Osnovna šola Koseze

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jančič Nina: 4, 5, 12:50 - 14:30 ura
  • Kristan Koren Barbara: 1, 2, 4, 5, 6, 7 ura
  • Rupčič Teja: 12:00 - 16:00, 10 ura
  • Es Polšak Nina: 1, 2, 3, 4 ura
  • Madronič Petra: 14:30 - 15:00, 14:30 - 15:00 ura
  • Dvornik Barbara: 1, 2, 3, 4 ura
  • Pogačar Nina: 14:30 - 15:30, 15:00 - 15:30 ura
  • Stojić Nenad: 1, 2, 3, 4, 6 ura
  • Dragoš Miha: 12:50 - 17:00 ura
  • Koželj Anja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Černigoj Bizjak Mojca: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Povšič Petra: 12:50 - 15:00 ura
  • Krašna Anka: 3, 4, 12:50 - 13:40 ura
  • Obrovnik Hlačar Margareta: 0, 2, 3, 5, 6 ura
  • Lukman Breda: 3, 4, 5, 12:50 - 14:30 ura
  • Koren Vesna: 3 ura
  • Duh Andreja: 1, 3, 4, 5 ura
  • Žitko Urša: 0, 1, 2, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 1. Grgić Emanuel, SLJ
namesto Es Polšak Nina, SLJ
1b /
2. Grgić Emanuel, SLJ
namesto Es Polšak Nina, SLJ
1b /
3. Grgić Emanuel, GUM
namesto Es Polšak Nina, GUM
1b /
4. Grgić Emanuel, ŠPO
namesto Es Polšak Nina, ŠPO
Športna soba /
3.D 1. Valančič Ajda, SLJ
namesto Koželj Anja, SLJ
3d /
2. Perko Urška, SLJ
namesto Koželj Anja, SLJ
3d /
3. Žorž Tjaša, MAT
namesto Koželj Anja, MAT
3d /
3. odpade
namesto Lukman Breda, ISP
/ /
4. Rajh Irma, SPO
namesto Koželj Anja, SPO
3d /
5. odpade
namesto Lukman Breda, ISP
/ /
5. odpade
namesto Jančič Nina, DSP
/ /
4.B 4. odpade
namesto Lukman Breda, ISP
/ /
5.A 1. Kovač Martinez Barbara, NIT
namesto Černigoj Bizjak Mojca, NIT
5a /
2. Nared Maruša, MAT
namesto Černigoj Bizjak Mojca, MAT
5a /
3. Nared Maruša, DRU
namesto Černigoj Bizjak Mojca, DRU
5a /
4. Jamnik Aleksandra, SLJ
namesto Černigoj Bizjak Mojca, SLJ
5a /
5. Zore Vesna, GUM
namesto Černigoj Bizjak Mojca, GUM
5a /
5.B 3. Mujkić Maja, DRU
namesto Koren Vesna, DRU
5b /
4. odpade
namesto Jančič Nina, ISP
/ /
5.C 1. Urh Jana, SLJ
namesto Duh Andreja, SLJ
5c /
2. Ošlak Nino, GUM
namesto Dvornik Barbara, TJA
5c /
3. Koren Vesna, DRU
namesto Duh Andreja, DRU
5c /
4. Strlič Nina, MAT
namesto Duh Andreja, MAT
5c /
4. odpade
namesto Jančič Nina, ISP
/ /
5. Struna Renata, GUM
namesto Duh Andreja, GUM
5c /
6.A 0. Strlič Nina, TIT
namesto Žitko Urša, TIT
tit /
1. Mehle Alenka, TIT
namesto Žitko Urša, TIT
tit /
3. Kregar Zdenka, TJA
namesto Dvornik Barbara, TJA
tja1 /
4. Mujkić Maja, MAT
namesto Žitko Urša, MAT
lum /
4. odpade
namesto Krašna Anka, DSP
/ /
5. Vidmar Mojca, GOS
namesto Žitko Urša, ODS
lum /
6.B 4. Ošlak Nino, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
4. Erjavec Miroslav, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
10. odpade
namesto Rupčič Teja, ISP
/ /
6.C 3. Erjavec Miroslav, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
7.A 1. Žorž Tjaša, SLJ
namesto Dvornik Barbara, TJA
tja2 /
7.B 4. Hiti Kalinger Zdenka, SLJ
namesto Dvornik Barbara, TJA
gum /
5. Madronič Petra, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel2 /
8.A 2. Pečoler Lorieta, ZGO
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
3. Ošlak Nino, MAT
namesto Krašna Anka, MAT
mat /
8.B 2. Kržišnik Stagličić Metka, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
2. Florjančič Matej, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
8.C 0. Perko Urška, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
8.D 1. Bavdaž Branko, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
1. Florjančič Matej, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
2. Rašković Tanja, MAT
namesto Žitko Urša, MAT
tit /
5. Mehle Alenka, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
9.A 6. Kregar Zdenka, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel2 /
