Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kepic Daša: 0, 1, 2 ura
  • Vresnik Ožbej: 3, 4, 6, 7 ura
  • Švraka Marija: 1, 2, 3, 5, 6, 7 ura
  • Zabret Erika: 6 ura
  • Barba Antonija: 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Pikelj Grobelnik Klavdija: 3, 5 ura
  • Kožlakar Rafaela: 4, 5 ura
  • Klemenčič Janez: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 7. Barba Antonija, NEM (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
67 /
1.B 6. Blatnik Nadja, LUM
namesto Švraka Marija, NEM-N
32 /
7. odpade
namesto Švraka Marija, RU
/ /
1.C 4. Ilibašić Mateja, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM-N
67 /
1.Č 3. Kušar Vincenc, INF (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, INF
44 /
4. Kušar Vincenc, INF (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, INF
44 /
1.G 5. Gregorič Gabrijela, IKT (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, IKT
67 /
6. Gregorič Gabrijela, IKT (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, IKT
67 /
2.A 4. Capuder Mermal Renata, KEM
namesto Kožlakar Rafaela, KEM
87 /
2.B 3. Ilibašić Mateja, NEM (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
25 /
2.C 3. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
2.Č 3. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
2.F 0. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
1. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
2. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
2.G 6. odpade
namesto Barba Antonija, PRU
/ /
3.A 1. odpade
namesto Švraka Marija, NEMM3
/ /
3. Jeras Cirila, BIO
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
86 /
3.B 1. odpade
namesto Švraka Marija, NEMM3
/ /
5. Perhavec Suzana, FIZ
namesto Švraka Marija, NEM
86 /
3.C 1. odpade
namesto Švraka Marija, NEMM3
/ /
2. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
5. Capuder Mermal Renata, KEM (zaposlitev)
namesto Kožlakar Rafaela, KEM
87 /
3.Č 1. odpade
namesto Švraka Marija, NEMM3
/ /
2. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
3.D 1. Kušar Vincenc, MMP (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, MMP
65 /
2. Kušar Vincenc, MMP (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, MMP
65 /
3.F 6. Ilibašić Mateja, SOC
namesto Zabret Erika, PSI
18 /
3.G 5. Fabjan Vesna, SLO
namesto Pikelj Grobelnik Klavdija, PRU
21 /
4.A 4. Zabret Marta, MAT
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
49 /
5. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
44 /
4.B 7. odpade
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
/ /
4.C 5. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
44 /
6. Kavka Dušan, MAT (zaposlitev)
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
49 /
4.Č 5. Stele Kralj Brigita, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
44 /
4.E 3. Trampuš Marina, NTR-v (zaposlitev)
namesto Pikelj Grobelnik Klavdija, NTR-v
56 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Barba Antonija 7. 1.A, NEM (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
67 /
Blatnik Nadja 6. 1.B, LUM
namesto Švraka Marija, NEM-N
32 /
Capuder Mermal Renata 4. 2.A, KEM
namesto Kožlakar Rafaela, KEM
87 /
5. 3.C, KEM (zaposlitev)
namesto Kožlakar Rafaela, KEM
87 /
Fabjan Vesna 5. 3.G, SLO
namesto Pikelj Grobelnik Klavdija, PRU
21 /
Gregorič Gabrijela 5. 1.G, IKT (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, IKT
67 /
6. 1.G, IKT (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, IKT
67 /
Ilibašić Mateja 3. 2.B, NEM (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
25 /
4. 1.C, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM-N
67 /
6. 3.F, SOC
namesto Zabret Erika, PSI
18 /
Jeras Cirila 3. 3.A, BIO
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
86 /
Kavka Dušan 6. 4.C, MAT (zaposlitev)
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
49 /
Kušar Vincenc 1. 3.D, MMP (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, MMP
65 /
2. 3.D, MMP (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, MMP
65 /
3. 1.Č, INF (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, INF
44 /
4. 1.Č, INF (zaposlitev)
namesto Klemenčič Janez, INF
44 /
Perhavec Suzana 5. 3.B, FIZ
namesto Švraka Marija, NEM
86 /
Stele Kralj Brigita 2. 3.Č, 3.C, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
3. 2.Č, 2.C, NEM-N (zaposlitev)
namesto Švraka Marija, NEM
67 /
5. 4.Č, 4.C, 4.A, NEM-N (zaposlitev)
namesto Barba Antonija, NEM
44 /
Trampuš Marina 3. 4.E, NTR-v (zaposlitev)
namesto Pikelj Grobelnik Klavdija, NTR-v
56 /
Zabret Marta 4. 4.A, MAT
namesto Vresnik Ožbej, ZGO
49 /