Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma, Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Drmaž Lavrič Darinka: 1, 2, 4, 6, 7 ura
  • Zoran Andrej: 2, 3, 4, 6 ura
  • Hosta Damjana: 5 ura
  • Turk Mitja: 1, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 4. Zupančič Vojka, KEM
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /
1. B 3. Franko Primož, INF
namesto Turk Mitja, ZGO
RA2 /
1. C 2. Trobec Urška, KPR-ž
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
BIF /
2. A 3. Škerl Damir, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
5. Goršin Fabjan Jana, BTH
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /
2. B 3. Škerl Damir, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
6. Novak Luka, FIZ
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /
2. C 6. Rogelj Alojz, PRK
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
PL1 /
2. D 1. Šturm Gabrijela, SLO
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
SL2 /
3. A 4. Škerl Damir, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
3. B 1. Vrčko Novak Neva, SOC
namesto Turk Mitja, ZGO
SJV /
4. Adamčič Iztok, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
3. C 7. Vrečer Mojca, MAT
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
SJV /
3. D 4. Cujnik Zvijezdana, ANG
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
BIF /
3. E 4. Cujnik Zvijezdana, ANG
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
BIF /
4. B 2. Adamčič Iztok, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
4. C 6. Adamčič Iztok, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
4. E 3. Adamčič Iztok, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
5. Goršin Anton, TVE
namesto Hosta Damjana, TR
IR2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Adamčič Iztok 2. 4. B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
3. 4. E, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
4. 3. B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
6. 4. C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
Cujnik Zvijezdana 4. 3. D, ANG
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
3. E, ANG
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
BIF

BIF
/

/
Franko Primož 3. 1. B, INF
namesto Turk Mitja, ZGO
RA2 /
Goršin Anton 5. 4. E, TVE
namesto Hosta Damjana, TR
IR2 /
Goršin Fabjan Jana 5. 2. A, BTH
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /
Novak Luka 6. 2. B, FIZ
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /
Rogelj Alojz 6. 2. C, PRK
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
PL1 /
Škerl Damir 3. 2. A, 2. B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
4. 3. A, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Zoran Andrej, ŠVZ
1 /
Šturm Gabrijela 1. 2. D, SLO
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
SL2 /
Trobec Urška 2. 1. C, KPR-ž
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
BIF /
Vrčko Novak Neva 1. 3. B, SOC
namesto Turk Mitja, ZGO
SJV /
Vrečer Mojca 7. 3. C, MAT
namesto Drmaž Lavrič Darinka, BIO
SJV /
Zupančič Vojka 4. 1. A, KEM
namesto Turk Mitja, ZGO
ZGO /