Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma, Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Nemanič Sabina: 3, 5, 7 ura
  • Goršin Fabjan Jana: 2, 4 ura
  • Drmaž Marica: 4, 5, 6, 7 ura
  • Kuhar Peter: 1, 4, 5 ura
  • Kurajić Irena: 4, 6 ura
  • Košak Drago: 2, 4, 5, 6, 7 ura
  • Cujnik Zvijezdana: 1, 2, 3, 5, 7 ura
  • Goršin Anton: 1, 7 ura
  • Pezdirc Anica: 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. I 2. Kus Pisek Renata, DRU
namesto Pezdirc Anica, IKTv
IR2 /
4. Kastelic Gregor, SLO
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
IR2 /
5. Pezdirc Anica, IKT-POK
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
MA2 /
6. Pezdirc Anica, IKT-POK
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
IR1 /
7. odpade
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
/ /
1. J 2. Kus Pisek Renata, DRU
namesto Košak Drago, RM
IR2 /
4. Kastelic Gregor, SLO
namesto Košak Drago, RM
IR2 /
5. Pezdirc Anica, IKT-POK
namesto Košak Drago, RM
MA2 /
2. A 2. Mihelič Urška, MAT
namesto Goršin Fabjan Jana, BTH
P2 /
2. B 4. Zupančič Vojka, KEM
namesto Kurajić Irena, BTH
P4 /
2. C 1. Franko Primož, MAT
namesto Goršin Anton, KPR
RZ1 /
2. D 3. Šturm Gabrijela, SLO (zaposlitev)
namesto Nemanič Sabina, EDE
STR /
5. Kus Pisek Renata, ZGO
namesto Nemanič Sabina, EDE
RA1 /
2. E 3. Hrastelj Marko, RU
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
PL1 /
4. Križman Zdravka, SLO
namesto Kuhar Peter, UKM
PL2 /
7. odpade
namesto Goršin Anton, KPR
/ /
2. F 3. Hrastelj Marko, RU
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
PL1 /
2. G 7. odpade
namesto Goršin Anton, PRA
/ /
2. H 6. Hude Stanislava, OBP
namesto Košak Drago, SLA
RA1 /
7. odpade
namesto Košak Drago, SLA
/ /
3. C 1. Prus Mateja, PTR
namesto Kuhar Peter, UKM
STR /
5. Vrečer Mojca, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Peter, UKM
STR /
3. D 1. Vrečer Mojca, MAT (zaposlitev)
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
ZGO /
5. Drmaž Lavrič Darinka, BIO
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
I1V /
3. E 1. Vrečer Mojca, MAT (zaposlitev)
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
ZGO /
5. Drmaž Lavrič Darinka, BIO
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
I1V /
7. odpade
namesto Nemanič Sabina, VVN
/ /
4. A 4. Vrčko Novak Neva, SLO
namesto Goršin Fabjan Jana, BTH
P2 /
4. B 6. Kastelic Gregor, SLO
namesto Kurajić Irena, BTH
P2 /
4. E 2. Kos Marjana, VNV
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
I1V /
7. Seničar Peter, MAT
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
PL2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Drmaž Lavrič Darinka 5. 3. D, BIO
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
3. E, BIO
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
I1V

I1V
/

/
Franko Primož 1. 2. C, MAT
namesto Goršin Anton, KPR
RZ1 /
Hrastelj Marko 3. 2. F, RU
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
2. E, RU
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
PL1

PL1
/

/
Hude Stanislava 6. 2. H, OBP
namesto Košak Drago, SLA
RA1 /
Kastelic Gregor 4. 1. I, SLO
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
1. J, SLO
namesto Košak Drago, RM
IR2

IR2
/

/
6. 4. B, SLO
namesto Kurajić Irena, BTH
P2 /
Kos Marjana 2. 4. E, VNV
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
I1V /
Križman Zdravka 4. 2. E, SLO
namesto Kuhar Peter, UKM
PL2 /
Kus Pisek Renata 2. 1. I, DRU
namesto Pezdirc Anica, IKTv
1. J, DRU
namesto Košak Drago, RM
IR2

IR2
/

/
5. 2. D, ZGO
namesto Nemanič Sabina, EDE
RA1 /
Mihelič Urška 2. 2. A, MAT
namesto Goršin Fabjan Jana, BTH
P2 /
Pezdirc Anica 5. 1. J, IKT-POK
namesto Košak Drago, RM
1. I, IKT-POK
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
MA2

MA2
/

/
6. 1. I, IKT-POK
namesto Drmaž Marica, TRP-PP
IR1 /
Prus Mateja 1. 3. C, PTR
namesto Kuhar Peter, UKM
STR /
Seničar Peter 7. 4. E, MAT
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
PL2 /
Šturm Gabrijela 3. 2. D, SLO (zaposlitev)
namesto Nemanič Sabina, EDE
STR /
Vrčko Novak Neva 4. 4. A, SLO
namesto Goršin Fabjan Jana, BTH
P2 /
Vrečer Mojca 1. 3. D, MAT (zaposlitev)
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
3. E, MAT (zaposlitev)
namesto Cujnik Zvijezdana, ANG
ZGO

ZGO
/

/
5. 3. C, MAT (zaposlitev)
namesto Kuhar Peter, UKM
STR /
Zupančič Vojka 4. 2. B, KEM
namesto Kurajić Irena, BTH
P4 /