Osnovna šola Tabor Logatec

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Krašovec Dečman Lara: 15:40 - 15:45, 15:40 - 15:45, 15:40 - 15:45, 15:40 - 15:45, 15:40 - 15:45, 13:20 - 15:45, 15:40 - 15:45 ura
  • Nagode Jožica: 4a, 6:00 - 7:50 ura
  • Drmota Rezka: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kržišnik Andreja: 2, 3, 4, 5 ura
  • Krašovec Marija: 1, 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. D 4a. Rupnik Milojka, GUM
namesto Nagode Jožica, GUM
2d /
3. A 1. Mulec Prudič Ana, MAT
namesto Drmota Rezka, MAT
3a /
2. Mulec Prudič Ana, ŠPO
namesto Drmota Rezka, ŠPO
mt /
3. Mulec Prudič Ana, SLJ
namesto Drmota Rezka, SLJ
3a /
4. Mulec Prudič Ana, SLJ
namesto Drmota Rezka, SLJ
3a /
3. D 4a. Rupnik Milojka, GUM
namesto Nagode Jožica, GUM
2d /
4. A 2. Sertić Dubravka, SLJ
namesto Kržišnik Andreja, SLJ
4a /
3. Vidmar Nataša, LUM
namesto Kržišnik Andreja, LUM
4a /
4. Dolenc Čuk Lucija, LUM
namesto Kržišnik Andreja, LUM
4a /
5. Merlak Darja, MAT
namesto Kržišnik Andreja, MAT
4a /
7. C 1. Šubic Simon, GUM
namesto Krašovec Marija, MAT
tit /
8. C 2. Kramar Jure, TIT
namesto Krašovec Marija, TIT
tit /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Dolenc Čuk Lucija 4. 4. A, LUM
namesto Kržišnik Andreja, LUM
4a /
Grom Nataša 11:30 - 13:20 OPB 3b,
namesto Krašovec Dečman Lara,
/ /
13:20 - 15:45 OPB 3b,
namesto Krašovec Dečman Lara,
/ /
Kramar Jure 2. 8. C, TIT
namesto Krašovec Marija, TIT
tit /
Merlak Darja 5. 4. A, MAT
namesto Kržišnik Andreja, MAT
4a /
15:45 - 16:30 OPB 3a,
namesto Krašovec Dečman Lara,
/ /
Mraz Petra 15:40 - 15:45 OPB 1b, OPB 2b, OPB 3c, OPB 1a, OPB 2a, OPB 3a,
namesto Krašovec Dečman Lara,
/ /
15:45 - 16:30 OPB 3c, OPB 1b, OPB 2b, OPB 1a, OPB 2a, OPB 3b,
namesto Krašovec Dečman Lara,
/ /
Mulec Prudič Ana 1. 3. A, MAT
namesto Drmota Rezka, MAT
3a /
2. 3. A, ŠPO
namesto Drmota Rezka, ŠPO
mt /
3. 3. A, SLJ
namesto Drmota Rezka, SLJ
3a /
4. 3. A, SLJ
namesto Drmota Rezka, SLJ
3a /
Rupnik Maja 6:00 - 7:50 Jutranje varstvo - POŠ Hotedršica,
namesto Nagode Jožica,
/ /
Rupnik Milojka 4a. 2. D, GUM
namesto Nagode Jožica, GUM
3. D, GUM
namesto Nagode Jožica, GUM
2d

2d
/

/
Sertić Dubravka 2. 4. A, SLJ
namesto Kržišnik Andreja, SLJ
4a /
Šubic Simon 1. 7. C, GUM
namesto Krašovec Marija, MAT
tit /
Vidmar Nataša 3. 4. A, LUM
namesto Kržišnik Andreja, LUM
4a /