Osnovna šola Braslovče

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Pokleka Polonca: 3uraB, 5uraB, 6uraB, 13:30 - 15:10 ura
  • Dežan Tjaša: 1uraT, 2uraT, 3uraT, 4uraT, 5uraT ura
  • Gorišek Lucija: 1uraB, 4uraB ura
  • Pokorny Karmen: 3uraL, 4urL, 5uraL, 6uraL ura
  • Korent Vlasta: 1uraG, 2urG, 3uraG, 4urG, 5uraG, 6uraG ura
  • Drča Bogataj Alenka: 1uraB, 2uraB, 3uraB ura
  • Jeraj Tamara: 1uraL, 2urL, 3uraL, 4urL, 5uraL, 12:15 - 13:05 ura
  • Tratnik Anja: 2uraB, 3uraB, 4uraB, 5uraB, 6uraB ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. B 1uraB. Rakun Monika, ŠPO
namesto Gorišek Lucija, ŠPO
1b /
4uraB. Bakulić Klara, GUM
namesto Gorišek Lucija, GUM
tel2 /
1. L 1uraL. Kladnik Romana, MAT
namesto Trop Mateja, MAT
12l /
2urL. Kladnik Romana, SPO
namesto Trop Mateja, SPO
12l /
3uraL. Kladnik Romana, GUM
namesto Jeraj Tamara, GUM
12l /
4urL. Kladnik Romana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, ŠPO
tell /
2. L 1uraL. Kladnik Romana, MAT
namesto Jeraj Tamara, MAT
12l /
2urL. Kladnik Romana, SPO
namesto Jeraj Tamara, SPO
12l /
3uraL. Kladnik Romana, GUM
namesto Jeraj Tamara, GUM
12l /
4urL. Kladnik Romana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, ŠPO
tell /
5uraL. Kladnik Romana, SLJ (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, SLJ
12l /
2. T 1uraT. Rojnik Anita, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t /
2uraT. Rojnik Anita, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t /
3uraT. Rojnik Anita, SPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SPO
23t /
4uraT. Marko Tanja, GUM
namesto Dežan Tjaša, GUM
23t /
5uraT. Marko Tanja, ŠPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, ŠPO
telt /
3. A 1uraB. Bakulić Klara, SLJ
namesto Drča Bogataj Alenka, SLJ
3a /
2uraB. Bakulić Klara, MAT
namesto Drča Bogataj Alenka, MAT
3a /
3uraB. Bakulić Klara, ŠPO
namesto Drča Bogataj Alenka, ŠPO
tel2 /
3. T 1uraT. Rojnik Anita, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t /
2uraT. Rojnik Anita, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t /
4uraT. Marko Tanja, GUM
namesto Dežan Tjaša, GUM
23t /
5uraT. Marko Tanja, ŠPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, ŠPO
telt /
4. A 6uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel1 /
4. G 1uraG. Stanko Irena, SLJ
namesto Korent Vlasta, MAT
45g /
2urG. Stanko Irena, SLJ
namesto Korent Vlasta, SLJ
45g /
3uraG. Masnec Sabina, LUM
namesto Korent Vlasta, LUM
45g /
4urG. Masnec Sabina, LUM (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, LUM
45g /
5uraG. Lukman Damjana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, ŠPO
telg /
5. A 2uraB. Rakun Monika, MAT
namesto Tratnik Anja, DRU
5a /
3uraB. Rakun Monika, MAT
namesto Tratnik Anja, MAT
5a /
4uraB. Rakun Monika, NIT
namesto Tratnik Anja, NIT
5a /
5uraB. Rakun Monika, DDP5a
namesto Tratnik Anja, DDP5a
5a /
6uraB. Rakun Monika, ISUP Tratnik
namesto Tratnik Anja, ISUP Tratnik
5a /
6uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel1 /
5. B 3uraB. Sorčan Irena, ŠPO
namesto Pokleka Polonca, ŠPO
tel1 /
5uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel2 /
6uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel1 /
5. G 1uraG. Stanko Irena, SLJ
namesto Korent Vlasta, MAT
45g /
2urG. Stanko Irena, SLJ
namesto Korent Vlasta, SLJ
45g /
3uraG. Masnec Sabina, LUM
namesto Korent Vlasta, LUM
45g /
4urG. Masnec Sabina, LUM (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, LUM
45g /
5uraG. Lukman Damjana, ŠPO (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, ŠPO
telg /
6uraG. Lukman Damjana, DRU (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, DRU
45g /
5. L 3uraL. Jurjovec Alenka, NIT (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, NIT
5l /
4urL. Jurjovec Alenka, NIT (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, NIT
5l /
5uraL. Jurjovec Alenka, GOS (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, GOS
5l /
6uraL. Jurjovec Alenka, GUM (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, GUM
5l /
6. A 5uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel2 /
6. B 5uraB. Vitanc Brezovnik Saša, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bakulić Klara 1uraB. 3. A, SLJ
namesto Drča Bogataj Alenka, SLJ
3a /
2uraB. 3. A, MAT
namesto Drča Bogataj Alenka, MAT
3a /
3uraB. 3. A, ŠPO
namesto Drča Bogataj Alenka, ŠPO
tel2 /
4uraB.
namesto Gorišek Lucija, GUM
tel2 /
Jurjovec Alenka 6:30 - 8:00 RaP-Jutranje varstvo Letuš, 12l /
3uraL. 5. L, NIT (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, NIT
5l /
4urL. 5. L, NIT (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, NIT
5l /
5uraL. 5. L, GOS (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, GOS
5l /
12:15 - 13:05 Podaljšano bivanje Letuš,
namesto Jeraj Tamara,
/ /
6uraL. 5. L, GUM (zaposlitev)
namesto Pokorny Karmen, GUM
5l /
Kladnik Romana 1uraL. 2. L, MAT
namesto Jeraj Tamara, MAT
1. L, MAT
namesto Jeraj Tamara, MAT
1. L, MAT
namesto Trop Mateja, MAT
12l

