Osnovna šola Koseze

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Florjančič Matej: 6 ura
  • Vrčko Marina: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Milojević Mihajlo: 12:50 - 16:00 ura
  • Stojić Nenad: 5, 6 ura
  • Velikonja Aleša: 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Jančič Nina: 3, 12:00 - 12:50, 12:50 - 14:30 ura
  • Kobe Andreja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Koren Vesna: 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4.B 1. Grgić Emanuel, SLJ
namesto Kobe Andreja, SLJ
4b /
2. Grgić Emanuel, MAT
namesto Kobe Andreja, MAT
4b /
3. Grgić Emanuel, NIT
namesto Kobe Andreja, NIT
4b /
4. Grgić Emanuel, ŠPO
namesto Kobe Andreja, ŠPO
Mala telovadnica /
5.A 6. Šolar Katja, nte
namesto Velikonja Aleša, nte
tit /
7. Černigoj Bizjak Mojca, nte
namesto Velikonja Aleša, nte
tit /
5.B 1. Mišič Greta, MAT
namesto Koren Vesna, MAT
5b /
2. Es Polšak Nina, SLJ
namesto Koren Vesna, SLJ
5b /
3. Kovač Martinez Barbara, NIT
namesto Koren Vesna, NIT
5b /
4. Horvatič Marija, DRU
namesto Koren Vesna, DRU
5b /
6.A 6. Žorž Tjaša, ŠPO
namesto Florjančič Matej, ŠPO
tel1 /
6. Vraničar Marija, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
7.B 1. Kovač Martinez Barbara, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
5. Dragoš Miha, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
8.A 2. Salkić Emina, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
kem /
8.B 2. Perko Urška, TIT
namesto Velikonja Aleša, TIT
tit /
3. Vraničar Marija, TIT
namesto Velikonja Aleša, TIT
tit /
5. Kregar Zdenka, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
9.B 4. Kregar Zdenka, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
9.C 3. Stojić Nenad, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja2 /
4. Mujkić Maja, MAT
namesto Velikonja Aleša, MAT
tit /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Černigoj Bizjak Mojca 12:50 - 13:40 PB5/1,
namesto Jančič Nina,
/ /
7. 5.A, nte
namesto Velikonja Aleša, nte
tit /
Dragoš Miha 5. 7.B, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
Es Polšak Nina 2. 5.B, SLJ
namesto Koren Vesna, SLJ
5b /
Grgić Emanuel 1. 4.B, SLJ
namesto Kobe Andreja, SLJ
4b /
2. 4.B, MAT
namesto Kobe Andreja, MAT
4b /
3. 4.B, NIT
namesto Kobe Andreja, NIT
4b /
4. 4.B, ŠPO
namesto Kobe Andreja, ŠPO
Mala telovadnica /
Horvatič Marija 4. 5.B, DRU
namesto Koren Vesna, DRU
5b /
Kovač Martinez Barbara 1. 7.B, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
3. 5.B, NIT
namesto Koren Vesna, NIT
5b /
Kregar Zdenka 4. 9.B, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
5. 8.B, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja1 /
Mišič Greta 1. 5.B, MAT
namesto Koren Vesna, MAT
5b /
Mujkić Maja 4. 9.C, MAT
namesto Velikonja Aleša, MAT
tit /
Perko Urška 2. 8.B, TIT
namesto Velikonja Aleša, TIT
tit /
Salkić Emina 2. 8.A, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
kem /
Stojić Nenad 3. 9.C, TJA
namesto Vrčko Marina, TJA
tja2 /
Struna Renata 13:40 - 14:30 PB5/1,
namesto Jančič Nina,
/ /
Šolar Katja 6. 5.A, nte
namesto Velikonja Aleša, nte
tit /
Vraničar Marija 3. 8.B, TIT
namesto Velikonja Aleša, TIT
tit /
6. 6.A, ŠPO
namesto Stojić Nenad, ŠPO
tel2 /
Žorž Tjaša 6. 6.A, ŠPO
namesto Florjančič Matej, ŠPO
tel1 /