Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana - Srednja šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lenart Bregar Barbara: 4 ura
  • Zgonc Irena: 1, 2, 4, 6, 7 ura
  • Lah Jaka: 1, 2, 3, 4 ura
  • Tomšič Tanja: 4, 5, 6, 7 ura
  • Kordiš Nataša: 6, 7 ura
  • Gramc Lokar Sabina: 4 ura
  • Mencin Matej: 0, 1, 2, 3 ura
  • Maguša Zorica: 0, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Bizjak Jurij: 5, 6 ura
  • Klevže Marjeta: 4 ura
  • Lipovšek Lucija: 4 ura
  • Mord Bojan: 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.Am-1 2. Zavrl Aleš, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
3. Zavrl Aleš, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
6. Fink Suzi, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
7. Fink Suzi, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
1.Am-2 4. Zavrl Aleš, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
5. Zavrl Aleš, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
6. Fink Suzi, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
7. Fink Suzi, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
1.Bg 6. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
7. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
1.Bh 6. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
7. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
1.Bm-1 4. Potočnik Hönigsman Peter, TJA
namesto Gramc Lokar Sabina, TJA
s20 /
6. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
7. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
1.Bm-2 6. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
7. Nikolova Elizabeta, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
1.Cr-1 0. Marolt Dušan, PZR
namesto Mencin Matej, PZR
s01 /
1. Lovšin Katarina, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
5. Lovšin Katarina, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 /
1.Cr-2 0. Marolt Dušan, PZR
namesto Mencin Matej, PZR
s01 /
1. Lovšin Katarina, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
5. Lovšin Katarina, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 /
1.Čr 4. Kapelj Kovačič Tina, SLO
namesto Lipovšek Lucija, SLO
s24 /
1.Nb-1 6. Porenta Dane, PRI
namesto Bizjak Jurij, PRI
s25 /
1.Nb-2 6. Porenta Dane, PRI
namesto Bizjak Jurij, PRI
s25 /
2.Ag 4. Kulovec Marjetka, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
5. Žarn Klemen, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
6. Šporar Miha, KEM
namesto Maguša Zorica, KEM
s15 /
7. Lunar Jemec Mateja, KEM (zaposlitev)
namesto Maguša Zorica, KEM
s15 Delo doma.
2.Am 4. Kulovec Marjetka, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
5. Žarn Klemen, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
6. Šporar Miha, KEM
namesto Maguša Zorica, KEM
s15 /
7. Lunar Jemec Mateja, KEM (zaposlitev)
namesto Maguša Zorica, KEM
s15 Delo doma.
2.Cr-1 3. Porenta Dane, IEIp (zaposlitev)
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
4. Porenta Dane, IEIp
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
2.Cr-2 1. Kapelj Kovačič Tina, IEIp
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
2. Porenta Dane, IEIp (zaposlitev)
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
2.Fs 4. Potočnik Hönigsman Peter, TJA
namesto Gramc Lokar Sabina, TJA
s20 /
2.Gh-1 6. Stanovnik Matevž, KOM
namesto Tomšič Tanja, KOM
s21 /
7. Trpin Brigita, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
2.Gh-2 6. Stanovnik Matevž, KOM
namesto Tomšič Tanja, KOM
s21 /
7. Trpin Brigita, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
2.Mb-1 5. Bider Franci, PZB
namesto Bizjak Jurij, PZB
s23 /
2.Mb-2 5. Bider Franci, PZB
namesto Bizjak Jurij, PZB
s23 /
3.A 4. Arh Ana, SLO
namesto Klevže Marjeta, SLO
sMTk /
3.Bg 0. Lunar Jemec Mateja, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 Delo doma.
3.Bh 0. Lunar Jemec Mateja, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 Delo doma.
3.Bm 0. Lunar Jemec Mateja, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 Delo doma.
3.Bv 0. Lunar Jemec Mateja, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 Delo doma.
3.Cr 4. Mihevc Miran, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 /
3.Nb 2. Lovšin Katarina, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
s15 /
3.Nk 2. Lovšin Katarina, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
s15 /
3.Nm 2. Lovšin Katarina, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
s15 /
4.Dk 3. Lunar Jemec Mateja, BIO
namesto Maguša Zorica, BIO
s15 Delo doma.
4. Dvorščak Dušan, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
s07 /
4.Dm 4. Dvorščak Dušan, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
s07 /
4.Dr 1. Uršič Modrej Erika, VOSp
namesto Mencin Matej, VOSp
uKONT /
2. Gramc Lokar Sabina, TJA
namesto Mencin Matej, VOSp
uKONT /
3. Čampa Marjeta, NPA
namesto Mencin Matej, NPA
uKONT /
4. Dvorščak Dušan, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
s07 /
5.A 4. Arh Ana, SLO
namesto Klevže Marjeta, SLO
sMTk /
5.Dg 4. Domjanič Vladka, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
uSLA /
5.Dk 4. Domjanič Vladka, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
uSLA /
5.Dr 4. Domjanič Vladka, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
uSLA /
5.Dt 4. Domjanič Vladka, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
uSLA /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Arh Ana 4. 3.A, SLO
namesto Klevže Marjeta, SLO
5.A, SLO
namesto Klevže Marjeta, SLO
sMTk