7. odpade
namesto Kristan Koren Barbara, IP-IŠPO
/ /
9.B 3. Milekšić Anja, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
6. Kregar Zdenka, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel2 /
6. Vrčko Marina, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
Mala telovadnica /
9.C 6. Mehle Alenka, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
7. odpade
namesto Kristan Koren Barbara, IP-IŠPO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bavdaž Branko 1. 8.D, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
Erjavec Miroslav 3. 6.C, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
4. 6.B, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
Florjančič Matej 1. 8.D, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
2. 8.B, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
Grgić Emanuel 1. 1.B, SLJ
namesto Es Polšak Nina, SLJ
1b /
2. 1.B, SLJ
namesto Es Polšak Nina, SLJ
1b /
3. 1.B, GUM
namesto Es Polšak Nina, GUM
1b /
4. 1.B, ŠPO
namesto Es Polšak Nina, ŠPO
Športna soba /
12:00 - 16:00 PB1b,
namesto Rupčič Teja,
/ /
Hiti Kalinger Zdenka 4. 7.B, SLJ
namesto Dvornik Barbara, TJA
gum /
Jamnik Aleksandra 4. 5.A, SLJ
namesto Černigoj Bizjak Mojca, SLJ
5a /
Kogovšek Klavdija 12:50 - 14:30 PB5,
namesto Jančič Nina,
/ /
Koren Vesna 3. 5.C, DRU
namesto Duh Andreja, DRU
5c /
Kovač Martinez Barbara 1. 5.A, NIT
namesto Černigoj Bizjak Mojca, NIT
5a /
Kregar Zdenka 3. 6.A, TJA
namesto Dvornik Barbara, TJA
tja1 /
6. 9.A, 9.B, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel2 /
Kržišnik Stagličić Metka 2. 8.B, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
Madronič Petra 5. 7.B, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel2 /
Mehle Alenka 1. 6.A, TIT
namesto Žitko Urša, TIT
tit /
5. 8.D, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
6. 9.C, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
Milekšić Anja 3. 9.B, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
Milojević Mihajlo 16:00 - 17:00 PB2b,
namesto Dragoš Miha,
/ /
Mujkić Maja 3. 5.B, DRU
namesto Koren Vesna, DRU
5b /
4. 6.A, MAT
namesto Žitko Urša, MAT
lum /
Nared Maruša 2. 5.A, MAT
namesto Černigoj Bizjak Mojca, MAT
5a /
3. 5.A, DRU
namesto Černigoj Bizjak Mojca, DRU
5a /
Ošlak Nino 2. 5.C, GUM
namesto Dvornik Barbara, TJA
5c /
3. 8.A, MAT
namesto Krašna Anka, MAT
mat /
4. 6.B, ŠPO
namesto Kristan Koren Barbara, ŠPO
tel1 /
Pečoler Lorieta 2. 8.A, ZGO
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
Perko Urška 0. 8.C, FIZ
namesto Obrovnik Hlačar Margareta, FIZ
fiz /
2. 3.D, SLJ
namesto Koželj Anja, SLJ
3d /
Rajh Irma 4. 3.D, SPO
namesto Koželj Anja, SPO
3d /
Rašković Tanja 2. 8.D, MAT
namesto Žitko Urša, MAT
tit /
Strlič Nina 0. 6.A, TIT
namesto Žitko Urša, TIT
tit /
4. 5.C, MAT
namesto Duh Andreja, MAT
5c /
Struna Renata 5. 5.C, GUM
namesto Duh Andreja, GUM
5c /
Urh Jana 1. 5.C, SLJ
namesto Duh Andreja, SLJ
5c /
12:50 - 13:40 PB4a,
namesto Lukman Breda,
/ /
Valančič Ajda 1. 3.D, SLJ
namesto Koželj Anja, SLJ
3d /
12:50 - 13:40 PB3c,
namesto Krašna Anka,
/ /
13:40 - 14:30 PB4a,
namesto Lukman Breda,
/ /
14:30 - 15:00 PB4a, PB4b,
namesto Madronič Petra,
/ /
14:30 - 15:30 PB4c,
namesto Pogačar Nina,
/ /
15:00 - 15:30 PB4d,
namesto Pogačar Nina,
/ /
Vičar Jamnik Ana 12:50 - 16:00 PB2b,
namesto Dragoš Miha,
/ /
Vidmar Mojca 5. 6.A, 6.A, GOS
namesto Žitko Urša, ODS
lum /
Vrčko Marina 6. 9.B, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
Mala telovadnica /
Zore Vesna 5. 5.A, GUM
namesto Černigoj Bizjak Mojca, GUM
5a /
12:50 - 15:00 PB4d,
namesto Povšič Petra,
/ /
Žorž Tjaša 1. 7.A, SLJ
namesto Dvornik Barbara, TJA
tja2 /
3. 3.D, MAT
namesto Koželj Anja, MAT
3d /