Osnovna šola Štore
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Klakočer Hana: 7:00 - 7:50 ura
- Krajnc Marjeta: 1, 2r, 3, 4, 5, 12:15 - 13:00 ura
- Srebočan Maja: 4, 6 ura
- Lokmič Maja: 2r, 3, 5 ura
- Peršuh Anita: 5 ura
- Babuder Urška: 1, 2, 7 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1. a | 2r. |
Šuster Andreja, N1A (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, N1A |
5 | / |
1. b | 2r. |
Šuster Andreja, N1A (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, N1A |
5 | / |
2. b | 5. |
Voga Anja, TJA (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, TJA |
malauč2 | / |
3. b | 3. |
Urisk Simona, GUM (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, GUM |
malauč2 | / |
4. b | 1. |
Frece Anka, DRU namesto Krajnc Marjeta, DRU |
4b | / |
2r. |
Močivnik Leonida, SLJ namesto Krajnc Marjeta, SLJ |
4b | / | |
3. |
Pačnik Matija, MAT namesto Krajnc Marjeta, MAT |
4b | / | |
4. |
Kobale Janja, LUM namesto Krajnc Marjeta, LUM |
4b | / | |
5. |
Kobale Janja, LUM namesto Krajnc Marjeta, LUM |
4b | / | |
8. a | 5. |
Berčon Maja, MAT (zaposlitev) namesto Peršuh Anita, MAT |
medio | / |
8. b | 5. |
Berčon Maja, MAT (zaposlitev) namesto Peršuh Anita, MAT |
medio | / |
9. a | 4. |
Bajc Branka, KEM namesto Srebočan Maja, GUM |
glasbena | / |
7. |
odpade namesto Babuder Urška, IP-LS3 |
/ | / | |
9. b | 1. |
odpade namesto Babuder Urška, LUM |
/ | / |
2. |
Doberšek Manica, LUM (zaposlitev) namesto Babuder Urška, LUM |
lik | / | |
6. |
Čokl Janez, FIZ namesto Srebočan Maja, GUM |
glasbena | / | |
7. |
odpade namesto Babuder Urška, IP-LS3 |
/ | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Bajc Branka | 4. |
9. a, KEM namesto Srebočan Maja, GUM |
glasbena | / |
Berčon Maja | 5. |
8. a, 8. b, MAT (zaposlitev) namesto Peršuh Anita, MAT |
medio | / |
Čokl Janez | 6. |
9. b, FIZ namesto Srebočan Maja, GUM |
glasbena | / |
Doberšek Manica | 2. |
9. b, LUM (zaposlitev) namesto Babuder Urška, LUM |
lik | / |
Frece Anka | 1. |
4. b, DRU namesto Krajnc Marjeta, DRU |
4b | / |
Kobale Janja | 4. |
4. b, LUM namesto Krajnc Marjeta, LUM |
4b | / |
5. |
4. b, LUM namesto Krajnc Marjeta, LUM |
4b | / | |
Močivnik Leonida | 2r. |
4. b, SLJ namesto Krajnc Marjeta, SLJ |
4b | / |
Pačnik Matija | 3. |
4. b, MAT namesto Krajnc Marjeta, MAT |
4b | / |
Rossi Gracija | 7:00 - 7:50 |
Jutranje varstvo Kompole, namesto Klakočer Hana, |
/ | / |
Šuster Andreja | 2r. |
1. a, 1. b, N1A (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, N1A |
5 | / |
Urisk Simona | 3. |
3. b, GUM (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, GUM |
malauč2 | / |
12:15 - 13:00 |
VOZACI, (zaposlitev) namesto Krajnc Marjeta, |
/ | / | |
Voga Anja | 5. |
2. b, TJA (zaposlitev) namesto Lokmič Maja, TJA |
malauč2 | / |