Šolski center Novo mesto - Srednja elektro šola in tehniška gimnazija

Izberite datum: 

Opombe
ODSOTNI RAZRED:

T4C - ŠD kajak


Odsotni učitelji

  • Erenda Danijela: 7, 8 ura
  • Kostanjšek Sanja: 4, 5, 7, 8 ura
  • Avsec Uroš: 1, 2 ura
  • Lukan Bojan: 1, 2, 3, 4 ura
  • Turk Kristijan: 1, 2, 3, 4, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
E2TA 1. odpade
namesto Lukan Bojan, PZI
/ /
E3A 2. Blaško Janja, MAT
namesto Lukan Bojan, NPN
326 /
3. Tomc Breda, UMN-v (zaposlitev)
namesto Lukan Bojan, NPN-v
233 /
4. Tomc Breda, UMN-v (zaposlitev)
namesto Lukan Bojan, NPN-v
233 /
R1B 4. Tomič Aleš, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV10 /
R2TA 7. Šterk Bukovac Ana, ANG (zaposlitev)
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
D21 /
R3A 5. Mede Gregor, VOS
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
180 /
R3E 7. odpade
namesto Erenda Danijela, NSO
/ /
R4B 8. odpade
namesto Erenda Danijela, VSO
/ /
T1B 7. Jaklič Bojan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
8. Jaklič Bojan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
T1C 7. Tomič Aleš, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
8. Tomič Aleš, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
T2B 1. Tomič Aleš, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
2. Tomič Aleš, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
T2C 1. Jaklič Bojan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
2. Jaklič Bojan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
8. odpade
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
/ /
T3A 4. Pogačnik Marjana, ANG1
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
251 /
T4A 1. odpade
namesto Avsec Uroš, MEH
/ /
2. odpade
namesto Avsec Uroš, MEH
/ /
3. Jaklič Bojan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
T4B 1. odpade
namesto Avsec Uroš, MEH
/ /
2. odpade
namesto Avsec Uroš, MEH
/ /
3. Oluić Đuro, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Blaško Janja 2. E3A, MAT
namesto Lukan Bojan, NPN
326 /
Jaklič Bojan 1. T2C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
2. T2C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
3. T4A, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
7. T1B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
8. T1B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
Mede Gregor 5. R3A, VOS
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
180 /
Oluić Đuro 3. T4B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
Pogačnik Marjana 4. T3A, ANG1
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
251 /
Šterk Bukovac Ana 7. R2TA, ANG (zaposlitev)
namesto Kostanjšek Sanja, SLO
D21 /
Tomc Breda 3. E3A, UMN-v (zaposlitev)
namesto Lukan Bojan, NPN-v
233 /
4. E3A, UMN-v (zaposlitev)
namesto Lukan Bojan, NPN-v
233 /
Tomič Aleš 1. T2B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
2. T2B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
4. R1B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV10 /
7. T1C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /
8. T1C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Turk Kristijan, ŠVZ
TV9 /