Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Šinkovec Katarina: 2, 3, 4, 5 ura
  • Korošec Nataša: 1, 2, 4, 5 ura
  • Delovec Urška: 1, 2, 3, 5 ura
  • Robas Jana: 5 ura
  • Andoljšek Miha: 0, 1, 4, 5, 6 ura
  • Bešter Petra: 2 ura
  • Cuderman Gabrijela: 0, 1, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.b 1. Vizjak Mira, SLJ
namesto Korošec Nataša, SLJ
2b /
2. Vizjak Mira, GUM
namesto Korošec Nataša, GUM
2b /
4. Vizjak Mira, LUM
namesto Korošec Nataša, LUM
2b /
5. Klakočar Katarina, LUM
namesto Korošec Nataša, LUM
2b /
3.b 5. Črnac Mirjana, ISP_3b
namesto Robas Jana, ISP_3b
3b /
5.a 2. Lombar Premru Petra, LUM
namesto Bešter Petra, LUM
5a /
4. Bogataj Maruša, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
telv /
5.b 2. Lesjak Petra, ODS
namesto Šinkovec Katarina, ODS
5b /
3. Planinc Francka, MAT
namesto Šinkovec Katarina, MAT
5b /
4. Delavec Suzana, LUM
namesto Šinkovec Katarina, LUM
5b /
5. Delavec Suzana, LUM
namesto Šinkovec Katarina, LUM
5b /
7.a 0. Meglič Erna, ODS
namesto Andoljšek Miha, ODS
sl1 /
1. Varl Peneš Irena, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
2. Žepič Mojca, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
8.b 4. Jurančič Alenka, ODS
namesto Cuderman Gabrijela, ODS
fike /
5. Šenk Zidar Maja, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel2 /
5. Peternel Tomaž, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel1 /
9.a 0. odpade
namesto Cuderman Gabrijela, IP-SDP
/ /
1. Bajželj Branka, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel2 /
1. Košmrlj Brigita, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel1 /
3. Tavželj Milena, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
5. Tavželj Milena, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
bi /
6. odpade
namesto Andoljšek Miha, IP-ŠZZ
/ /
9.b 0. odpade
namesto Cuderman Gabrijela, IP-SDP
/ /
3. Tavželj Milena, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
5. Tavželj Milena, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
bi /
6. odpade
namesto Andoljšek Miha, IP-ŠZZ
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bajželj Branka 1. 9.a, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel2 /
Bogataj Maruša 4. 5.a, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
telv /
Črnac Mirjana 5. 3.b, ISP_3b
namesto Robas Jana, ISP_3b
3b /
Delavec Suzana 4. 5.b, LUM
namesto Šinkovec Katarina, LUM
5b /
5. 5.b, LUM
namesto Šinkovec Katarina, LUM
5b /
Jurančič Alenka 4. 8.b, ODS
namesto Cuderman Gabrijela, ODS
fike /
Klakočar Katarina 5. 2.b, LUM
namesto Korošec Nataša, LUM
2b /
Koprivec Bojana 3.
namesto Robas Jana, GUM
1b /
4.
namesto Robas Jana, ŠPO
tel2 /
Košmrlj Brigita 1. 9.a, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel1 /
Lesjak Petra 2. 5.b, ODS
namesto Šinkovec Katarina, ODS
5b /
Lombar Premru Petra 2. 5.a, LUM
namesto Bešter Petra, LUM
5a /
Meglič Erna 0. 7.a, ODS
namesto Andoljšek Miha, ODS
sl1 /
Peternel Tomaž 5. 8.b, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel1 /
Planinc Francka 3. 5.b, MAT
namesto Šinkovec Katarina, MAT
5b /
Šenk Zidar Maja 5. 8.b, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel2 /
Tavželj Milena 3. 9.b, 9.a, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
5. 9.b, 9.a, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
bi /
Varl Peneš Irena 1. 7.a, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /
Vizjak Mira 1. 2.b, SLJ
namesto Korošec Nataša, SLJ
2b /
2. 2.b, GUM
namesto Korošec Nataša, GUM
2b /
4. 2.b, LUM
namesto Korošec Nataša, LUM
2b /
Žepič Mojca 2. 7.a, TJA
namesto Delovec Urška, TJA
an /