Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vidic Judež Ema: 1, 3, 5, 12:50 - 14:30 ura
  • Milivojevič Kotnik Irena: 4, 12:50 - 15:20, 12:00 - 12:50 ura
  • Kilar Tadeja: 1, 2, 4, 5 ura
  • Gostečnik Urška: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Čibej Darko Mihael: 1 ura
  • Ležić Karmen: 1, 3, 4, 6 ura
  • Jus Jana: 2, 4, 6 ura
  • Hribernik Benčina Mirjam: 12:00 - 12:45 ura
  • Koncilja Mojca: 15:01 - 15:45, 12:00 - 15:45, 14:55 - 15:45 ura
  • Prosen Aleš: 0, 1, 2 ura
  • Zor Nataša: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 2. odpade
namesto Zor Nataša, DSP tujci
/ /
1.B 2. odpade
namesto Zor Nataša, DSP tujci
/ /
4.B 2. Božič Brane, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo3 /
7.A 1. Šmidovnik Olga, TJA
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
7.B 0. Božič Brane, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo2 /
5. Zajc Denise, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 nam.
7.C 1. Dobljekar Maja, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
2. Klokočovnik Simeon, ŠPO
namesto Gostečnik Urška, ZGO
špo1 nam.
5. Bračič Tamara, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 /
8.A 4. Šmidovnik Olga, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
4. Jelenc Monika, SLJ
namesto Milivojevič Kotnik Irena, SLJ
3u5 /
5. Klokočovnik Simeon, ŠPO
namesto Gostečnik Urška, ZGO
špo1 /
8.B 1. Božič Brane, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo3 /
3. Bračič Marko, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 nam.
4. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
4. Jelenc Monika, SLJ
namesto Milivojevič Kotnik Irena, SLJ
3u5 /
4. Zajc Denise, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 /
6. Bervar Tanja, KEM (zaposlitev)
namesto Gostečnik Urška, ZGO
3u8 /
7. odpade
namesto Zor Nataša, RU
/ /
8.C 3. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
3. Bračič Marko, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 nam.
4. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
4. Zajc Denise, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
9.A 2. Vidmar Lidija, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
3. Erčulj Anamarija, LUM
namesto Gostečnik Urška, ZGO
2u6 /
6. Vrhovnik Mirta, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
9.B 1. odpade
namesto Čibej Darko Mihael, DSP
/ /
3. Stare Mateja, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 nam.
4. Erčulj Anamarija, LUM
namesto Gostečnik Urška, ZGO
2u6 /
5. Maroh Silva, MAT
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
6. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
6. Vrhovnik Mirta, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
6. Stare Mateja, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u6 /
9.C 1. Bračič Marko, GUM
namesto Vidic Judež Ema, GEO
2u1 nam.
2. Rusak Kastelic Anita, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
5. Maroh Silva, MAT
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
6. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bervar Tanja 6. 8.B, KEM (zaposlitev)
namesto Gostečnik Urška, ZGO
3u8 /
Bizjak Metka 3. 8.C, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
4. 8.C, 8.B, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
6. 9.B, 9.C, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 nam.
Božič Brane 0. 7.B, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo2 /
1. 8.B, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo3 /
2. 4.B, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo3 /
Bračič Marko 1. 9.C, GUM
namesto Vidic Judež Ema, GEO
2u1 nam.
3. 8.C, 8.B, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 nam.
Bračič Tamara 5. 7.C, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 /
Dobljekar Maja 1. 7.C, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
Erčulj Anamarija 3. 9.A, LUM
namesto Gostečnik Urška, ZGO
2u6 /
4. 9.B, LUM
namesto Gostečnik Urška, ZGO
2u6 /
Jamnik Mateja 12:00 - 15:45 PB4 2b,
namesto Koncilja Mojca,
/ /
14:55 - 15:45 PB6 3b,
namesto Koncilja Mojca,
/ /
15:01 - 15:45 PB3 2a,
namesto Koncilja Mojca,
/ /
Jelenc Monika 4. 8.B, 8.A, SLJ
namesto Milivojevič Kotnik Irena, SLJ
3u5 /
Klokočovnik Simeon 2. 7.C, 7.C, ŠPO
namesto Gostečnik Urška, ZGO
špo1 nam.
5. 8.A, 8.A, ŠPO
namesto Gostečnik Urška, ZGO
špo1 /
Maroh Silva 5. 9.C, 9.B, MAT
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
Podboršek Simona 12:00 - 12:45 PB3 2a,
namesto Hribernik Benčina Mirjam,
/ /
12:45 - 15:01 PB3 2a,
namesto Hribernik Benčina Mirjam,
/ /
Ropas Marija 12:50 - 14:30 PB1 1a,
namesto Vidic Judež Ema,
/ /
Rusak Kastelic Anita 2. 9.C, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u6 /
Stare Mateja 3. 9.B, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 nam.
6. 9.B, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u6 /
Šmidovnik Olga 1. 7.A, TJA
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
4. 8.A, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
Vidmar Lidija 2. 9.A, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
Vrhovnik Mirta 6. 9.B, 9.A, SLJ
namesto Jus Jana, SLJ
2u5 /
Zajc Denise 4. 8.B, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
8.C, SLJ
namesto Kilar Tadeja, SLJ
3u7

3u6
/

/
5. 7.B, SLJ
namesto Zor Nataša, SLJ
3u7 nam.
Zupanc Petra 12:00 - 12:50 PB3 Nevlje,
namesto Milivojevič Kotnik Irena,
/ /
12:50 - 15:20 PB1 Nevlje,
namesto Milivojevič Kotnik Irena,
/ /