Osnovna šola Polhov Gradec
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Hribar Domen: 2, 4, 6, 7 ura
- Kadunc Urška: 5, 11:55 - 14:25, 14:00 - 14:25 ura
- Dolžan Polona: 11:55 - 15:40, 14:25 - 15:40, 14:25 - 15:40 ura
- Hočevar Malovrh Katja: 2, 3, 4, 5 ura
- Štempihar Sanja: 4, 6, 7 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
4. C | 2. |
Petrovec Valerija, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
ČV II | / |
5. C | 2. |
Petrovec Valerija, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
ČV II | / |
6. A | 3. |
Mihovec Nastja, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
4. |
Kovačič Divjak Alenka, ŠPO namesto Štempihar Sanja, ŠPO |
TEL II | / | |
4. |
Remžgar Marjanca, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
TEL I | / | |
6. B | 6. |
Remžgar Marjanca, ŠPO namesto Štempihar Sanja, ŠPO |
TEL II | / |
6. |
Jug Tadej, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
TEL I | / | |
8. A | 7. |
odpade namesto Štempihar Sanja, IP-ŠZZ |
/ | / |
7. |
odpade namesto Hribar Domen, IP-ŠZZ |
/ | / | |
8. B | 2. |
Prek Tjaša, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
5. |
odpade namesto Kadunc Urška, DSP |
/ | / | |
5. |
odpade namesto Hočevar Malovrh Katja, DSP |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Štempihar Sanja, IP-ŠZZ |
/ | / | |
7. |
odpade namesto Hribar Domen, IP-ŠZZ |
/ | / | |
8. C | 7. |
odpade namesto Štempihar Sanja, IP-ŠZZ |
/ | / |
7. |
odpade namesto Hribar Domen, IP-ŠZZ |
/ | / | |
9. A | 4. |
Prek Tjaša, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
9. B | 4. |
Prek Tjaša, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Bagar Nina | 11:55 - 14:25 |
PB5, namesto Kadunc Urška, |
/ | / |
14:00 - 14:25 |
PB6, namesto Kadunc Urška, |
/ | / | |
Gornik Janja | 15:15 - 15:40 |
PB6, PB5, PB4, namesto Dolžan Polona, |
/ | / |
Jug Tadej | 6. |
6. B, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
TEL I | / |
Kancijan Teja | 13:30 - 15:15 |
PB4, namesto Dolžan Polona, |
/ | / |
14:25 - 15:15 |
PB6, PB5, namesto Dolžan Polona, |
/ | / | |
Kovačič Divjak Alenka | 4. |
6. A, ŠPO namesto Štempihar Sanja, ŠPO |
TEL II | / |
Kozjek Vita | 11:55 - 13:30 |
PB4, namesto Dolžan Polona, |
/ | / |
Mihovec Nastja | 3. |
6. A, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
Petrovec Valerija | 2. |
4. C, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO 5. C, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
ČV II ČV II |
/ / |
Prek Tjaša | 2. |
8. B, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / |
4. |
9. A, 9. B, MAT namesto Hočevar Malovrh Katja, MAT |
MAT | / | |
Remžgar Marjanca | 4. |
6. A, ŠPO namesto Hribar Domen, ŠPO |
TEL I | / |
6. |
6. B, ŠPO namesto Štempihar Sanja, ŠPO |
TEL II | / |