Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Repanšek Žiga: 4, 5, 6, 7, 8 ura
  • Rudolf Katarina: 6, 7 ura
  • Černe Gregorič Ana: 1, 2, 4, 6, 7, 8 ura
  • Kepic Daša: 1, 2, 6, 7, 8 ura
  • Bergant Stanka: 4, 6 ura
  • Vrankar Alojzij: 5, 6, 7 ura
  • Dernulovec Gabi: 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 4. Židan Stanislava, SLO
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
25 /
5. Vresnik Ožbej, ZGO
namesto Vrankar Alojzij, FIZ
25 /
1.Č 7. odpade
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
/ /
8. odpade
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
/ /
1.D 4. Ogrin Barbara, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
1.F 6. Mrak Irja, MAT
namesto Bergant Stanka, MAT
31 /
1.G 6. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
6. odpade
namesto Černe Gregorič Ana, USI-i
/ /
7. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
7. odpade
namesto Černe Gregorič Ana, USI-i
/ /
8. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
8. odpade
namesto Černe Gregorič Ana, USI-i
/ /
2.C 7. odpade
namesto Vrankar Alojzij, FIZ
/ /
2.E 2. Dernulovec Gabi, KEM (zaposlitev)
namesto Dernulovec Gabi, KEM
58 /
2.G 4. Rauter Branislav, USI-g
namesto Černe Gregorič Ana, USI-g
31 /
3.A 6. odpade
namesto Vrankar Alojzij, FIZM3
/ /
3.B 6. odpade
namesto Vrankar Alojzij, FIZM3
/ /
3.C 6. odpade
namesto Vrankar Alojzij, FIZM3
/ /
3.Č 6. odpade
namesto Vrankar Alojzij, FIZM3
/ /
4.Č 6. Lesar Kristina, ŠVZ
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
4.D 5. Zore Rok, ŠVZ
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
4.F 1. odpade
namesto Černe Gregorič Ana, USI-i
/ /
1. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
2. odpade
namesto Černe Gregorič Ana, USI-i
/ /
2. odpade
namesto Kepic Daša, USI-i
/ /
7. Krevs Mojca, VZO
namesto Rudolf Katarina, RUO
67 /
4.G 4. Prezelj Melita, MAT
namesto Bergant Stanka, MAT
66 /
6. Krevs Mojca, VZO
namesto Rudolf Katarina, RUO
66 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Dernulovec Gabi 2. 2.E, KEM (zaposlitev)
namesto Dernulovec Gabi, KEM
58 /
Krevs Mojca 6. 4.G, VZO
namesto Rudolf Katarina, RUO
66 /
7. 4.F, VZO
namesto Rudolf Katarina, RUO
67 /
Lesar Kristina 6. 4.Č, ŠVZ
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
Mrak Irja 6. 1.F, MAT
namesto Bergant Stanka, MAT
31 /
Ogrin Barbara 4. 1.D, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
Prezelj Melita 4. 4.G, MAT
namesto Bergant Stanka, MAT
66 /
Rauter Branislav 4. 2.G, USI-g
namesto Černe Gregorič Ana, USI-g
31 /
Vresnik Ožbej 5. 1.B, ZGO
namesto Vrankar Alojzij, FIZ
25 /
Zore Rok 5. 4.D, ŠVZ
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
TV /
Židan Stanislava 4. 1.B, SLO
namesto Repanšek Žiga, ŠVZ
25 /