Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana - Srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Zajc Boštjan: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Lunar Jemec Mateja: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Zavrl Aleš: 4, 5, 6 ura
  • Šimenc Andreja: 5 ura
  • Stanovnik Matevž: 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.Ag 4. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
5. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
1.Am 4. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
5. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
1.Bg 2. Hacin Nataša, UGO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, UGO
dGR /
3. Hacin Nataša, UGO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, UGO
dGR /
2.A 4. Soderžnik Samo, MEO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, MEO
s06 /
5. Soderžnik Samo, PZModk (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, PZModk
s07 /
2.Nb-2 5. Klavčič Klemen, IPS
namesto Šimenc Andreja, IPS
dSLA-DOM /
3.A 5. Krajnc Katja, GOB
namesto Lunar Jemec Mateja, GOB
s06 /
6. Strah Nataša, PZModk
namesto Lunar Jemec Mateja, PZModk
s06 /
4.Dg 4. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
5. Hacin Nataša, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT /
4.Dm 3. Štrukelj David, KON (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, KON
s27 /
4. Štrukelj David, TVO (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, TVO
s27 /
5.A 1. Lenart Bregar Barbara, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s19 /
2. Dvorščak Dušan, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s08 /
3. Dvorščak Dušan, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s08 /
4. Gramc Lokar Sabina, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s16 /
6. Lenart Bregar Barbara, KIT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, KIT
s24 /
5.Dm 3. Štrukelj David, OIN (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, OIN
s27 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Dvorščak Dušan 2. 5.A, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s08 /
3. 5.A, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s08 /
Gramc Lokar Sabina 4. 5.A, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s16 /
Hacin Nataša 2. 1.Bg, UGO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, UGO
dGR /
3. 1.Bg, UGO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, UGO
dGR /
4. 1.Ag, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
4.Dg, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
1.Am, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT

sMT

sMT
/

/

/
5. 1.Ag, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
4.Dg, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
1.Am, IKT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, IKT
sMT

sMT

sMT
/

/

/
Klavčič Klemen 5. 2.Nb-2, IPS
namesto Šimenc Andreja, IPS
dSLA-DOM /
Krajnc Katja 5. 3.A, GOB
namesto Lunar Jemec Mateja, GOB
s06 /
Lenart Bregar Barbara 1. 5.A, TIRp (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, TIRp
s19 /
6. 5.A, KIT (zaposlitev)
namesto Zavrl Aleš, KIT
s24 /
Soderžnik Samo 4. 2.A, MEO (zaposlitev)
namesto Lunar Jemec Mateja, MEO
s06 /
5. 2.A, PZModk (zaposlitev)
namesto Zajc Boštjan, PZModk
s07 /
Strah Nataša 6. 3.A, PZModk
namesto Lunar Jemec Mateja, PZModk
s06 /
Štrukelj David 3. 4.Dm, KON (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, KON
5.Dm, OIN (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, OIN
s27

s27
/

/
4. 4.Dm, TVO (zaposlitev)
namesto Stanovnik Matevž, TVO
s27 /