Osnovna šola dr. Aleš Bebler - Primož Hrvatini
Izberite datum:
Opombe
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
Odsotni učitelji
- Pobega Aleksandra: 1 ura
- Pahor Tadeja: 12:35 - 13:45 ura
- Žgavec Tilen: 5, 6, 13:20 - 14:05 ura
- Jerman Nataša: 1, 2 ura
- Ban Veronika: 6:00 - 7:55 ura
- Ule Urška: 2, 5, 12:35 - 13:20, 14:05 - 15:45 ura
- Mlinar Jasna: 1, 2, 3, 4, 5 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2. c | 1. |
Pahor Tadeja, SLJ namesto Mlinar Jasna, ŠPO |
2. r. | / |
2. |
Pahor Tadeja, SLJ namesto Mlinar Jasna, MAT |
2. r. | / | |
3. |
Pahor Tadeja, MAT namesto Mlinar Jasna, SLJ |
2. r. | / | |
4. |
Pitamic Leda Petra, ITD namesto Mlinar Jasna, SLJ |
2. r. | / | |
5. |
Pahor Tadeja, SPO namesto Mlinar Jasna, SPO |
2. r. | / | |
3. c | 1. |
Iličić Laura, ŠPO namesto Jerman Nataša, TJA |
3. r. | / |
4. c | 2. |
Pitamic Leda Petra, ITD namesto Jerman Nataša, TJA |
4. r. | / |
6. c | 2. |
Umer Romina, ŠPO namesto Ule Urška, SLJ |
TV | / |
5. |
Tosolini Urška, MAT namesto Žgavec Tilen, GOS |
MAT | / | |
6. |
odpade namesto Žgavec Tilen, GOS |
/ | / | |
8. c | 5. |
Tomažič Jakac Mateja, SLJ namesto Ule Urška, SLJ |
JEZ | / |
9. c | 1. |
Tomažič Jakac Mateja, SLJ namesto Pobega Aleksandra, MAT |
MAT | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Bizjak Šenekar Suzana | 6:00 - 7:55 |
Jutranje varstvo, namesto Ban Veronika, |
/ | / |
Iličić Laura | 1. |
3. c, ŠPO namesto Jerman Nataša, TJA |
3. r. | / |
12:35 - 13:45 |
Podaljšano bivanje - skupina 1, namesto Pahor Tadeja, |
/ | / | |
Pahor Tadeja | 1. |
2. c, SLJ namesto Mlinar Jasna, ŠPO |
2. r. | / |
2. |
2. c, SLJ namesto Mlinar Jasna, MAT |
2. r. | / | |
3. |
2. c, MAT namesto Mlinar Jasna, SLJ |
2. r. | / | |
5. |
2. c, SPO namesto Mlinar Jasna, SPO |
2. r. | / | |
Peternelj Jasmina | 12:35 - 13:20 |
Ura oddelčne skupnosti 7 MOK, namesto Ule Urška, |
/ | / |
Pitamic Leda Petra | 2. |
4. c, ITD namesto Jerman Nataša, TJA |
4. r. | / |
4. |
2. c, ITD namesto Mlinar Jasna, SLJ |
2. r. | / | |
Sitar Maša | 13:20 - 14:05 |
Podaljšano bivanje - skupina 3, namesto Žgavec Tilen, |
/ | / |
14:05 - 15:45 |
Podaljšano bivanje - skupina 3, namesto Ule Urška, |
/ | / | |
Tomažič Jakac Mateja | 1. |
9. c, SLJ namesto Pobega Aleksandra, MAT |
MAT | / |
5. |
8. c, SLJ namesto Ule Urška, SLJ |
JEZ | / | |
Tosolini Urška | 5. |
6. c, MAT namesto Žgavec Tilen, GOS |
MAT | / |
Umer Romina | 2. |
6. c, 6. c, ŠPO namesto Ule Urška, SLJ |
TV | / |