Srednja šola Izola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Šuštar Vukelič Nika: 2, 4, 5, 6 ura
  • Mužina Dejan: 5, 6 ura
  • Čuk Dušanka: 1, 2, 5, 6, 7, 8 ura
  • Štampar Valerija: 4, 6 ura
  • Jež Maja: 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.AGTT 1. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
2. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
4. Ukota Irena, NEM
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
24 /
6. odpade
namesto Štampar Valerija, ANG
/ /
1.GAT 5. Ličen Irena, ODA-PRPK
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
k1 /
6. odpade
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
/ /
1.PV 7. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
8. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
2.AGTT 6. Majcan Rajković Miranda, GEO (zaposlitev)
namesto Mužina Dejan, GEO
14 /
2.GAT 2. Valenčič Pogačnik Nataša, ODA-STEP
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
21 /
2.PV 5. Radovčič Ana, GEO (zaposlitev)
namesto Mužina Dejan, GEO
14 /
7. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
8. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
3.PV 4. Zorjan Hrovat Marlene, USI-L
namesto Štampar Valerija, ANG
300A /
5. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz1 /
6. Slabnik Zdravko, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz1 /
4.PV 5. Glavina Kristina, NAO-PRP
namesto Jež Maja, JIO
200B /
6. Benulič Leon, RAZ
namesto Jež Maja, JIO
200B /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Benulič Leon 6. 4.PV, RAZ
namesto Jež Maja, JIO
200B /
Glavina Kristina 5. 4.PV, NAO-PRP
namesto Jež Maja, JIO
200B /
Ličen Irena 5. 1.GAT, ODA-PRPK
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
k1 /
Majcan Rajković Miranda 6. 2.AGTT, GEO (zaposlitev)
namesto Mužina Dejan, GEO
14 /
Radovčič Ana 5. 2.PV, GEO (zaposlitev)
namesto Mužina Dejan, GEO
14 /
Slabnik Zdravko 1. 1.AGTT, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
2. 1.AGTT, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2 /
5. 3.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz1 /
6. 3.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz1 /
7. 2.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
1.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2

švz2
/

/
8. 2.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
1.PV, ŠPV
namesto Čuk Dušanka, ŠPV
švz2

švz2
/

/
Ukota Irena 4. 1.AGTT, NEM
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
24 /
Valenčič Pogačnik Nataša 2. 2.GAT, ODA-STEP
namesto Šuštar Vukelič Nika, SLO
21 /
Zorjan Hrovat Marlene 4. 3.PV, USI-L
namesto Štampar Valerija, ANG
300A /