Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Štefelin Mateja: 2 ura
  • Zadražnik Nuša: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Robas Jana: 12:50 - 16:10 ura
  • Andoljšek Miha: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Očko Ana: 11:35 - 16:00 ura
  • Cuderman Gabrijela: 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.k 2. Prelog Čerič Katarina, SPO
namesto Štefelin Mateja, SPO
1k /
4.a 2. Korent Bojana, SLJ
namesto Zadražnik Nuša, SLJ
4a /
3. Mlakar Broder Jožica, MAT
namesto Zadražnik Nuša, MAT
4a /
4. Varl Peneš Irena, GUM
namesto Zadražnik Nuša, NIT
4a /
5. Bajželj Branka, DRU
namesto Zadražnik Nuša, DRU
4a /
6. Bogataj Maruša, ŠPO
namesto Zadražnik Nuša, ŠPO
tel1 /
6.a 0. odpade
namesto Andoljšek Miha, NIP NŠP
/ /
2. Varl Peneš Irena, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
2. Klakočar Teršek Katarina, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
6.b 0. odpade
namesto Andoljšek Miha, NIP NŠP
/ /
3. Klakočar Teršek Katarina, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
3. Bohinc Tina, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
7.b 4. Tavželj Milena, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
4. Košmrlj Brigita, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
9.a 1. Šenk Zidar Maja, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
1. Žepič Mojca, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bajt Marija 11:35 - 13:40 PBJ,
namesto Očko Ana,
/ /
Bajželj Branka 5. 4.a, DRU
namesto Zadražnik Nuša, DRU
4a /
Bogataj Maruša 6. 4.a, ŠPO
namesto Zadražnik Nuša, ŠPO
tel1 /
Bohinc Tina 3. 6.b, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
Klakočar Teršek Katarina 2. 6.a, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
3. 6.b, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
Končan Irena 13:40 - 16:00 PBJ,
namesto Očko Ana,
/ /
Korent Bojana 2. 4.a, SLJ
namesto Zadražnik Nuša, SLJ
4a /
Košmrlj Brigita 4. 7.b, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
Mlakar Broder Jožica 3. 4.a, MAT
namesto Zadražnik Nuša, MAT
4a /
Prelog Čerič Katarina 2. 3.k, SPO
namesto Štefelin Mateja, SPO
1k /
Šenk Zidar Maja 1. 9.a, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
Tavželj Milena 4. 7.b, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
Varl Peneš Irena 2. 6.a, ŠPO
namesto Cuderman Gabrijela, ŠPO
tel1 /
4. 4.a, GUM
namesto Zadražnik Nuša, NIT
4a /
Žepič Mojca 1. 9.a, ŠPO
namesto Andoljšek Miha, ŠPO
tel2 /
Žumer Damjana 12:50 - 16:10 PB2,
namesto Robas Jana,
/ /