Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Stare Mateja: 2, 3, 4, 5 ura
  • Bračič Tamara: 0, 1, 2, 3, 5, 7 ura
  • Jenko Špela: 2, 3, 5 ura
  • Zupanc Petra: 1, 2, 3, 4, 12:00 - 12:50, 12:50 - 13:40 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.ME 5. Svetec Jana, SPO
namesto Jenko Špela, N1A
U1me /
1.NE 1. Kališnik Mojca, MAT
namesto Zupanc Petra, MAT
u1ne /
2. Kališnik Mojca, SLJ
namesto Zupanc Petra, SLJ
u1ne /
3. Kališnik Mojca, LUM
namesto Zupanc Petra, LUM
u1ne /
4. Kališnik Mojca, LUM
namesto Zupanc Petra, LUM
u1ne /
1.VP k 2. Šuštar Andreja, SLJ
namesto Jenko Špela, N1A
U1vp /
2.ME 3. Pavlič Urška Maja, TJA
namesto Jenko Špela, TJA
U2me /
2.VP k 2. Šuštar Andreja, SLJ
namesto Jenko Špela, TJA
U1vp /
5.TU 2. Trebušak Jana, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
U3tu /
6.A 3. Milivojevič Kotnik Irena, SLJ
namesto Stare Mateja, TJA
2u2 /
6.B 2. Slevec Zdravko, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
7.A 7. Prosen Aleš, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
7.B 0. Bernard Maja, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
7.C 0. Bernard Maja, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
8.A 1. Prosen Aleš, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo2 /
8.B 3. Prosen Aleš, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo1 /
4. Pirš Petra, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
2u1 /
8.C 5. Kočevar Sara, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
2u2 /
9.C 5. Klokočovnik Simeon, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo1 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bernard Maja 0. 7.B, 7.C, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
Jamšek Vesna 12:00 - 12:50 PB3Ne,
namesto Zupanc Petra,
/ /
12:50 - 13:40 PB3Ne,
namesto Zupanc Petra,
/ /
Kališnik Mojca 1. 1.NE, MAT
namesto Zupanc Petra, MAT
u1ne /
2. 1.NE, SLJ
namesto Zupanc Petra, SLJ
u1ne /
3. 1.NE, LUM
namesto Zupanc Petra, LUM
u1ne /
4. 1.NE, LUM
namesto Zupanc Petra, LUM
u1ne /
Klokočovnik Simeon 5. 9.C, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo1 /
Kočevar Sara 5. 8.C, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
2u2 /
Milivojevič Kotnik Irena 3. 6.A, SLJ
namesto Stare Mateja, TJA
2u2 /
Pavlič Urška Maja 3. 2.ME, TJA
namesto Jenko Špela, TJA
U2me /
Pirš Petra 4. 8.B, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
2u1 /
Prosen Aleš 1. 8.A, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo2 /
3. 8.B, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo1 /
7. 7.A, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
Slevec Zdravko 2. 6.B, ŠPO
namesto Bračič Tamara, ŠPO
špo3 /
Svetec Jana 5. 1.ME, SPO
namesto Jenko Špela, N1A
U1me /
Šuštar Andreja 2. 1.VP k, SLJ
namesto Jenko Špela, N1A
2.VP k, SLJ
namesto Jenko Špela, TJA
U1vp

U1vp
/

/
Trebušak Jana 2. 5.TU, TJA
namesto Stare Mateja, TJA
U3tu /