Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Jurančič Anja: 3, 4, 5 ura
  • Bajd Marta: 12:00 - 17:00, 12:00 - 12:50, 14:30 - 17:00 ura
  • Bergant Janez: 6, 7, 7:05 - 8:05 ura
  • Vidic Judež Ema: 2 ura
  • Slevec Zdravko: 1, 3 ura
  • Kozjek Manica: 0, 1, 2, 3 ura
  • Prosen Aleš: 3, 4, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 5. Šimenc Vatovani Monika, N1A
namesto Jurančič Anja, N1A
Pu4 /
2.A 4. Spruk Golob Barbara, TJA
namesto Jurančič Anja, TJA
Pu1 /
2.B 3. Škrjanc Maja, TJA
namesto Jurančič Anja, TJA
Pu5 /
4.B 4. Kregar Meta, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo2 /
5.A 7. Podboršek Simona, NŠP
namesto Prosen Aleš, NŠP
špo2 /
5.B 7. Podboršek Simona, NŠP
namesto Prosen Aleš, NŠP
špo2 /
5.NE 0. Novak Urška, DDP
namesto Kozjek Manica, DDP
U5ne /
1. Novak Urška, MAT
namesto Kozjek Manica, MAT
U5ne /
2. Novak Urška, DRU
namesto Kozjek Manica, DRU
U5ne /
3. Novak Urška, DRU
namesto Kozjek Manica, SLJ
U5ne /
6.A 3. Bračič Tamara, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo3 /
3. Bračič Tamara, ŠPO
namesto Slevec Zdravko, ŠPO
špo2 /
6.B 1. Klokočovnik Simeon, ŠPO
namesto Slevec Zdravko, ŠPO
špo3 /
6.C 7. Podboršek Simona, NŠP
namesto Prosen Aleš, NŠP
špo2 /
9.A 6. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
7. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
9.B 2. Hočevar Mitja, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 /
6. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
7. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
9.C 6. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
7. Hočevar Mitja, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bračič Tamara 3. 6.A, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
6.A, ŠPO
namesto Slevec Zdravko, ŠPO
špo3

špo2
/

/
Hočevar Mitja 7:05 - 8:05 JV2 MŠ,
namesto Bergant Janez,
/ /
2. 9.B, GEO
namesto Vidic Judež Ema, GEO
3u5 /
6. 9.B, 9.A, 9.C, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
7. 9.B, 9.C, 9.A, ROM
namesto Bergant Janez, ROM
2u3 /
Klokočovnik Simeon 1. 6.B, ŠPO
namesto Slevec Zdravko, ŠPO
špo3 /
Kregar Meta 4. 4.B, ŠPO
namesto Prosen Aleš, ŠPO
špo2 /
Novak Urška 0. 5.NE, DDP
namesto Kozjek Manica, DDP
U5ne /
1. 5.NE, MAT
namesto Kozjek Manica, MAT
U5ne /
2. 5.NE, DRU
namesto Kozjek Manica, DRU
U5ne /
3. 5.NE, DRU
namesto Kozjek Manica, SLJ
U5ne /
Podboršek Simona 7. 5.B, 5.A, NŠP
namesto Prosen Aleš, NŠP
6.C, NŠP
namesto Prosen Aleš, NŠP
špo2

špo2
/

/
Podjed Irena 12:00 - 17:00 PB1 Tunjice,
namesto Bajd Marta,
/ /
12:00 - 12:50 PB2 Tunjice,
namesto Bajd Marta,
/ /
14:30 - 17:00 PB2 Tunjice,
namesto Bajd Marta,
/ /
Spruk Golob Barbara 4. 2.A, TJA
namesto Jurančič Anja, TJA
Pu1 /
Šimenc Vatovani Monika 5. 1.A, N1A
namesto Jurančič Anja, N1A
Pu4 /
Škrjanc Maja 3. 2.B, TJA
namesto Jurančič Anja, TJA
Pu5 /