Osnovna šola Draga Bajca Vipava

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Blažko Tina: 2, 3 ura
  • Curk Elena: 1 ura
  • Praprotnik Kaja: 12:50 - 13:35, 13:40 - 14:25 ura
  • Simonič Puc Sonja: 1, 3, 4, 5, 6 ura
  • Šček Mojca: 1, 2, 3, 5 ura
  • Podobnik Marjana: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.b 1. Tomažič Tanja, SLJ
namesto Curk Elena, SLJ
UČ. 24 /
3.P 1. Bartol Eva, MAT
namesto Podobnik Marjana, MAT
Podnanos /
2. Bartol Eva, MAT
namesto Podobnik Marjana, MAT
Podnanos /
3. Bartol Eva, SPO
namesto Podobnik Marjana, SPO
Podnanos /
4. Bartol Eva, GUM
namesto Podobnik Marjana, GUM
Podnanos /
5. Bartol Eva, SLJ
namesto Podobnik Marjana, SLJ
Podnanos /
4.P 4. Vitežnik Katarina, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /
4.V 1. Trošt Nina, SLJ
namesto Šček Mojca, SLJ
Vrhpolje /
2. Trošt Nina, MAT
namesto Šček Mojca, MAT
Vrhpolje /
3. Trošt Nina, NIT
namesto Šček Mojca, NIT
Vrhpolje /
5. Trošt Nina, DDP-4.V
namesto Šček Mojca, DDP-4.V
Vrhpolje /
5.P 5. Likar Ivanov Andreja, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /
6. Likar Ivanov Andreja, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /
6.b 2. odpade
namesto Blažko Tina, MATmus
/ /
6.c 1. Markočič Neli, TIT
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
1. Kobal Amadej, TIT
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
8.a 3. Črnigoj Karin, MAT
namesto Blažko Tina, MAT
UČ. 7 /
8.b 3. Črnigoj Karin, MAT
namesto Blažko Tina, MAT
UČ. 7 /
8.c 3. Črnigoj Karin, MAT
namesto Blažko Tina, MAT
UČ. 7 /
9.a 3. Šulenta Nina, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
9.b 3. Gomizelj Veronika, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
9.c 3. Jerončič Hana, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bartol Eva 1. 3.P, MAT
namesto Podobnik Marjana, MAT
Podnanos /
2. 3.P, MAT
namesto Podobnik Marjana, MAT
Podnanos /
3. 3.P, SPO
namesto Podobnik Marjana, SPO
Podnanos /
4. 3.P, GUM
namesto Podobnik Marjana, GUM
Podnanos /
5. 3.P, SLJ
namesto Podobnik Marjana, SLJ
Podnanos /
Bratina Berčan Nadja 12:50 - 13:35 PZ Vrhpolje 1,
namesto Praprotnik Kaja,
Vrhpolje /
13:40 - 14:25 PZ Vrhpolje 2-5,
namesto Praprotnik Kaja,
Vrhpolje /
Črnigoj Karin 3. 8.a, 8.c, 8.b, MAT
namesto Blažko Tina, MAT
UČ. 7 /
Gomizelj Veronika 3. 9.b, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
Jerončič Hana 3. 9.c, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
Kobal Amadej 1. 6.c, TIT
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
Likar Ivanov Andreja 5. 5.P, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /
6. 5.P, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /
Markočič Neli 1. 6.c, TIT
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
Šulenta Nina 3. 9.a, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
UČ. 16 /
Tomažič Tanja 1. 1.b, SLJ
namesto Curk Elena, SLJ
UČ. 24 /
Trošt Nina 1. 4.V, SLJ
namesto Šček Mojca, SLJ
Vrhpolje /
2. 4.V, MAT
namesto Šček Mojca, MAT
Vrhpolje /
3. 4.V, NIT
namesto Šček Mojca, NIT
Vrhpolje /
5. 4.V, DDP-4.V
namesto Šček Mojca, DDP-4.V
Vrhpolje /
Vitežnik Katarina 4. 4.P, TJA
namesto Simonič Puc Sonja, TJA
Podnanos /