Osnovna šola Koseze
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Žibret Špela: 4, 5 ura
- Lebar Janja: 0, 4, 5, 6, 7 ura
- Erjavec Miroslav: 16:00 - 17:00 ura
- Kovač Kim: 0, 1, 2, 3, 6, 7 ura
- Knez Danaja: 4, 5 ura
- Florjančič Matej: 2, 3, 4, 5 ura
- Grgić Emanuel: 12:50 - 14:30 ura
- Albreht Katja: 0, 2, 4, 5, 6 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
2.D | 4. |
Saurin Maja, MAT namesto Knez Danaja, MAT |
2d | / |
5. |
Seliškar Antonija, GUM namesto Knez Danaja, GUM |
2d | / | |
3.A | 4. |
Brbot Nina, GUM namesto Žibret Špela, GUM |
3a | / |
5. |
Novak Katja, ŠPO namesto Žibret Špela, ŠPO |
Športna soba | / | |
4.A | 6. |
Mesec Urša, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / |
7. |
Mesec Urša, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / | |
4.C | 6. |
Mesec Urša, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / |
7. |
Mesec Urša, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / | |
5.C | 3. |
Strlič Nina, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
mtel | / |
6.A | 0. |
Katrašnik Anka, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / |
1. |
Kristan Koren Barbara, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / | |
4. |
Madronič Petra, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
tja2 | / | |
5. |
Rašković Tanja, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel2 | / | |
7.A | 5. |
Vrčko Marina, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
tja2 | / |
7.B | 4. |
odpade namesto Lebar Janja, ISP |
/ | / |
7.C | 4. |
Pogačar Nina, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel1 | / |
7.D | 6. |
odpade namesto Albreht Katja, ISP |
/ | / |
8.A | 0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / |
8.B | 0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / |
2. |
Rupnik Jasna, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel2 | / | |
8.C | 0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / |
2. |
Čibej Metka, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / | |
3. |
Kosec Špela, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / | |
5. |
odpade namesto Lebar Janja, TT |
/ | / | |
9.A | 0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / |
2. |
Kregar Zdenka, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
fiz | / | |
6. |
Stojić Nenad, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / | |
7. |
Kristan Koren Barbara, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / | |
9.B | 0. |
Perko Urška, IP-ŠI3 namesto Lebar Janja, IP-ŠI3 |
tja2 | / |
0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / | |
2. |
Kregar Zdenka, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
fiz | / | |
6. |
Stojić Nenad, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / | |
7. |
Kristan Koren Barbara, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / | |
9.C | 0. |
Perko Urška, IP-ŠI3 namesto Lebar Janja, IP-ŠI3 |
tja2 | / |
0. |
odpade namesto Albreht Katja, DDP-MAT |
/ | / | |
2. |
Kregar Zdenka, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
fiz | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Brbot Nina | 4. |
3.A, GUM namesto Žibret Špela, GUM |
3a | / |
Čibej Metka | 2. |
8.C, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / |
Hribar Blažka | 12:50 - 14:30 |
PB5, namesto Grgić Emanuel, |
/ | / |
Katrašnik Anka | 0. |
6.A, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / |
Kosec Špela | 3. |
8.C, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / |
Kregar Zdenka | 2. |
9.C, 9.B, 9.A, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
fiz | / |
Kristan Koren Barbara | 1. |
6.A, LUM namesto Kovač Kim, LUM |
lum | / |
7. |
9.A, 9.B, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / | |
Madronič Petra | 4. |
6.A, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
tja2 | / |
Mesec Urša | 6. |
4.A, 4.C, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / |
7. |
4.A, 4.C, NTE namesto Kovač Kim, NTE |
tit | / | |
Novak Katja | 5. |
3.A, ŠPO namesto Žibret Špela, ŠPO |
Športna soba | / |
Perko Urška | 0. |
9.B, 9.C, IP-ŠI3 namesto Lebar Janja, IP-ŠI3 |
tja2 | / |
Pogačar Nina | 4. |
7.C, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel1 | / |
Rašković Tanja | 5. |
6.A, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel2 | / |
Rupnik Jasna | 2. |
8.B, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
tel2 | / |
Saurin Maja | 4. |
2.D, MAT namesto Knez Danaja, MAT |
2d | / |
Seliškar Antonija | 5. |
2.D, GUM namesto Knez Danaja, GUM |
2d | / |
Stojić Nenad | 6. |
9.A, 9.B, IP-FI3 namesto Lebar Janja, IP-FI3 |
geo | / |
Strlič Nina | 3. |
5.C, ŠPO namesto Florjančič Matej, ŠPO |
mtel | / |
Vrčko Marina | 5. |
7.A, MAT namesto Albreht Katja, MAT |
tja2 | / |