sMTk
/

/
Bider Franci 5. 2.Mb-1, 2.Mb-2, PZB
namesto Bizjak Jurij, PZB
s23 /
Čampa Marjeta 3. 4.Dr, NPA
namesto Mencin Matej, NPA
uKONT /
Domjanič Vladka 4. 5.Dg, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
5.Dt, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
5.Dr, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
5.Dk, ZGO
namesto Zgonc Irena, ZGO
uSLA

uSLA

uSLA

uSLA
/

/

/

/
Dvorščak Dušan 4. 4.Dk, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
4.Dr, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
4.Dm, PSI
namesto Lenart Bregar Barbara, PSI
s07

s07

s07
/

/

/
Fink Suzi 6. 1.Am-1, 1.Am-2, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
7. 1.Am-2, 1.Am-1, GMP
namesto Kordiš Nataša, GMP
s20 /
Gramc Lokar Sabina 2. 4.Dr, TJA
namesto Mencin Matej, VOSp
uKONT /
Kapelj Kovačič Tina 1. 2.Cr-2, IEIp
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
4. 1.Čr, SLO
namesto Lipovšek Lucija, SLO
s24 /
Kulovec Marjetka 4. 2.Ag, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
2.Am, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21

s21
/

/
Lovšin Katarina 1. 1.Cr-2, 1.Cr-1, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23 /
2. 3.Nm, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
3.Nk, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
3.Nb, DIN
namesto Zgonc Irena, DIN
s15

s15

s15
/

/

/
5. 1.Cr-2, 1.Cr-1, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 /
Lunar Jemec Mateja 0. 3.Bv, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
3.Bm, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
3.Bh, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
3.Bg, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15

s15

s15

s15
Delo doma.

Delo doma.

Delo doma.

Delo doma.
3. 4.Dk, BIO
namesto Maguša Zorica, BIO
s15 Delo doma.
7. 2.Ag, KEM (zaposlitev)
namesto Maguša Zorica, KEM
2.Am, KEM (zaposlitev)
namesto Maguša Zorica, KEM
s15

s15
Delo doma.

Delo doma.
Marolt Dušan 0. 1.Cr-1, 1.Cr-2, PZR
namesto Mencin Matej, PZR
s01 /
Mihevc Miran 4. 3.Cr, NAR
namesto Maguša Zorica, NAR
s15 /
Nikolova Elizabeta 6. 1.Bm-2, 1.Bm-1, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
1.Bh, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
1.Bg, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23

s23

s23
/

/

/
7. 1.Bh, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
1.Bg, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
1.Bm-2, 1.Bm-1, DRU
namesto Zgonc Irena, DRU
s23

s23

s23
/

/

/
Porenta Dane 2. 2.Cr-2, IEIp (zaposlitev)
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
3. 2.Cr-1, IEIp (zaposlitev)
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
4. 2.Cr-1, IEIp
namesto Lah Jaka, IEIp
s26 /
6. 1.Nb-1, 1.Nb-2, PRI
namesto Bizjak Jurij, PRI
s25 /
Potočnik Hönigsman Peter 4. 2.Fs, TJA
namesto Gramc Lokar Sabina, TJA
1.Bm-1, TJA
namesto Gramc Lokar Sabina, TJA
s20

s20
/

/
Stanovnik Matevž 6. 2.Gh-1, 2.Gh-2, KOM
namesto Tomšič Tanja, KOM
s21 /
Šporar Miha 6. 2.Am, KEM
namesto Maguša Zorica, KEM
2.Ag, KEM
namesto Maguša Zorica, KEM
s15

s15
/

/
Trpin Brigita 7. 2.Gh-2, 2.Gh-1, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21 /
Uršič Modrej Erika 1. 4.Dr, VOSp
namesto Mencin Matej, VOSp
uKONT /
Zavrl Aleš 2. 1.Am-1, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
3. 1.Am-1, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
4. 1.Am-2, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
5. 1.Am-2, PZModk (zaposlitev)
namesto Mord Bojan, PZModk
sMT /
Žarn Klemen 5. 2.Ag, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
2.Am, SLO
namesto Tomšič Tanja, SLO
s21

s21
/

/