Osnovna šola Šempas
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Žorž Nataša: 1, 2, 3 ura
- Petrič Erika: 13:20 - 15:00 ura
- Grmek Katarina: 3, 4, 5 ura
- Milevoj Ksenija: 11:40 - 15:30, 11:40 - 13:20 ura
- Pelicon Marko: 1, 3, 4, 6 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
6. a | 3. |
Zalesjak Gerlica Lilijana, LUM namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |
7. a | 3. |
Koren David, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / |
5. |
Hočevar Gregorič Mateja, SLJ namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / | |
7. b | 3. |
Sirk Jereb Martina, ZGO namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / |
4. |
Ferjančič Alenka, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / | |
8. a | 2. |
Vodopivec Darja, MAT namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |
8. b | 1. |
Pregrad Patricija, GEO namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |
9. a | 4. |
Kompara Jure, TJA namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / |
6. |
Koren David, IŠP-O namesto Pelicon Marko, IŠP-O |
TEL-V | / | |
9. b | 1. |
Koren David, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / |
4. |
Kompara Jure, TJA namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / | |
6. |
Koren David, IŠP-O namesto Pelicon Marko, IŠP-O |
TEL-V | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Ferjančič Alenka | 4. |
7. b, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / |
Hočevar Gregorič Mateja | 5. |
7. a, SLJ namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / |
Kompara Jure | 4. |
9. b, 9. a, TJA namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / |
Kompara Rušt Sara | 13:20 - 15:00 |
4., namesto Petrič Erika, |
/ | / |
Koren David | 1. |
9. b, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / |
3. |
7. a, ŠPO namesto Pelicon Marko, ŠPO |
TEL-V | / | |
6. |
9. b, 9. a, IŠP-O namesto Pelicon Marko, IŠP-O |
TEL-V | / | |
Lasič Janja | 14:10 - 15:00 |
2.a, namesto Milevoj Ksenija, |
/ | / |
Mlakar Sergeja | 12:30 - 13:20 |
2.b, namesto Milevoj Ksenija, |
/ | / |
12:30 - 14:10 |
2.a, namesto Milevoj Ksenija, |
/ | / | |
Pahor Mateja | 15:00 - 15:30 |
2.a, namesto Milevoj Ksenija, |
/ | / |
Pregrad Patricija | 1. |
8. b, GEO namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |
Sirk Jereb Martina | 3. |
7. b, ZGO namesto Grmek Katarina, TJA |
ANG-V | / |
Vižin Alenka | 11:40 - 12:30 |
2.b, 2.a, namesto Milevoj Ksenija, |
/ | / |
Vodopivec Darja | 2. |
8. a, MAT namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |
Zalesjak Gerlica Lilijana | 3. |
6. a, LUM namesto Žorž Nataša, TJA |
ANG-M | / |