12l

12l
/

/

/
2urL. 1. L, SPO
namesto Jeraj Tamara, SPO
1. L, SPO
namesto Trop Mateja, SPO
2. L, SPO
namesto Jeraj Tamara, SPO
12l

12l

12l
/

/

/
3uraL. 1. L, GUM
namesto Jeraj Tamara, GUM
2. L, GUM
namesto Jeraj Tamara, GUM
12l

12l
/

/
4urL. 1. L, ŠPO (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, ŠPO
2. L, ŠPO (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, ŠPO
tell

tell
/

/
5uraL. 2. L, SLJ (zaposlitev)
namesto Jeraj Tamara, SLJ
12l /
Lukman Damjana 5uraG. 5. G, ŠPO (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, ŠPO
4. G, ŠPO (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, ŠPO
telg

telg
/

/
6uraG. 5. G, DRU (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, DRU
45g /
Marko Tanja 4uraT. 3. T, GUM
namesto Dežan Tjaša, GUM
2. T, GUM
namesto Dežan Tjaša, GUM
23t

23t
/

/
5uraT. 2. T, ŠPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, ŠPO
3. T, ŠPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, ŠPO
telt

telt
/

/
Masnec Sabina 3uraG. 5. G, LUM
namesto Korent Vlasta, LUM
4. G, LUM
namesto Korent Vlasta, LUM
45g

45g
/

/
4urG. 4. G, LUM (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, LUM
5. G, LUM (zaposlitev)
namesto Korent Vlasta, LUM
45g

45g
/

/
Pražnikar Jerneja 13:30 - 15:10 Podaljšano bivanje 5ab, Podaljšano bivanje 4a, Podaljšano bivanje 3a,
namesto Pokleka Polonca,
/ /
Prušnik Valentina 2uraB.
namesto Gorišek Lucija, SLJ
1a /
3uraB.
namesto Gorišek Lucija, MAT
1a /
Rakun Monika 1uraB.
namesto Gorišek Lucija, ŠPO
1b /
2uraB. 5. A, MAT
namesto Tratnik Anja, DRU
5a /
3uraB. 5. A, MAT
namesto Tratnik Anja, MAT
5a /
4uraB. 5. A, NIT
namesto Tratnik Anja, NIT
5a /
5uraB. 5. A, DDP5a
namesto Tratnik Anja, DDP5a
5a /
6uraB. 5. A, ISUP Tratnik
namesto Tratnik Anja, ISUP Tratnik
5a /
Rojnik Anita 1uraT. 3. T, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
2. T, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t

23t
/

/
2uraT. 2. T, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
3. T, SLJ (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SLJ
23t

23t
/

/
3uraT. 2. T, SPO (zaposlitev)
namesto Dežan Tjaša, SPO
23t /
Sorčan Irena 3uraB. 5. B, ŠPO
namesto Pokleka Polonca, ŠPO
tel1 /
Stanko Irena 1uraG. 5. G, SLJ
namesto Korent Vlasta, MAT
4. G, SLJ
namesto Korent Vlasta, MAT
45g

45g
/

/
2urG. 4. G, SLJ
namesto Korent Vlasta, SLJ
5. G, SLJ
namesto Korent Vlasta, SLJ
45g

45g
/

/
Vitanc Brezovnik Saša 5uraB. 6. A, 6. B, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
5. B, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel2

tel2
/

/
6uraB. 4. A, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
5. A, 5. B, NŠP
namesto Pokleka Polonca, NŠP
tel1

tel1
/

/