Osnovna šola Zadobrova
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Pajančič Tina: 1, 2, 3, 4, 5 ura
- Marčič Lucija: 1, 2, 3, 5, 7:30 - 8:15 ura
- Arnejšek Lea: 07:20 - 08:15, 1, 2, 3, 5 ura
- Kastelic Vid: 1, 2, 3, 4, 12:35 - 15:05 ura
- Ovnič Marko: 3 ura
- Dornik Pavel: 1, 2, 3, 4, 6 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1. b | 1. |
Klander Žarkovič Petra, SLJ namesto Arnejšek Lea, SLJ |
1B | / |
2. |
Klander Žarkovič Petra, SLJ namesto Arnejšek Lea, SLJ |
1B | / | |
3. |
Atanasov Marija, LUM namesto Marčič Lucija, MAT |
1B | / | |
5. |
Grmek Lea, GUM namesto Marčič Lucija, GUM |
1B | / | |
4. a | 6. |
odpade namesto Dornik Pavel, NIŠ |
/ | / |
4. b | 6. |
odpade namesto Dornik Pavel, NIŠ |
/ | / |
4. c | 6. |
odpade namesto Dornik Pavel, NIŠ |
/ | / |
6. a | 3. |
Četković Petar, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / |
6. b | 2. |
Četković Petar, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / |
3. |
Ovnič Marko, MAT (zaposlitev) namesto Kastelic Vid, GEO |
KEM | / | |
7. b | 2. |
Jeras Maja, GEO namesto Kastelic Vid, GEO |
GUM | / |
7. c | 1. |
Prosenc Katarina, SLJ namesto Kastelic Vid, GEO |
GUM | / |
8. b | 1. |
Četković Petar, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / |
4. |
Kardelj Janez, LUM namesto Kastelic Vid, GEO |
GE/ZG | / | |
9. a | 3. |
Bašelj Miha, MAT (zaposlitev) namesto Ovnič Marko, MAT |
MAT_2/28 | / |
4. |
Četković Petar, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / | |
9. b | 5. |
Četković Petar, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Atanasov Marija | 3. |
1. b, LUM namesto Arnejšek Lea, LUM 1. b, LUM namesto Marčič Lucija, MAT |
1B 1B |
/ / |
Bašelj Miha | 3. |
9. a, MAT (zaposlitev) namesto Ovnič Marko, MAT |
MAT_2/28 | / |
Četković Petar | 1. |
8. b, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / |
2. |
6. b, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / | |
3. |
6. a, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / | |
4. |
9. a, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / | |
5. |
9. b, ŠPO (zaposlitev) namesto Pajančič Tina, ŠPO |
MTEL | / | |
12:35 - 15:05 |
3. B, namesto Kastelic Vid, |
/ | / | |
Grmek Lea | 5. |
1. b, GUM namesto Arnejšek Lea, GUM 1. b, GUM namesto Marčič Lucija, GUM |
1B 1B |
/ / |
Jeras Maja | 2. |
7. b, GEO namesto Kastelic Vid, GEO |
GUM | / |
Kardelj Janez | 4. |
8. b, LUM namesto Kastelic Vid, GEO |
GE/ZG | / |
Klander Žarkovič Petra | 7:30 - 8:15 |
Jutranji junaki 2, namesto Marčič Lucija, |
/ | / |
1. |
1. b, SLJ (zaposlitev) namesto Arnejšek Lea, SLJ 1. b, SLJ (zaposlitev) namesto Marčič Lucija, SLJ |
1B 1B |
/ / |
|
2. |
1. b, SLJ (zaposlitev) namesto Arnejšek Lea, SLJ 1. b, SLJ (zaposlitev) namesto Marčič Lucija, SLJ |
1B 1B |
/ / |
|
Kokalj Katja | 2. |
namesto Dornik Pavel, LUM |
VND | / |
Ovnič Marko | 3. |
6. b, MAT (zaposlitev) namesto Kastelic Vid, GEO |
KEM | / |
Plut Katarina | 7:20 - 7:30 |
Jutranji junaki 1, namesto Arnejšek Lea, |
/ | / |
7:30 - 8:15 |
Jutranji junaki 1, namesto Arnejšek Lea, |
/ | / | |
Prosenc Katarina | 1. |
7. c, SLJ namesto Kastelic Vid, GEO |
GUM | / |
Terkaj Romana | 1. |
namesto Dornik Pavel, ŠPO |
VND | / |
Trampuš Mateja | 4. |
namesto Dornik Pavel, ŠPO |
VND | / |
Vodičar Urša | 3. |
namesto Dornik Pavel, ŠPO |
VND | / |