Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Mikuš Aljaž: 1, 2, 4, 5 ura
  • Sovdat Vesna: 11:30 - 15:40 ura
  • Benčič Ljubica: 11:30 - 15:40 ura
  • Martini Jasmina: 2, 3, 4, 7 ura
  • Jurančič Janez: 1, 2, 3, 4, 12:20 - 14:30 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
6. D 3. Cej Uroš, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
201 /
4. Matevljič Darja, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
201 /
6. E 1. Pahor Neža, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
303 /
2. Pahor Ines, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
303 /
3. Pahor Polona, SLJ
namesto Martini Jasmina, SLJ
203 /
7. A 2. Zgonik Katarina, SLJ
namesto Martini Jasmina, SLJ
203 /
4. Ravbar Danilo, GEO
namesto Mikuš Aljaž, MAT
310 /
7. Kofol Anja, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
7. B 1. Sakelšek Vanja, DKE
namesto Mikuš Aljaž, MAT
310 /
7. Kofol Anja, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
7. C 7. Kofol Anja, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
7. D 7. Kofol Anja, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
7. E 7. Kofol Anja, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
8. A 4. Širca Ilinčič Katja, TJA-s
namesto Martini Jasmina, SLJ-s
203 /
8. B 2. Pejić Zoran, FIZ
namesto Mikuš Aljaž, FIZ
312 /
4. Širca Ilinčič Katja, TJA-s
namesto Martini Jasmina, SLJ-s
203 /
8. C 4. Širca Ilinčič Katja, TJA-s
namesto Martini Jasmina, SLJ-s
203 /
5. Rušnjak Urška, BIO
namesto Mikuš Aljaž, FIZ
310 /
8. D 4. Širca Ilinčič Katja, TJA-s
namesto Martini Jasmina, SLJ-s
203 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Cej Uroš 3. 6. D, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
201 /
Dobec Ines 12:20 - 14:30 PB 4. B/A JANEZ,
namesto Jurančič Janez,
/ /
Kofol Anja 7. 7. A, 7. E, 7. D, 7. C, 7. B, ŠI1
namesto Martini Jasmina, ŠI1
203 /
Kotar Katja 11:30 - 15:40 PB 2. D/C VESNA SOVDAT,
namesto Sovdat Vesna,
/ /
Matevljič Darja 4. 6. D, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
201 /
Mislej Petra 11:30 - 14:00 PB LOKEV; LJUBICA BENČIČ,
namesto Benčič Ljubica,
/ /
Pahor Ines 2. 6. E, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
303 /
Pahor Neža 1. 6. E, TIT
namesto Jurančič Janez, TIT
303 /
Pahor Polona 3. 6. E, SLJ
namesto Martini Jasmina, SLJ
203 /
Pejić Zoran 2. 8. B, FIZ
namesto Mikuš Aljaž, FIZ
312 /
Ravbar Danilo 4. 7. A, GEO
namesto Mikuš Aljaž, MAT
310 /
Rušnjak Urška 5. 8. C, BIO
namesto Mikuš Aljaž, FIZ
310 /
Sakelšek Vanja 1. 7. B, DKE
namesto Mikuš Aljaž, MAT
310 /
Širca Ilinčič Katja 4. 8. A, 8. D, 8. C, 8. B, TJA-s
namesto Martini Jasmina, SLJ-s
203 /
Škabar Tučka Helena 14:00 - 15:40 PB LOKEV; LJUBICA BENČIČ,
namesto Benčič Ljubica,
/ /
Zgonik Katarina 2. 7. A, SLJ
namesto Martini Jasmina, SLJ
203 /