
ZGO /
8.C 2. Rakušček Colarich Darja, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
3. Marc Žumer Klarisa, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
4. Marušič Alenka, MAT
namesto Berginc Švab Tanja, TJA
MA1 /
6. odpade
namesto Berginc Švab Tanja, DSP-up
/ /
9.B 3. Kodrič Pastori Irena, BIO
namesto Pucer Igor, ZGO
NAR /
5. Čavničar Marinka, ŠPO
namesto Morgan Bogdana, ŠPO
STV /
5. Čavničar Marinka, ŠPO
namesto Pucer Aljoša, ŠPO
VTV /
6. Drevenšek Tomo, SLO
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
SL2 /
9.C 1. Ravnikar Matevž, ŠPO
namesto Zafred Zvonko, ŠPO
VTV /
5. Ravnikar Matevž, ŠPO
namesto Ferfolja Drevenšek Veronika, GUM
VTV1 /
6. Drevenšek Tomo, SLO
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
SL2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Čavničar Marinka 5. 9.B, 9.B, ŠPO
namesto Morgan Bogdana, ŠPO
9.B, 9.B, ŠPO
namesto Pucer Aljoša, ŠPO
STV

VTV
/

/
Čurin Nina 1. 3.D, MAT
namesto Štoka Larisa, MAT
3D /
Drevenšek Tomo 6. 9.C, 9.B, SLO
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
SL2 /
14:45 - 15:35 PB5/2,
namesto Bonaca Miklavčič Jasna,
/ /
Drnovšek Tjaša 1. 7.B, ITO
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
IT /
Frančeškin Požar Maja 3. 3.D, SPO
namesto Štoka Larisa, SPO
3D /
Gantar Katja 12:40 - 13:30 PB2/1,
namesto Ferfolja Drevenšek Veronika,
/ /
Gorup Marija 3. 7.B, MAT
namesto Ferfolja Drevenšek Veronika, GUM
MA3 /
Kodrič Pastori Irena 3. 9.B, BIO
namesto Pucer Igor, ZGO
NAR /
Marc Žumer Klarisa 1. 8.B, KEM
namesto Pucer Igor, LUM
KE /
3. 8.B, 8.A, 8.C, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
Marušič Alenka 4. 8.B, 8.A, 8.C, MAT
namesto Berginc Švab Tanja, TJA
MA1 /
Povše Tatjana 3. 7.A, DKE
namesto Čevnik Bembič Marina, DKE
ZGO /
5. 8.B, DKE
namesto Čevnik Bembič Marina, DKE
ZGO /
Rakušček Colarich Darja 2. 8.B, 8.A, 8.C, SLO
namesto Kravanja Patricija, SLO
SL2 /
Ravnikar Matevž 1. 9.C, 9.C, ŠPO
namesto Zafred Zvonko, ŠPO
VTV /
5. 9.C, 9.C, ŠPO
namesto Ferfolja Drevenšek Veronika, GUM
VTV1 /
Slavec Tanja 2. 7.A, MAT
namesto Starc Šinigoj Maja, SLO
MA3 /
4. 7.A, MAT
namesto Pucer Aljoša, ŠPO
7.A, MAT
namesto Morgan Bogdana, ŠPO
MA3

MA3
/

/
5. 7.B, MAT
namesto Pucer Igor, LUM
MA1 /
13:30 - 14:45 PB5/2,
namesto Bonaca Miklavčič Jasna,
/ /
Spudič Andreja 2. 3.D, SLO
namesto Štoka Larisa, SLO
3D /
12:40 - 13:30 PB4/3,
namesto Bonaca Miklavčič Jasna,
/ /
Širca Maja 6. 3.C, 3.B, ŠP
namesto Morgan Bogdana, ŠP
STV1 /
Veselica Alenka 15:35 - 16:00 PB5/2,
namesto Bonaca Miklavčič Jasna,
/ /