Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hribernik Janja: 1, 2, 4, 5, 6 ura
  • Klokočovnik Simeon: 1, 2, 4, 5 ura
  • Škrjanc Maja: 3 ura
  • Svetec Jana: 1, 2, 3, 4, 5, 12:50 - 14:30 ura
  • Bračič Tamara: 1, 2, 4 ura
  • Zupanc Petra: 1, 2, 3, 4, 12:00 - 12:50, 12:00 - 12:50, 12:50 - 13:40 ura
  • Benkovič Maja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Zajc Denise: 0, 1, 4, 5 ura
  • Ležić Karmen: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 1. Šetina Maja, MAT
namesto Benkovič Maja, MAT
Pu2 /
2. Šetina Maja, SLJ
namesto Benkovič Maja, SLJ
Pu2 /
3. Šetina Maja, ŠPO
namesto Benkovič Maja, ŠPO
špo1 /
4. Šetina Maja, GUM
namesto Benkovič Maja, GUM
Pu2 /
1.NE 1. Modrijan Andreja, SLJ
namesto Zupanc Petra, SLJ
u1ne /
2. Modrijan Andreja, MAT
namesto Zupanc Petra, MAT
u1ne /
3. Modrijan Andreja, SPO
namesto Zupanc Petra, SPO
u1ne /
4. Modrijan Andreja, ŠPO
namesto Zupanc Petra, ŠPO
špoNe /
2.B 3. Pogačnik Majda, SLJ
namesto Škrjanc Maja, SLJ
Pu5 /
2.ME 1. Strgar Urška, MAT
namesto Svetec Jana, MAT
U2me /
2. Strgar Urška, SLJ
namesto Svetec Jana, SLJ
U2me /
3. Strgar Urška, SLJ
namesto Svetec Jana, SLJ
U2me /
4. Strgar Urška, SPO
namesto Svetec Jana, SPO
U2me /
5. Strgar Urška, GUM
namesto Svetec Jana, GUM
U2me /
5.A 1. odpade
namesto Hribernik Janja, DSP
/ /
5.B 2. odpade
namesto Hribernik Janja, DSP
/ /
6.A 0. odpade
namesto Ležić Karmen, DDP MAT
/ /
1. Maroh Silva, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
4. Bračič Marko, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
5. Bračič Marko, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
6.B 2. Slevec Zdravko, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo2 /
4. odpade
namesto Hribernik Janja, DSP
/ /
5. odpade
namesto Hribernik Janja, DSP
/ /
6.C 0. Zor Nataša, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
1. Šmidovnik Olga, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
2. Podboršek Simona, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo2 /
2. Podboršek Simona, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo3 /
6. odpade
namesto Hribernik Janja, DSP
/ /
7.B 5. Kalan Majda, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
7.C 1. Bračič Marko, GUM
namesto Bračič Tamara, ŠPO
2u7 /
1. Bračič Marko, GUM
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
2u7 /
8.A 4. Vrhovnik Mirta, TJA
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
5. Prosen Aleš, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo1 /
9.B 2. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
4. Prosen Aleš, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
9.C 2. Bizjak Metka, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
3. Kilar Tadeja, SLJ
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
4. Jelenc Monika, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
4. Jelenc Monika, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bizjak Metka 2. 9.C, 9.B, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
Bračič Marko 1. 7.C, GUM
namesto Bračič Tamara, ŠPO
7.C, GUM
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
2u7

2u7
/

/
4. 6.A, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
5. 6.A, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
Jelenc Monika 4. 9.C, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
9.C, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo3

špo1
/

/
Kalan Majda 5. 7.B, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
Kilar Tadeja 3. 9.C, SLJ
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
Legat Luciana 12:00 - 12:45 PB42b,
namesto Božič Brane,
/ /
Maroh Silva 1. 6.A, MAT
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
Modrijan Andreja 1. 1.NE, SLJ
namesto Zupanc Petra, SLJ
u1ne /
2. 1.NE, MAT
namesto Zupanc Petra, MAT
u1ne /
3. 1.NE, SPO
namesto Zupanc Petra, SPO
u1ne /
4. 1.NE, ŠPO
namesto Zupanc Petra, ŠPO
špoNe /
12:00 - 12:50 PB2Ne, PB3Ne,
namesto Zupanc Petra,
/ /
12:50 - 13:40 PB3Ne,
namesto Zupanc Petra,
/ /
Podboršek Simona 2. 6.C, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
6.C, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo2

špo3
/

/
Pogačnik Majda 3. 2.B, SLJ
namesto Škrjanc Maja, SLJ
Pu5 /
Prosen Aleš 4. 9.B, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
5. 8.A, ŠPO
namesto Klokočovnik Simeon, ŠPO
špo1 /
Slevec Zdravko 2. 6.B, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo2 /
Strgar Urška 1. 2.ME, MAT
namesto Svetec Jana, MAT
U2me /
2. 2.ME, SLJ
namesto Svetec Jana, SLJ
U2me /
3. 2.ME, SLJ
namesto Svetec Jana, SLJ
U2me /
4. 2.ME, SPO
namesto Svetec Jana, SPO
U2me /
5. 2.ME, GUM
namesto Svetec Jana, GUM
U2me /
Šetina Maja 1. 1.B, MAT
namesto Benkovič Maja, MAT
Pu2 /
2. 1.B, SLJ
namesto Benkovič Maja, SLJ
Pu2 /
3. 1.B, ŠPO
namesto Benkovič Maja, ŠPO
špo1 /
4. 1.B, GUM
namesto Benkovič Maja, GUM
Pu2 /
Šmidovnik Olga 1. 6.C, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /
Vrhovnik Mirta 4. 8.A, TJA
namesto Ležić Karmen, MAT
2u8 /
Zor Nataša 0. 6.C, GOS
namesto Zajc Denise, GOS
1u5 /